Diğer
  Ana SayfaAktüelGenç Aslanlar, Cannes’da buluşuyor

  Genç Aslanlar, Cannes’da buluşuyor

  -

  Bu sene 62. yılını kutlayacak olan dünyanın en büyük reklam ve iletişim organizasyonu Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, 21-27 Haziran tarihleri arasında Cannesda katılımcılarıyla buluşuyor.

   

  Türkiye temsilciliğini Doğan Burda Derginin üstlendiği bu prestijli festivalin en dinamik bölümü, genç beyinlerin yarıştığı Genç Aslanlar/Young Lions yarışması. Cannesda Türkiyeyi temsil edecek Genç Aslanlar, Akmerkezin ev sahipliği yapacağı yarışma kapsamında genç pazarlamacılar, basın, film, siber ve medya olmak üzere 5 kategoride yarışacak. Genç pazarlamacılar kategorisinde yarışabilmek için 30 yaş ve altı; basın, film, siber ve medya kategorisinde yarışabilmek için ise 28 yaş ve altında olmak gerekiyor.

  Cannes Lions Türkiye temsilcisi Doğan Burda Dergi ile Reklamcılık Vakfının, Akmerkez ev sahipliğinde ve sponsorluğunda, 10-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceği Cannes Lions Genç Aslanlar Yarışması Türkiye Elemelerine Reklamverenler Derneği ile Getty Images bu yıl da destek veriyor.

  - Advertisement -

  Son başvuru tarihi 6 Nisan Pazartesi olan Genç Aslanlar yarışması, 10 Nisan Cuma günü yapılacak kategori briefleriyle başlayacak. 15-16 Nisan tarihlerinde yapılacak jüri değerlendirmeleri sonucu Türkiyeyi Cannesda temsil edecek yetenekler belirlenecek. 16 Nisanda yapılacak ödül töreniyle de kazanan isimler açıklanacak.

  younglionsTüm sektör bu yıl Young Lions/Genç Aslanlar için seferber oluyor. İlkay Gürpınar, Can Faga, Karpat Polat, Kerem Özkut, Alemşah Öztürk, Viktor Kuzu, Banun Erkıran, Elif Önay, Engin Kafadar, Nüzhet Algüneş, İnanç Dedebaş, Serfinaz Altun, Gökhan Erol, Tuğyan Çelik gibi sektörün en önemli ve değerli isimleri oryantasyon ve mentorluk seminerleri ile gençleri Cannesa hazırlayacak.

  Bu deneyimi yaşamak, Cannesda Türkiyeyi 5 kategoride temsil edecek 10 kişiden bir olmak istiyorsanız, İngilizcem de iyi diyor ve kendinize güveniyorsanız son başvuru tarihi 6 Nisanı kaçırmayın! Çünkü bu yıl Fransaya katılmak için değil kazanmak için gidiyoruz.

   

  Başvuru için:

  Reklamcılık Vakfı – www.rv.org.tr  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz