Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji11-17 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  11-17 Aralık haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 11-17 Aralık haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  11-17 ARALIK HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Bu hafta bizleri hem yeni ay hem de Merkür retrosu etkisi altına almaya hazırlanıyor. Bu Merkür retrosu etkileşimde olduğu sabit yıldız sebebiyle bizleri her zamankinden daha gözü kara, hırslı, korkusuz ve yer yer kindar ve acımasız yapabilir. Daha önce aylık yazımda da belirttiğim gibi bu kez Merkür retrosu Oğlak burcunda gerçekleşecek ve bu durum bireysel anlamda bizleri özellikle iş ve kariyer konularında tetikleyecek gelişmeleri beraberinde getirecek. Kolektif alanda ise, tanınmış iş insanı yada devlet lideri olan birtakım kişilerin hırsları sebebiyle geçmişte yapmış oldukları yolsuzluklar, gizli anlaşmalar ortaya çıkabilir, bunun  yanı sıra yine bu kişilerin önümüzdeki 3 hafta boyunca yapacakları sert söylemler de gündem oluşturabilir. Hafta boyunca etkisini hissedeceğimiz yeni ay ise artık bazı şeyler için adım atmamız ve start tuşuna basmamız yönünde bizleri zorluyor olacak. Ancak hepimizin malumu olduğu üzere Merkür Retrosu zamanları yeni bir işe, yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, nişanlanmak, yeni bir araç veya ev almak ya da değiştirmek için hiç uygun zamanlar değildir. Tabii ki bu noktada irade esastır ve denemesi bedava diyebilirim. Merkür’ün durağan pozisyonunda olduğu hafta başından Çarşamba gününe kadar olan süreçte flört konuları daha fazla odağımız haline gelebilir. Ex partnerlerin tekrar kapımızı çalmasından tutun da, hiç haberimiz olmayan birinden teklif almaya kadar bazı sürpriz gelişmelerle karşılaşabiliriz. Ancak siz yine de ne yeni gelen ne de ex partneri kayıtsız şartsız kabul etmek için acele etmeyin. Retro ile gelen retro ile gider diye bir söz var ki inanın çok doğru bir söz. Çarşamba’ya kadar heyecan ve özlemle beklenen yeni fırsatlar önümüzde, ancak artan gerilimlere dikkat etmek önemli. Hayal gücü, içgörü ve açık fikirli bir tutumla olumlu değişimlere odaklanmak, başarı şansımızı artırabilir. Çarşamba’dan sonra, hayatımızı ilgilendiren mevzularda en iyiyi görmeye odaklanma, hatta biraz da Polyannacı bir tutum sergileme enerjisinden dolayı hayal kırıklığı yaşama riskimiz var. Bu dönemde kafa karışıklığı ve motivasyon eksikliği olasılığıyla başa çıkmak önemli, karşınıza çok cazip fırsatlar çıkabilir ve unutmayın ki bir fırsat ne kadar cazip ve ne kadar kolay görünürse işin içinde bir dolandırılma riski her zaman barındırıyordur. Kandırılma, ihanet, dolandırılma, zehirlenme ve hırsızlıklara karşı ekstra dikkatli olmanızda fayda var. Kolektif alanda ise toplu zehirlenme, büyük çapta dolandırıcılık haberlerini izlemeye devam edeceğiz bu hafta. Hepinize mutlu, sağlıklı, bol kazançlı haftalar diliyorum.

  16--22 Ekim haftalık burç

  11-17 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta, enerjiniz yüksek olacak ve iş projelerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınızda romantik gelişmeler söz konusu olabilir. İletişim becerileriniz sayesinde çevrenizde olumlu etkiler bırakabilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Maddi konularla ilgili planlarınızı gözden geçirme zamanı. Finansal hedeflerinizi belirleyin ve bu hedeflere ulaşmak için adımlar atın. İlişkilerde dürüstlüğe önem vermelisiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Kariyerinizde ilerleme fırsatları karşınıza çıkabilir. Ailevi konularda ise anlayışlı olmaya özen gösterin. İkili ilişkilerde iletişim önemlidir, duygusal bir denge bulmaya çalışın.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Öğrenmeye ve keşfetmeye açık bir hafta. Yeni konulara ilgi duyabilir, eğitim fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmeyin.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  İkili ilişkilerde iletişim sorunları yaşanabilir, ancak sabırlı ve anlayışlı olmak çözüm getirebilir. Finansal konularda dikkatli olun. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirme zamanı.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  İş hayatınızda yoğun bir dönem. Organizasyon becerilerinizi kullanarak projelerinizi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Ailevi konularda destekleyici olun.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Kreatif projelere odaklanma ve ifade etme zamanı. Ailevi ilişkilerde denge sağlamak önemli. Duygusal konularda içsel bir denge arayışına girebilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Ev ve aileyle ilgili konularda önemli kararlar alabilirsiniz. İş hayatında daha fazla sorumluluk üstlenme ihtimaliniz var. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha iyi anlaşabilirsiniz. Maddi konularda dengeli bir yaklaşım benimsemelisiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koymak için uygun bir zaman.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Kişisel gelişim ve öğrenme konularına odaklanma zamanı. İkili ilişkilerde anlayışlı olun. Finansal konularda dikkatli bir planlama yapmanız gerekebilir.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Kariyerinizde ilerleme fırsatlarına odaklanın. Sosyal çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirmek için çaba harcayın. Sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Kişisel projelerinizi hayata geçirmek için uygun bir dönem. İş hayatınızda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. İletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizle daha yakın ilişkiler kurabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....