Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük burç yorumları: 18 Mayıs 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  Günlük burç yorumları: 18 Mayıs 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 18 Mayıs 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları: 18 Mayıs bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 18 Mayıs astroloji günlüğü:

  Günlük burç yorumları: 14 Mayıs

  18 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Mayıs 2023 Perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (18 MAYIS 2023)

  İş hayatınızda ekip arkadaşlarınızla aranızda geçen bir tartışmadan dolayı, size karşı ön yargılı yaklaşıldığını düşünebilir, bu düşünceyle birlikte kendinizi biraz sinirli ve agresif hissedebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (18 MAYIS 2023)

  Geçmiş zaman içinde uğradığınız bir haksızlıktan dolayı, ortaklık konularınızda yeni yapılanmalar, anlaşmalar sağlamak isteyebilirsiniz. Kariyer alanlarınızda yeni bir bölümde de çalışmak isteyebilir, bir yer değiştirme konunuz gündemde olabilir.

  İKİZLER BURCU (18 MAYIS 2023)

  Eğitim hayatınızda alacağınız kararlar, biraz sizi zorlayıcı enerjilerde olsa da, geleceğiniz için sağlam temeller oluşturabilmeniz için, oldukça önemli olabilir. Başarıya ve hedeflerinize odaklanacağınız zamanlardan geçebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (18 MAYIS 2023)

  Ailenizden zorunlu bir nedenden dolayı uzaklaşmanız, kendinizi duygusal yönden mutsuz hissetmenize neden olabilir. Sevdiğiniz yakın bir dostunuzla bir araya gelerek edeceğiniz sohbetler size olumlu enerjiler verebilir.

  ASLAN BURCU (18 MAYIS 2023)

  Aşk hayatınızda yaşayacağınız güzel değişimler, yeni başlangıçlar yaşamanıza neden olarak, sizi oldukça mutlu edebilir, dileklerinizin kabul olmasına şahit olabilirsiniz. İlişkiniz için elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyerek, tüm fedakarlığınızı sergileyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (18 MAYIS 2023)

  Aşk hayatınızda istediğiniz, gerçekleşmesini istediğiniz tüm duygularınızın gerçeğe dönüşeceği güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden alacağınız bir sürpriz tüm gününüzü aydınlatabilir.

  TERAZİ BURCU (18 MAYIS 2023)

  Sevdiğiniz yakın bir arkadaşınız tarafından haksızlığa uğramış olabilirsiniz. Aranızdaki iletişimi tekrardan kurmak isteyebilir, size karşı olumlu adımlar atabilir.

  AKREP BURCU (18 MAYIS 2023)

  Yaşadığınız maddi sıkıntılardan dolayı, bir dostunuzdan maddi bir destek görebilirsiniz. Alacağınız bu maddi destekle, iş alanlarınızda yeni başlangıçlar yapabilir, iletişim yoğunluğu yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (18 MAYIS 2023)

  Sevdiğiniz insana karşı sergilediğiniz tavırlarda keskin ve net tavırlarda bulunmanız, partnerinizin ilişkiniz hakkında ikilemlerde kalmasına neden olabilir. İlişkinizin olumlu ve olumsuz yönlerini düşünerek bir karara varmak isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (18 MAYIS 2023)

  Kariyer hayatınızda yurt dışı bağlantılı konularınızda, elinize geçecek olan bir fırsatı değerlendirmek isteyebilir, alacağınız kararla ilgili kısa bir süre düşünmek isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (18 MAYIS 2023)

  Aile fertlerinizden bir büyüğünüzden alacağınız öğütlerle, kendi hayatınızla ilgili, karar veremediğiniz olaylara netlik getirebilirsiniz. Kendinize olan özgüveninizi yakalayarak, gününü mutlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (18 MAYIS 2023)

  Aşk hayatınızda yeni başlangıç yapmak isteyebilirsiniz. Ancak ilişkinizin istediğiniz şekilde ilerlememesi sizi olumsuz etkileyerek, hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz