Diğer
  Ana SayfaGeziEN İYİ SPALAR - 2

  EN İYİ SPALAR – 2

  -

  Geçen ay ilk bölümünü yayınladığımız ve büyük ilgi uyandıran Türkiye’nin En İyi Spa Merkezleri dosyamız şimdi de ikinci bölümüyle karşınızda… Bunlar arasında yeni açılan ve farklı masajlarıyla dikkat çeken spa merkezleri de, Türkiye’nin, kısa zaman içinde bu alanda başı çeken ülkeler arasında yer alacağının kanıtı…

  SIRADIŞI KEYİFLER İÇİN
  Farklı atmosfere sahip spa merkezleri, unutulmaz anlar yaşatıyor…

  EDEN SPA ADAM & EVE OTEL – ANTALYA

  Antalya’da Adam & Eve Hotel’in bünyesinde kurulu spa, siyah ve beyazın dengesi ile oluşan yansıma noktasında, misafirlerine sıra dışı ve huzur dolu, güncel yaşamın karmaşasından uzak “saflığı” yaşayabilecekleri bir ortam sağlıyor. Eden Spa, teknolojinin desteği ile donatılmış 5000 metrekare üzerinde oluşturulan özel alanlarda; kişisel antrenörler eşliğinde fitness merkezi, jakuzi ve hidroterapi alanlarına sahip 65 metre uzunluğunda kapalı yüzme havuzu, aroma inhilasyon kabinleri, buhar odaları, saunalar ve şok havuzu ile konuklarına hizmet sunuyor.

  FAVORİ BAKIMLARI

  - Advertisement -

  Golf Oyuncularına Özel: Golf oyuncuları için oluşturulan özel program sayesinde, uzman spor eğitmenlerinin gözetiminde gerçekleşen faydalı egzersizler ve masajlar ile fiziksel ve ruhsal dinamizminizin arttığını hissediyorsunuz.
  Süre/fiyat: 1 saat – 235 Euro

  Babymoon / Bebekayı Paketi: Bir hafta ya da üç gün seçenekli bu pakette anne adaylarının o özel güne hazır olmaları sağlanıyor. Bebek doğmadan önce onunla en doğru, en özel iletişimi kurabilmek için gereken şeyler incelikle düşünülmüş. Özel eğitmenler eşliğinde, günlük yaşantıda uygulanan egzersiz türleri ve miktarı, kişiye özel aktivite programı olarak belirleniyor. Bu dönemde tüm bu güzellikleri eşinizle yaşamak isterseniz, paket isteğe göre genişletilebiliyor. (Program, 3-6 ay arası dönem için uygulanabiliyor.)
  Süre/fiyat: 3 Günlük: 250 Euro/ 1 Haftalık: 500 Euro
  Bilgi için: www.adamevehotels.com / 242 710 14 00/8300

  KEMPINSKI THE DOME SPA ANTALYA

  Günümüzün klasik spa anlayışının dışında hizmet veren bir yapıya sahip The Dome, bünyesinde bulundurduğu thalassoterapi bölümü ile ısıtılmış deniz suyunu ve başta yosun olmak üzere denizden elde edilen yan ürünleri kullanarak denizden gelen sağlık ve güzellik konseptini bir arada misafirlerine sunuyor. Marin kozmetik olarak isimlendirilen deniz ürünleri bazlı kozmetik ürünlerle cilt, göz ve vücut bakımları yapılıyor. Thalasso terapi bölümünün dışında Uzakdoğu masajlarından Ayurveda ve Bali masajları, shiatsu, Thai, taş terapisi gibi özel masajlarla konuklarının ruhlarını dinlendiriyor ve arınmalarına yardımcı oluyor.
  Ayrıca sunulan başka bir hizmetse, golf sonrası ortaya çıkan vücut duruş bozukluklarında etkili medikal masajlar yardımıyla, golfçülerin ertesi gün golf sahasında eskisinden daha efektif golf oynayabilmelerine yardımcı olunuyor. Türk hamamı ve saunaları ile misafirlerini geleneksel bakımlara ağırlayan Spa, Selçuklu Hamam kültürünü, Rus ve Fin saunası ve buhar banyosu ile birlikte hizmete sunuyor.

  FAVORİ BAKIMLARI

  Mandara Masajı: Adını Bali destanlarındaki sonsuz gençlik saçan Mandara Dağı’ndan alan masaj, iki terapistin birbirleriyle uyumlu olarak geleneksel Bali masaj tekniklerini uygulamasıyla gerçekleştiriliyor.
  Süre/ Fiyatı : 60 dk – 160 Euro
  Bilgi için: www.kempinski-antalya.com.tr (0 242) 710 13 03

  Haberin devamı 2008 Nisan sayımızda…

     Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz