Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük burç yorumları: 1 Temmuz 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  Günlük burç yorumları: 1 Temmuz 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 1 Temmuz 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları: 1 Temmuz bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 1 Temmuz astroloji günlüğü:

  Günlük burç yorumları: 01 Temmuz

  01 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 01 Temmuz 2023 cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  - Advertisement -

  Aileniz ve yuvanız hakkında alacağınız kararlar hakkında mantıklı düşünerek yeni kararlar alabilirsiniz. Alacağınız bu kararlar aile içinde biraz gerginliklere sebep olsa da, sakin kalarak olayları kontrol altında tutabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile yapacağınız geleceğe dair planları harekete geçirmek için, göstereceğiniz çabaların sonuçlarını olumlu olarak alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile mutlu güzel bir gün geçirerek, duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Maddi konularda alacağınız yeni önlemlerle, bütçenizi planlamak isteyebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmak isteyerek, yeni birikimler yapmak isteyebilir, kendinizi güvence altına almak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Yeni bir başlangıç yaptığınız kariyer hayatınızda, istediğiniz güven ve mutluluğa kavuşarak çevrenizdeki kişilerinde takdir ve onayını alabilirsiniz. Kendinizi çalışkanlığınızla gösterebilir, göz önünde olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz kişinin size karşı olan duygularını, açık bir şekilde size gösterememesi sizi biraz huzursuz edebilir. Sevdiğiniz kişiden olumlu, güzel haberler almak için beklentilere girebilir, mutluluğunuzu özgürce yaşamak isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklikler, içinde bulunduğunuz monotonluktan çıkmak için yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Ancak hoşlandığınız kişiye karşı atacağınız adımlardan karşılık bulup bulamayacağınız hakkında endişelere kapılabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz kişiye hakkındaki korkularınızın devam etmesi ve ondan emin olamamanız, sert tutumunuzun devam etmesine neden olabilir. Yaşadığınız duygusallıktan dolayı kendinizi biraz huzursuz ve mutsuz hissedebilirsiniz.

  AKREP BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda kalbinizi kıran arkadaşlarınızdan, size karşı gelecek olan güzel bir haberle, tekrardan bir araya gelerek arkadaşlığınız için güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.

  YAY BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Partnerinize karşı bir başlangıç yapmak isteseniz de, partnerinizin bazı konularda açık ve net olmaması, sizden gizlediği bir şeylerin olduğunu düşünmeniz, aranızda soğukluk ve dargınlık olmasına sebep olabilir.

  OĞLAK BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Kaderinizi değiştirecek olan, ani bir olay ile şaşırabilirsiniz. Yaşayacağınız güzellikler karşısında oldukça mutlu olabilir, yaşayacağınız bu değişiklikle, hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

  KOVA BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda alacağınız kararlar hakkında, işverenleriniz ile ortak bir noktada buluşabilmek için, konuşmalar yapabilirsiniz. İstediğiniz terfi için güzel bir şans yakalayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (01 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile yaptığınız sohbet esnasında sizi karşı kırıcı konuşması, sizi bazı soru işaretleri ile bırakabilir. Sevdiğiniz kişiye karşı bazı düşünceleriniz değişebilir, aranızda kırgınlıkların olmasına neden olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz