Diğer
  Ana SayfaHaberKoronavirüs tedavisi gören oyuncu Burak Sergen entübeden çıkarıldı

  Koronavirüs tedavisi gören oyuncu Burak Sergen entübeden çıkarıldı

  -

  3 hafta önce evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırılan ünlü oyuncu Burak Sergen, solunum güçlüğü çekince entübe edilmişti. Ünlü oyuncudan güzel haber geldi. Oğlu Cansın Sergen babasının entübeden ayrıldığını açıkladı.

  DAHA İYİ SOLUNUMA ULAŞABİLMESİ İÇİN ENTÜBE EDİLMİŞTİ

  Hastanede koronavirüs tedavisi gören Burak Sergen bir süre sonra entübe edilmişti. Burak Sergen’in eski eşi Işıl Sergen ünlü oyuncunun son durumuna dair bilgi vermişti. Işıl Sergen, “Hastaneden son aldığımız bilgi doğrultusunda Burak bilinci açıkken kendisinin de bilgilendirilmesi sonucunda daha iyi solunuma ulaşabilmesi adına entübe edilmiştir. Sizlerden büyük ricam, haber yaparken oğlumun hassasiyetine önem göstermeniz ve babamızın iyi olacağına dair inancımızda yanımızda olmanızdır.” demişti.

  11 YAŞINDAKİ OĞLU DA KORONAVİRÜS’E YAKALANMIŞTI

  Burak Sergen ile 2018 yılında boşanan Işıl Sergen, “Çocuğumun için güçlü durmak zorundayım. Ateş topuna döndü hayatımız. Bir anda olabiliyormuş bunlar. Oğlum Cansın’la ayrı evde yaşıyoruz. Cansın Covid-19’u hafif atlatıyor. Ben semptom göstermiyorum çok şükür. Umarım oğlum babasına kavuşur” diyerek dua istemişti.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz