Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiHaziran 2023 aylık burç yorumları! Hangi burçlar bu ay şanslı olacak?

  Haziran 2023 aylık burç yorumları! Hangi burçlar bu ay şanslı olacak?

  -

  Yaz mevsimi başlıyor, Haziran ayına merhaba diyoruz. Peki, Haziran ayında burçları neler bekliyor? Astrolog Funda Koç 2023 Hziran ayı burç yorumları ve yaşanacakları anlattı. İşte 2023 Haziran ayı burç yorumları:

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. Haziran ayına ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuyucuları için kaleme aldı.

  HAZİRAN 2023 AYLIK ASTROLOJİ YORUMU

  Yaz aylarına resmen adım attığımız haziran ayı, kendine yaraşır şekilde heyecan verici ve coşkulu bir ay olacak. Haziran ayı tüm burçlar için büyük başarılara imza atma potansiyeli taşıyan bir dönem olacak. Tutulma mevsimi ve Merkür retrosunun ardından, daha canlı ve tutkulu olmaya başladığımız zamanlar başlıyor. Romantizm, yaratıcılık ve kendimizi ortaya koyma gerekliliği hissedeceğimiz zamanlar olurken, arzularımızın da peşinden koşmaya başlayacağız. Bu ay hem daha eğlence odaklı hem daha sosyal hem de daha pozitif olacağız. Her birimiz için bir nevi başarı dönemi olacak ve hayatımızı istediğimiz şekilde yönlendirme şansı yakalayacağız. Ayrıca, Jupiter’ın Boğa burcunda hareket ediyor olması, ilahi şans, fırsatlar ve her anlamda elimizi attığımız işleri büyütme olanağı sunacaktır bizlere. Ancak Jüpiter’in gölge yanı olarak aşırı lüks düşkünlüğünün yanı sıra, aşırı harcama potansiyeli de verebilir dikkatli olmakta fayda var. Özellikle de ekonomik olarak çok parlak olmayan günlere yaklaştığımız düşünülürse siz yine de fazla açılmamaya özen gösterin derim.

  ‘DOLUNAY DUYGUSAL OLARAK ETKİLEYİCİ HABERLER GETİREBİLİR’

  Haziran ayı, Güneş’in İkizler burcuna geçişiyle birlikte hepimiz için daha hareketli ve sosyal bir dönem olarak hayatlarımıza damga vuracak. İletişime açık olmakla kalmayıp, yeni olasılıklara da kapımızı açacak ve adeta yeniye fırsat tanıyacağız. Haziran ayının hemen başında 4 Haziran 2023’te sabah saat 06:41’de Yay burcunun 13 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Bu Dolunay, duygusal olarak etkileyici haberler getirebilir. Yay burcunun ilahi ve destekleyici enerjisi ile, yeni yerler keşfetmek, akademik ve kültürel bağlantılara yönelmek isteyebiliriz. Bu dolunay bizleri konfor alanımızdan çıkarak, yeni ufuklara yelken açmamızı ve hayat amacımıza odaklanmamıza sebep olacak bir dolunay olacaktır. Mars ile uyumlu bir etkileşim içinde olacak olan dolunay, cesaretimizi ve liderlik rolü üstlenme isteğimizi arttıracaktır. Bu dolunayın yönetici gezegeni olan Jüpiter, aynı zamanda Venüs ve Mars ile gergin bir konumda, bu da bizi ilişkilerde zevk ve keyif arayışına itebilir. Dolayısıyla aşırıya kaçarak ölçülü olmayı beceremezsek sonrasında hayal kırıklığına uğramamıza neden olabilir. Son olarak, Jüpiter ile Satürn arasındaki olumlu etki sebebiyle, bu dönemde kişisel veya profesyonel olarak uzun vadeli atılımlara, girişimlere odaklanarak yapılan planlar bizleri başarıya götürebilir. Ancak Satürn ile dolunay arasındaki gergin açı, bazı engellerle karşılaşabileceğimizi ve geçmişte yaptıklarımızla ilgili suçluluk duygusu yaşayabileceğimizi de gösteriyor. Özgüvenle hareket etmek ve uzun vadeli atılımlara odaklanmak, başarıya giden yolda bize yardımcı olabilir.

  ‘HER KONUDA BİR FİKİR, SÜREKLİ FİKİR DEĞİŞTİRME…’

  11 Haziran tarihine kadar Merkür Boğa burcunda hareket etmeye devam edecek bu da bizlerin hem iletişim dilinde hem de mental olarak daha sağlamcı olacağımız ve hatta sabitlik enerjisinde kalacağımızı gösteriyor. Mantıklı düşünmeye ve iletişimde daha ihtiyatlı olmaya yöneleceğiz. Ancak, bu dönemde fikirlerimizde aşırı derecede inatçı olabileceğimiz için değişime açık olarak hareket etmek önemlidir. 11 Haziran 2023’ten 26 Haziran 2023’e kadar, Merkür İkizler burcuna geçerek zihinlerimizdeki araştırmacı ruhu adeta tetiklerken düşüncelerimizi de karşımızdakilere iletmek için oldukça hevesli olacağız. Bizler için sosyal bir zaman dilimi olacak ve bol miktarda iletişim ve diyaloga ihtiyaç duyacağız. Kısacası dostlarımızla bol sohbetli, bilgi paylaşımında bulunduğumuz zamanlar olacak. Her konuda bir fikrimiz olacak ancak sürekli olarak fikir değiştirme eğiliminde de olabiliriz.

  - Advertisement -

  ‘CİNSEL DÜRTÜLER, ÇEKİCİLİK VE ÖZGÜVENİNİZ ARTACAK’

  Mars’ın Aslan burcundaki transiti 10 Temmuz 2023’e kadar devam edecek. Bu da tutku ve canlı bir enerji içinde olmamıza sebep olacak. Cinsel dürtülerimiz, çekiciliğimiz ve özgüvenimiz artacak ve büyük hedeflerimize ulaşmak için kendimizi adeta ortaya atacağız. Daha sosyal olmak isteyebilir ve yeni arkadaşlıklar ile çevremizi genişletebiliriz, bu da bizlerin kendimizi daha mutlu ve göz önünde hissetmemize sebep olacak. Bekar olan okurlarım aşk için fırsatları yakalayabilirler, sosyal bir hayat arayan herkes ise bu dönemde oldukça şanslı ve hareketli olacaktır.

  ‘ESKİ SEVGİLİLERİN VE ARKADAŞLARIN DÖNÜŞÜNE ŞAHİT OLABİLİRİZ’

  Venüs, 5 Haziran 2023’ten 8 Ekim 2023’e kadar Aslan burcunda hareket edecek, kalbimizin isteklerini cesurca takip etme zamanı geldi. Bu süre boyunca romantizm, flört ve yaratıcılık alanlarında büyük fırsatlar sunacaktır bizlere. Venüs Retro süreci ise geçmiş ilişkilere ve bağlantılara odaklanmamızı sağlarken, eski sevgililerin ve arkadaşların geri dönüşüne şahit olabiliriz. Aynı dönemde Jüpiter ve Satürn arasındaki uyumlu açı ise uzun vadeli başarı için fırsatlar sunacaktır. Bu dönemde hedeflerimizle ilgili tohumları ekmek için önemli bir zaman.

  18 HAZİRAN İKİZLER BURCUNDA YENİ AY

  18 Haziran 2023’te saat 07:37’de İkizler burcunun 26 derecesinde bir Yeni Ay meydana gelecek ve iletişimi, motivasyonu ve macera arzusunu arttıracak. Bu yeni ay enerjisi ile özellikle sosyal çevremiz yapılanabilir. Gireceğimiz yeni ortamlar ve çevreler bizlere arkadaş ve aşk olasılıkları sunmaya hazırlanıyor. Ancak bu yeni ay, zorluklar ve aldatmalarla yüzleşmemizi de gerektirebilir. Yeniayın yönetici gezegeni Merkür, Venüs ile uyumlu bir enerjiye sahip olsa da Satürn ile gergin açı halinde olacak, bu da bazı engellerle karşılaşabileceğimizi ve karamsar düşüncelerle mücadele etmemiz gerekebileceğini gösteriyor. Harita özellikle Uranyen prensipte incelendiğinde yeniayın kardinalinin Venüs, Chiron ve Pandora ile çalışıyor olması özellikle para ve ilişki konularında gizli ve saklanan her tür konunun açığa çıkma potansiyelini vurguluyor. Evet bu saklanan konular bizleri biraz yaralayacak ve kendi iç dünyamıza dönmemize sebep olacak. Özellikle evliliklerde ise saklanan maddi kaynakların yaratacağı hayal kırıklığı ve belki de boşanma aşamasında olan çiftlerin dava sürecinde birbirinden mal kaçırma çabaları ve bunlara bağlı gerilimler görülebilir.

  ‘DERİN VE MİSTİK YOLCULUĞA ÇIKIYORUZ’

  21 Haziran’da başlayan Yaz Gündönümü, yeni bir mevsime adım atmamızı sağlayarak duygusal denge ve güvenliğimizi gözden geçirmemizi sağlayacak. Bu özel zaman diliminde, Güneş’in Yengeç burcuna geçişiyle birlikte pasta üflemeye hazırlanan tüm Yengeç burçlarının doğum gününü kutluyor ve mutluluklar diliyorum. Ayrıca, Neptün’ün Balık burcunda geri harekete başlamasıyla derin ve mistik bir yolculuğa çıkıyoruz. Neptün, ruhsallık ve yükselişin gezegeni olarak, içsel keşiflere ve ilham verici deneyimlere kapı açıyor. İç sesimize kulak vermek ve evrenden gelen mesajlara dikkat etmek bu dönemde büyük önem taşıyor. Kendi iç rehberliğimize kulak vermeyi, rüyalarımıza önem vermeyi ve yaratıcı potansiyelimizi keşfetmeyi unutmamalıyız. Özetle, haziran ayı enerjik, sosyal ve yeni fırsatlar sunan bir dönem olacak. İletişim, macera ve finansal büyüme ön planda olacak, ancak bazı zorluklarla da karşılaşabiliriz. Özgüvenle hareket etmek, iletişime açık olmak ve kontrollü olmak bu dönemde dikkat edilmesi gereken noktalar olarak dikkat çekiyor.

  haziran 2023 aylık burç

  HAZİRAN 2023 BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Haziran ayı, Koç burcu için eğlenceli bir dönem olacak. Jüpiter’in para ve finans konularına olumlu etkisi, gelirinizin ve birikimlerinizin artmasına yardımcı olacak. Mars’ın tutkulu enerjisi ise aşk hayatınıza heyecan katacak ve canlandıracak. Venüs’ün geri hareketi, geçmiş ilişkilerin yeniden ortaya çıkma potansiyelini vurguluyor ama her zaman söylediğim gibi siz yine de ikinci şansı vermek için retro bitimini beklemeniz ilişkinizin geleceği için önemli benden uyarması. 4 Haziran’da gerçekleşecek dolunay, akademik veya uluslararası konularda sizlere bir dönüm noktası getirebilir. Ayrıca, 18 Haziran’da gerçekleşecek yeniay da yine seyahat veya akademik konuları harekete geçirebilir. Bu süreç zarfında yeni bir seyahat programı yapabilir ya da yurtdışına gerçekleşecek bir tur programına dahil olabilirsiniz. Haziran ayının tadını çıkarın ve mümkünse seyahat edin veya eğlenceli etkinliklere katılın!

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Haziran ayı ile birlikte sevgili Boğalar, hayatınızın en bereketli dönemine adım atıyorsunuz. Jüpiter’in etkisiyle şansınız ve bolluğunuz artacak. Kişisel ve romantik ilişkilerde başarı ve yeni fırsatlar sizleri bekliyor olacak. Ayrıca, iş ve kariyer alanında yükseliş gösterebilir ve yeni projelere adım atabilirsiniz. Ev ve aile ile ilgili konular da sizin için önem kazanacak. Bu ay, önemli maddi konular ve finansal fırsatlar da sizleri bekliyor olacak. 4 Haziran’da gerçekleşecek dolunay, maddi ve manevi kazançlarınızla ilgili önemli haberler getirecek. Ortak gelirler, anlaşmalar, miras veya alacaklarınızla ilgili gelişmeler bu dolunayda ortaya çıkabilir. Ayrıca, kredi başvurusu yapmak için de uygun bir zaman olabilir. 18 Haziran’da para ve finans alanınızda bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniayı takip eden haftalarda zam, yeni bir iş veya daha fazla para kazanma fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ek iş veya yan gelir imkanlarını da değerlendirebilirsiniz. Yazın başlangıcını keyifle geçirin ve fırsatları en iyi şekilde değerlendirin!

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Sevgili İkizler, doğum günü sezonunda olmanın keyfini büyük bir enerjiyle çıkarıyorsunuz. Ancak öncelikle, Jüpiter enerjisine dikkat etmeniz gerekiyor. 24 Mayıs 2024’e kadar olan süre boyunca daha iç dünyanıza döneceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Mars etkisi ise iletişim ve seyahatler konusunda hareketli olmanızı sağlayacak. 4 Haziran’da, ilişki alanınızda bir dolunay gerçekleşecek ve bu dönemde önemli bir ilişki odak noktası haline gelebilir. Uzun vadeli taahhütler, taşınma, nişanlanma veya hatta evlenme gibi kararlar alabilirsiniz. Ancak, haritanızda olumsuz etkiler varsa ilişkiniz zarar görebilir. 18 Haziran’da burcunuzda bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ay, takip eden haftalarda kişisel veya profesyonel hedeflere ilerlemenizi ve dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacaktır. Attığınız adımlar gelecekte büyük ödüller getirebilir. Doğum günü sezonunuzun tadını çıkarın ve bu dönemde önemli kararları ve adımları atmanın keyfini sürün.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu ay Yengeçler için eğlenceli ve flörtöz bir dönem olabilir.  Jüpiter’in sosyal alandaki olumlu etkisiyle, arkadaşlıklar ve yeni topluluklar size bazı fırsatlar getirecek, popülerlik artacak ve romantik bir ruh eşi bulma şansınız yükselecektir. Ayrıca, hedeflerinizi gerçekleştirmek için çevrenizdeki insanlardan destek alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Mars’ın maddi alanınızdaki etkisi, harcamalarınızı artırırken aynı zamanda gelir elde etme fırsatlarını da sunacaktır. Dolunay size, ortak gelirler, anlaşmalar ve iş fırsatları gibi konularda önemli haberler getirirken, yeni ay ise dinlenme ve kendinizle başbaşa kalmanız için fırsatlar sunacaktır. Bu dönemde yaratıcı fikirlerinizi değerlendirmek, hedeflerinize odaklanmak ve destek istemek önemlidir. 4 Haziran’da ortak gelirler, kredi, miras veya yatırımlarla ilgili önemli haberler alabilirsiniz. Aynı zamanda iş ve sağlık alanında yeni fırsatlar ortaya çıkabilir. 18 Haziran’da ise gizli konular ve bilinçaltı konularını temsil eden alanda bir yeni ay gerçekleşecek, bu da sizin kendi kabuğunuza çekilme ihtiyacı duyacağınız bir süreci ifade edecektir. Keyifli bir ay geçirmeniz dileğiyle!

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Sevgili Aslanlar hazırlanın, sizleri heyecan dolu ve hareketli bir ay bekliyor. Mars’ın etkisiyle liderlik rolünü üstlenerek başarıya ulaşacak, kendinize güveniniz adeta tavan yapacak. Ayrıca, iş ve kariyer alanında ilerleme ve yeni bazı şanslar elde edebileceğiniz dönemine giriyorsunuz. Geçmişteki sıkı çalışmalarınız ve gerçek hedeflerinize odaklanmanın meyvelerini toplayacaksınız. Venüs’ün etkisiyle çekiciliğiniz artacak ve geçmişten gelen insanlarla yeniden bağlantı kurabileceksiniz. 4 Haziran’da tutkulu bir dolunay sizleri bekliyor olacak, romantizme, yaratıcılığa ve çocuk konularına odaklanmanızı sağlayacak. 18 Haziran’da sosyal alanınızda gerçekleşecek olan yeni ay ile davetler ve daha aktif bir sosyal çevre sizleri bekliyor olacak. Evrenden gelen sevgi ve destekle çevrili olduğunuzu hissedebilirsiniz.   Bu heyecan verici sürecin keyfini çıkarın!

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Haziran ayında birçok farklı konuyla uğraşmanız gerekebilir sevgili Başaklar. Mayıs sonundan bu yana Mars, sizin dış dünyadan elinizi eteğinizi çekmenize sebep oldu ve bu etkiyi bir süre daha devam ettirecek. Genellikle bu dönemde geçmişteki belirli konuları çözmek için kaygılarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. 4 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay sizlerin ev, aile ve yuva konularına odaklanmanıza sebep olacaktır. Ev, gayrimenkul veya aileyle ilgili bir dönüm noktası getirebilir. Sonraki aylarda kariyerinizde büyük bir ivme yaşayabilirsiniz. 18 Haziran’da iş ve kariyer alanında bir yeni ay meydana gelecek ve bu durum, kariyerinizde bazı değişiklikler ve ilerlemelere sebep olabilir. Terfi, yeni iş teklifleri alabilir adeta bir star gibi ön plana çıkabilirsiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Haziran ayı, Teraziler için heyecanlı ve aktif bir dönemi işaret ediyor. Jüpiter’in de etkisiyle, ikili ilişkileriniz daha derinleşecek ve finansal açıdan destekleneceksiniz. Mars’ın sosyal alana geçişi ise canlı ve keyifli bir dönem geçireceğinizi gösteriyor. Venüs’ün transiti ile eğlence dolu anlar ve popülerlik sizleri bekliyor olacak. 4 Haziran’da iletişim ve eğitim alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Bu, bir sözleşmenin ortaya çıkabileceği veya önemli bir proje, konuşma veya iletişim projesini ortaya koyarak sunabileceğiniz bir dönem olabilir. Daha sonra, 18 Haziran’da ise size, şans ve fırsatlar sunan bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay sizleri akademik, uluslararası iş veya seyahatlerle ilgili bir girişime dahil edebilir. Bu dönemi iyi değerlendirerek, hedeflerinize odaklanabilir ve heyecan verici planlar yapabilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Haziran ayı siz sevgili Akrepler için oldukça keyifli geçebilir. Jüpiter, kişisel ve profesyonel ilişkilerinize adeta kutsal bir bereket getirecek. Mars ise, iş ve kariyerinize odaklanmanızı sağlayacak. 4 Haziran’da finansal alanınızda bir dolunay gerçekleşecek ve para ile ilgili konular sizin için odak noktası haline gelecek. Sadece daha fazla kazanç elde etmekle kalmayabilirsiniz, yeni bir müşteriyle anlaşma yapabilir, maaşınızı artırabilir veya yeni bir işe geçebilirsiniz. Ancak, aynı zamanda büyük bir masraf yoluyla para harcamanız da mümkün olabilir. 18 Haziran’da maddi kaynaklar alanında bir yeni ay gerçekleşecek. Yakın gelecekte yüksek miktarda bir pirim, miras veya tazminat alabilirsiniz. Dolunayla birlikte para ve maddi kaynaklar alanlarında hareketlilik yaşanacak ve adeta bahtınız ve kısmetiniz açılacak.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Sizin için önemli bir ay geliyor, sevgili Yaylar. Jüpiter, günlük rutiniz alanınızı 24 Mayıs 2024 tarihine kadar hareketlendirecek. İş hayatınızda büyük projeler üstlenebilir ve kariyerinizde yükseliş kaydedebilirsiniz. Sağlık ve evcil hayvanlar konusunda da olumlu etkiler hissedebilirsiniz. Mars’ın hareketi ise eğitim, uluslararası işler veya seyahatle ilgili konularda yoğun bir döneme işaret ediyor. Yılın sizin için en önemli dolunayı 4 Haziran’da burcunuzu vurgulayacak şekilde gerçekleşecek. Büyük bir kişisel hedefe ulaşma şansınız var ve bu dönemde tamamen ilgi odağı olabilirsiniz. Kader planınızda ise ani bir değişiklik göreceksiniz ve bu değişiklik sizi yeni ufuklara taşıyacak. 18 Haziran’da ortaklık alanınızda bir yeni ay meydana gelecek. Bu, biriyle uzun vadeli planlar yapmanız, nişanlanmanızı veya hatta evlenmenizi sağlayabilir. Ancak, eğer partnerinizle uyumlu değilseniz, kendinize biraz alan bırakmalı ve belkide ilişkiye nokta koymayı düşünmelisiniz. Genel anlamda Haziran’da kişisel hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve ön plana çıkmanız mümkün olacaktır.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Haziran ayı size heyecan verici kozmik titreşimler getiriyor, sevgili Oğlaklar. Kişisel hayatınız ve ilişkileriniz bu ayın odak noktası olacak. Jüpiter, 24 Mayıs 2024 tarihine kadar tutkularınızı canlandıracak ve aşk, yaratıcılık, çocuk ve macera konularında size büyük fırsatlar sunacak. Ayrıca, maddi anlamda da olumlu etkiler göreceksiniz. Mars ise 10 Temmuz’a kadar maddi kaynaklar alanını karıştıracak, büyük harcamalar yapabilir veya finansal işlerle uğraşabilirsiniz. 4 Haziran’da gerçekleşecek olan dolunay, size sakin kalmayı, dinlenmeyi ve enerji depolamayı teşvik ediyor.  Bu dönemde diş problemleri yaşamanız olası. 18 Haziran’da gerçekleşecek yeni ay ise üretkenlik ile ilgili konularınızı tetikleyecek. Günlük işleriniz ve sorumluluklarınızda bir ivmelenme yaşayabilirsiniz. Bu aynı zamanda iş hayatınızda daha fazla iş üstlenmek veya başka bir iş aramak için de uygun zamanlar olacaktır.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Sevgili Kovaların önünde heyecan verici bir ay var. Jüpiter ev ve aile alanında transit yapacak, aşk, yaratıcılık ve macera konularında mucizeler yaşanabilir. Mars, iş birlikleri ve ilişkilerde size daha fazla hareket alanı sunacaktır.  Venüs ise uzun soluklu ilişkiler ve romantizm konularında destekleyici enerjiler getirecek. Daha ne olsun. 4 Haziran’da gerçekleşecek dolunay sosyal yaşamınızı hareketlendirecek ve yeni arkadaşlıklar kurmanıza, yeni gruplar içerisine girmenize olanak sağlayacak. 18 Haziran’da meydana gelecek yeni ay ise tutku alanınızı harekete geçirecek. Bu durum, önümüzdeki haftalarda daha çok ilişki ve aşk odaklı olacağınız anlamına geliyor. Özetle, bu ay sizin için aşk, macera ve keşif dolu, keyifli bir dönem olacak.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Sevgili Balıklar, hızlı ve tempolu bir ay sizleri bekliyor. Jüpiter, iletişim ve seyahat konularına odaklanırken sizlere yeni şeyler öğrenme ve iletişim becerilerini geliştirme fırsatı sunacak. Adeta fikirleriniz ile göz kamaştırabilirsiniz. Aynı zamanda, yakın yerlere seyahat ederek eğlenceli zaman geçirebilir ve sosyal hayatınızı daha hareketli hale getirebilirsiniz. Mars da enerjisini iş verimliliğine yönlendireceğinden, proje ve sorumluluklarınızın artabileceği bir dönem sizi bekliyor olabilir. 4 Haziran’da kariyer alanınızda bir dolunay gerçekleşecek ve sizi iş hayatında daha fazla ön plana çıkaracak. Terfi, tayin veya yeni bir iş teklifi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. 18 Haziran’da ev ve aile alanınızdaki yeni ay, aile hayatınızda büyüme ve bağlılık dönemine işaret ediyor. Sevdiklerinizle daha da yakınlaşabilir veya önemli bir aile etkinliğine dahil olabilirsiniz. Bu yeni ay aynı zamanda eviniz ve gayrimenkulünüzü de vurguluyor, taşınma, yenileme veya dekorasyon gibi değişikliklerin olasılığını ortaya koyuyor. Olasılıklara açık olun ve size gelen değişikliklere açık bir şekilde yaklaşın.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz