Diğer
  Ana SayfaTrendHızlı Sonuç Veren Estetikler

  Hızlı Sonuç Veren Estetikler

  -

  En yakın arkadaşınız 10 yaş genç ve 10 kilo daha az görünmesine rağmen, estetik yaptırmadığına yemin ediyorsa ona inanabilirsiniz. Çünkü estetik kategorisine sokulması zor yeni operasyonların işlem süreleri kısa, etkileri güçlü. İyileşme dönemleri ise zahmetsiz. Tam da, bu yazı çok daha formda ve genç karşılamak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu gibi…

  Elif Nazlı Duran [email protected]

  Bilenler bilir; estetik operasyonlarının dönemi kış mevsimidir. Yağlar bu dönemde alınır, burunlar bu dönemde düzeltilir, ciltler güneşin kendisini bulutlar arkasına gizlediği dönemde gerilir. Bu durumun da temel iki nedeni vardır; ilki estetik operasyonların kısa dönemde yarattığı morluk ve şişlikleri kapalı giysiler arkasına saklayabilmek, ikincisi de güneşin yapılan izleri lekeye dönüştürmesini önlemek. Ama şimdi tüm bu anlattıklarımız geçmişte kalabilir. Çünkü yeni teknolojilerle uygulanan estetik operasyonların iyileşme dönemleri de oldukça kısa. Şimdi, yazı hayallerindeki vücut ve yüzle karşılamak isteyenlerin 'Peki bunlar hangileri?' diye sorduğunu duyabiliyoruz. O zaman hemen Superplast Estetik Cerrahi Merkezi'nden Estetik – Plastik ve Rekontrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Güner ve Op. Dr. Hasan Fındık'ın katkılarıyla hazırladığımız haberimize geçelim…

  VÜCUTTA…
  LİPOLİZLE İNCE AYAK BİLEKLERİ

  Nedir?

  - Advertisement -

  Bacak güzelliğinin önemli bir sırrı da ince, zarif ayak bilekleri. Ancak bazı kadınlar ne kadar kilo verirlerse versinler, ayak bileklerini inceltemiyor bu bölgedeki yağlardan kurtulamıyorlar. İşte bu işlem de, bu bölgedeki yağların alınıp, ayak bileklerinin incelmesine olanak tanımak üzere geliştirilmiş.
  Nasıl uygulanıyor? Öncelikle yapılacak işlem planlanıyor. Ve inceltilecek bölge işaretleniyor. Sonra özel solüsyonlarla yağ dokusu hücrelerinin eritilmesi sağlanıyor. Erimiş hücreler basınç uygulayan bir cihazla bölgeden uzaklaştırılıyor ve vücut tarafından atılması sağlanıyor.

  Ne kadar sürüyor?

  45 dakika -1 saati geçmiyor.

  İyileşme dönemi nasıl?

  Operasyondan hemen sonra günlük hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Uzmanlar, operasyondan sonraki 15 gün içinde hareketsiz bir şekilde ayakta durmamanızı öneriyor ama yürüyüşün faydalı olduğu görüşünde birleşiyor. Bilekler ince görünümüne yaklaşık 15 / 20 gün içinde kavuşuyor.

  Fiyatı: 1.500 – 3.000 TL arasında değişiyor.

  LATİN KALÇASI İÇİN POPO ASMA

  Nedir?

  Yöntem düz, basık ve düşük görünen kalçaların toplanıp yukarı kaldırılması esasına dayanıyor. Daha önce uygulanan silikon takviyesi ve yağ enjeksiyonuna göre daha başarılı sonuçlar veren bir operasyon olarak kabul ediliyor.

  Nasıl uygulanıyor?

  İnce kanüllerle iz bırakmayacak şekilde bölgeye giriliyor ve yeni geliştirilen çok dayanıklı iplerle, yumuşak dokular sert dokulara tutturuluyor.

  Ne kadar sürüyor?

  2-4 saat arasında değişiyor.

  İyileşme dönemi nasıl?

  Hastanın bir gün boyunca yatması gerekiyor. Ancak 2-3 gün sonrasında günlük hayatına devam edebiliyor. Sonuç hemen alınabiliyor.

  Fiyatı: 4.500 – 5.000 TL arasında değişiyor.

  Haberin devamı 2009 Haziran sayımızda…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz