Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük Burç Yorumları: 15 Aralık 2023 burçlar için neler getiriyor?

  Günlük Burç Yorumları: 15 Aralık 2023 burçlar için neler getiriyor?

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 15 Aralık 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? 15 Aralık günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 15 Aralık astroloji günlüğü:

  Günlük Burç Yorumları

  15 ARALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 15 Aralık 2023 günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Aralık ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (15 ARALIK 2023)

  Kariyer hayatınız da yaptığınız çalışmaların karşılığını almak sizi mutlu edebilir. Manevi olarak kendinizi güçlü hissetmenize neden olacak yükselişler yaşayabilir, bu yükselişlerle kendinizle gurur duyabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (15 ARALIK 2023)

  Yakın bir arkadaşınızla bazı konularda ikilemler yaşayabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmeyebilir, arkadaşınıza karşı güvensiz tavırlar sergileyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (15 ARALIK 2023)

  İlişkinizde 3. Kişi enerjilerinden dolayı önünü göremediğiniz konularda takılı kalabilirsiniz. Konuları sonuca ulaştırmak isteyebilir, bunun sonucunda kendinizi negatif enerjilerde hissedebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (15 ARALIK 2023)

  Kariyer hayatınızda mücadele etmeniz gereken rakiplerinizle tartışabilirsiniz. Kendinizi huzursuz ve depresif enerjilerde hissedebilir, kendinize yeni bir iş alanı hedefleyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (15 ARALIK 2023)

  Sevdiğiniz kişinin sizi hayal kırıklığına uğratması, duygusal olarak sizi yorabilir. Sevdiğiniz kişiyle yeniden iletişime geçebilir, birbirinize karşılıklı olarak duygularınız açıklayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (15 ARALIK 2023)

  Duygusal hayatınızda 3.kişi enerjilerinden dolayı sorunlu zamanlardan geçebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin fikirlerini umursamadan, ilişkinizde hızlı bir şekilde ilerlemek isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (15 ARALIK 2023)

  Sosyal çevrenizde yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Kuracağınız bu arkadaşlıklar sayesinde maddi ve manevi olarak büyüme sağlayabilir, konfor alanlarınızı geliştirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (15 ARALIK 2023)

  Sevdiğiniz kişiyle birlikte duygusal ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. İlişkiniz hakkında ikilemlerde kaldığınız konuları geride bırakabilir, mutluluğunuzu doyasıya yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (15 ARALIK 2023)

  Duygusal olarak kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanları geride bırakabilir, temeli sağlam bir ilişkiye başlamak için karar verebilirsiniz. Ani bir şekilde alacağınız bu kararla duygusal bir zamana girebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (15 ARALIK 2023)

  Kişisel bakımlarınıza özen gösterebilir, kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili yeni bir tarz yaratabilir, çevrenizden iltifatlar alabilirsiniz.

  KOVA BURCU (15 ARALIK 2023)

  Partnerinizle aranızdaki yoğun tutku ve duygularınız, tekrardan bir araya gelmenize neden olabilir. Yaşadığınız kırgınlıkları geride bırakarak tekrardan bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (15 ARALIK 2023)

  Maddi konularda ailenizde bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizden bu sıkıntınız için destek görebilir, kaygı ve endişe enerjisinden çıkabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....