Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiMart 2021 astroloji yorumu! Mart ayında burçları neler bekliyor?

  Mart 2021 astroloji yorumu! Mart ayında burçları neler bekliyor?

  -

  Baharın ilk ayı Mart ayına giriş yaptık. Peki, Mart ayında bizleri neler bekliyor? Mart 2021 astroloji açısından nasıl geçecek? Hangi burcu ne bekliyor? İşte Karma Astrolog Elif Bozkurter’den Mart 2021 astroloji yorumu…

  MART 2021 ASTROLOJİ YORUMU

  Mart ayı kış aylarına göre 2020 etkilerinin daha az hissedilmeye başlayacağı bir ay olacak. Genel olarak Venüs’ün Balık Burcuna geçmesiyle kolektifte ve bireysel yaşamlarımız da sevgi dilimiz daha yumuşak, bereketimizin daha fazla, küçük sürprizlerin geleceği kısmen keyifli bir ay olacak.

  Özellikle Balık, Akrep, Yengeç burçları için daha bereketli geçebilir. Boğa, Kova, Başak, Oğlak burçları da olumlu yönden etkilenecektir.

  4 Mart itibariyle Mars’ın İkizler burcuna geçişiyle de ikili ilişkilerde zorlanmalar olsa dahi Jüpiter ve Satürn desteğiyle daha hafif atlatılacaktır. Ayrıca Mars bu gezegenlerle üçgen açı yapacağından dolayı kolektifteki gerginlikler, ülkeler arası gerginlikler bitecek, basın da çok daha keyifli haberler okuyacağız. Televizyon da ajansı izlerken içimizi karartan haberler almayacağız sanırım. 2020’den beri yaşadığımız felaketlerle alakalı tünelin ucundaki ışık belirmiş olacak. Vergi sistemiyle ve ekonomiyle ilgili zor bir süreç olabilir.

  13 Mart’ta Balık burcunda yaşanacak olan Yeni Ay, yurtdışı ilişkileri, yüksek öğrenim, hukuk ve din sistemiyle ilgili Ay Düğümlerini karelediğinden 2021 yılının genel olarak konularının Ay Düğümlerinin de İkizler & Yay aksında olması nedeniyle hukuk, din, adalet, üniversiteler, medya, ticaret, ulaşım konularında sancılı olaylar yaşanabileceği bu konularda yeni bir döneme geçileceği bazen de fanatizm varan fikirlerle sorunlar yaşanabileceğini gösteriyor.

  - Advertisement -

  GÜÇLENEBİLECEĞİMİZ BİR DÖNEME GİRECEĞİZ

  Ülkemizin ise 10. evinde gerçekleşecek olan Yeni Ay, ülkemizin kendi burcu olan Akrep burcuna ve yükselen burcu olan Yengeç burcuna olumlu açılar yaptığından dolayı bu Yeni Ay itibariyle daha güçlenebileceğimiz bir döneme gireceğimizi ama halen gizli düşmanlarla uğraşacağımızı özellikle yer altı kaynaklarımızla ilgili yeni gelişmeler olurken bazı dünya ülkeleri tarafından düşmanlık görebileceğimiz ön görüsündeyim.

  YENİ AY’DA DİLEK, DUA, RİTÜEL VE MEDİTASYONU UNUTMAYIN

  Bireysel olarak Venüs kavuşumlu Yeni Ay’da Balık, İkizler, Başak burçları aşk ve paradan yana şanslı bir döneme girebilirler. Yeni Ay yeni başlangıçlar demektir özellikle Balık gibi spritüel bir burçta olması Yeni Ay ve Hilal fazında dua, dilek, ritüel ve meditasyon çalışmaları için uygun bir süredir bu zamanı kaçırmayın!

  16 Mart itibariyle Merkür Balık burcuna geçiş yapıyor ve iletişimde çok daha naif, çok daha duygusal ama Merkür Balık geçişiyle zihnimiz bulanık, aklımız karışık ve algımız daha düşük olacaktır. Bağımlılığa yatkın olan kişilikler için dikkat edilmesi gereken bir dönem, ilaç ve alkol kullanımında biraz kontrollü olmak gerebilir.

  18 MART MERKÜR & FOMAlHAUT YILDIZI

  18 Mart Merkür & Fomalhaut Yıldızı kavuşumu var bu ilahi yıldız sizi iletişim alanında kollar o gün mutlaka dua edin ve dilek dileyin. 21 Martta Güneş Koç burcuna, 22 Martta Venüs Koç burcuna geçiş yapacak ve ikili ilişkilerde ateş enerjisi hakim olacak. Venüs Balığın duygusallığından çıkıp Venüs’ün pek sevmediği Koç’ta daha hareketli, daha enerjik ama daha agresif bir ruh haline geçeceğiz ancak genel olarak Venüs & Mars açıları iyi olduğundan dolayı ilişkiler, baharın ilk günleriyle beraber şifalanacaktır.

  Mart 2021 astroloji 28 MART TERAZİ DOLUNAYI

  28 Mart Terazi Dolunayı, çocukların ve gençlerin eğitimiyle ilgili değişim dönüşüm olacağıyla ilgili bir gündem oluşturabilir. Bireysel olarak bazılarının çocuklarının hayatlarıyla ilgili değişimler söz konuyken bazılarınız yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Özellikle Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlaklar bu Dolunaydan en çok etkiyi alacak burçlardır. Ülkemizin ise 4.evinde gerçekleşecek olan Dolunay, tarım, emlak ve madenlerle ilgili yapılan planlamaların artık sonlanma enerjisiyle farklı bir platform da dönüşüme başlayacağını gösteriyor. Dolunay haftası ve arkasında ki birkaç gün şiddetli yağışlar ve hava muhalefetleri gözlenebilir planlarınızı ona göre yapmanızı öneririm.

  2021 MART AYI BURÇ YORUMLARI

  KOÇ BURCU – MART 2021

  Sevgili Koçlar 20 Mart tarihine kadar Güneş balık burcunda olacak. Sizin 12.evinizde yer alacak bu yerleşim sağlığınıza dikkat etmenizin göstergesi. Bu dönem biraz içe çekilmek durumunda kalabilir, gizli düşmanlıklar yaşayabilir, kontrolünüz dışında da birtakım olaylar deneyimleyebilirsiniz. Duygusal sorunlarınızın sizi ve sinir sisteminizi etkilemesine izin vermeyin.

  Balık burcunda olacak Neptün -Güneş kavuşumu ile birlikte kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Bu kavuşum ile birlikte hissiyatlarınızda bir değişim ve gelişimler de yaşamanız söz konusu. Balık burcuna yerleşen Venüs, finansal durumunuza dikkat edin ve öngörmediğiniz borçların altına girmeyin diyor.

  21 Mart’ta Koç burcuna geçiş yapacak olan Güneş ile birlikte sizin için çok güzel bir dönem başlıyor. Parlamak kendinize daha fazla zaman ayırmak isteyeceğiniz belki estetik yaptırmak veya sağlıklı beslenmek ile ilgili birtakım çalışmalar veya spora başlamak isteyebilsiniz.

  4 Mart itibarı ile Yönetici gezegeniniz Mars İkizler burcun da sizin iletişim ve yakın çevre evinizde olacak. Yakın akraba ilişkilerinizde gerilimler, geçmişte başlamak istediğiniz bir eğitim konusun da gelecek olan bir bilgi biraz canınızı sıkabilir. Araç kullanıyor iseniz bu dönem biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

  28 Mart’ta Terazi Burcunda bir dolunay yaşanacak. Bu durum sizin ilişki evinizde olacağı için tamam mı? devam mı? Diyeceğiniz bir kararsızlık söz konusu. Her türlü ikili ilişkilerde netleşmesi gereken durumlar netlik kazanacak. Dolunay tamamlanma enerjisi barındırır. Bu nedenle netlik kazanması gereken belki bir davanın durumu da gün yüzüne çıkabilir.

  BOĞA BURCU – MART 2021

  Sevgili Boğalar, 20 Mart tarihine kadar Güneş Venüs ve Neptün balık burcun da sizin 11. Evinizde yer alacak. Kariyeriniz, kazanımlarınız yeni projeleriniz ve sosyal çevre ilişkileri gündeminiz. Yeni arkadaşlıklar, yeni çevre iş ilişkilerinize dikkat edeceğiniz belki yeni girişimler yapacağınız bir ay.

  Estetiksel anlamda kendinize bir değişim yapmak istiyor iseniz değerlendirin. Olumlu sonuçlar alacaksınız. 21 Mart’ta Koç burcuna geçecek olan Güneş ile birlikte ruhsal ve fiziksel sağlığınıza dikkat etmenizi gerekebilir. Duygusal olarak kendinizi arka planda tutmak isteyebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen birtakım olayları duymanız olası.

  Yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. 4 Mart itibarı ile Mars İkizler burcuna geçiş yapıyor. Sizin para ve onun getirisi olan kariyer evinizde. Bu ay mücadeleniz para. Nereye ne harcama yaptım kazandıklarım ve getirilerini irdelemek söz konusu.

  28 Mart’ta Terazi burcunda yaşanacak olan dolunay ile birlikte iş temponuz, günlük rutinleriniz ve yanınızda çalışan kişiler hakkında bir tamamlanma süreci. Birlikte yeni işler başlatmak isteyeceğiniz disiplinli çalışma ortamı adına kararlarınızı değiştirme yapabilirsiniz. İş hayatınızda kontrol dışı olaylarınız ve kariyerinizde yeni dönüşümler olabilir. Çalışmayan bir Boğa burcu iseniz kendiniz ile ilgili yeni değişimler yapmak diyete başlamak isteyebilirsiniz. Dolunay sağlık evinizde ihmal ettiğiniz kontrolleriniz hep aksattığınız durumlar var ise ertelemeyin sonra üzülen siz olursunuz.

  İKİZLER BURCU – MART 2021

  Sevgili İkizler, balık burcunda yer alacak olan güneş sizin 10. Yani kariyer evinizde. Üstleriniz sizin toplumsal statünüz anneniz, aileniz ile ilgili konular. Parlayacağınız bir ay sevgili ikizler. Yaptığınız her türlü işte parlayacak kendinizi parlatacaksınız. Venüs ve Neptün’ün de balık burcunda olması size yeni bir aşk veya mevcut ilişkinizde karar verme aşamasına getirebilir. Finansal kararlar alırken, harcama yaparken dikkatli olmanız gereken bir zaman dilimi.

  21 Mart ‘ta Koç burcuna yerleşecek olan Güneş ile birlikte arkadaşlık iletişim çevre değişimi veya sosyal platformlarda görev almak sorumluluk üstlenmek yeni adımlar atmakta söz konusu. 4 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçişi ile birlikte hedeflerinize yönelecek ve güzel işler başardığınızı göreceksiniz. 28 Mart’ta terazi burcunda gerçekleşecek olan dolunay sizin aşk evinizde. Yeni aşk veya mevcut ilişkide tamamlanma zamanı. Çocuk isteyen sevgili ikizler için yeni haberler. Hobileriniz eğlenceye bakışınızda güzel gelişim ve tamamlanma enerjilerinin olacağı bir vurgu.

  YENGEÇ BURCU – MART 2021

  Sevgili Yengeçler, 20 Mart tarihine kadar balık burcunda olacak Güneş sizin 9. Ev konularınızı tetikleyecek. Yurtdışı bağlantılı işler, uzak akraba, hayata bakış açısı ve ticaret konuları. Burada manevi alanda da sorgulama yaşayacağınız bir döngü. Yeni bir eğitim başlatmak isteyebilirsiniz. Uzak bağlantılı ticaret ilişkisi ve eşin akrabaları ile ilgili durumlar dikkat çekebilir. Sonuç beklediğiniz bir mahkeme var ise netice alabilirsiniz. Yayıncılık ya da sosyal platformda başlatmak istediğiniz bir yenilik var ise harekete geçebilirsiniz. Hedefleriniz doğru belirlemeniz gereken de bir süreç.

  Güneş Aslan’ın yöneticisi ve sizin para evinizin de sahibi. Harcama yaparken gerekli mi değil mi iyi düşünün, finansal anlamda yanlış adımlar atmayın. Mart ayında aileniz oradan gelecek olan maddi konularda sizin odağınız olabilir.

  21 Mart’ta Koç burcuna geçecek olan Güneş ile birlikte kariyerde parlayacağınız yeni iş teklifleri alacağınız belki toplumsal statünüzün değişim anlamında söz, nişan gibi ciddi adımlar atmak isteyeceğiniz bir süreç içinde kendiniz bulabilirsiniz.

  4 Mart’ta Marsın ikizler burcuna geçmesi ile birlikte ruhsal olarak içe çekilme sağlığında ihmal ettiğiniz bir konu veya arkanızdan çevrilen bir takım konular hakkında mücadele söz konusu, sakin kalın. Evinizde veya kapalı alanlarda kalmak yerine size iyi gelecek insanlar ile birlikte olun. Meditasyon yada bilinçaltınızı dönüştürmek için değerlendirin. 28 Mart’ta Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sizin aile evinizde. Emlak alımı belki taşınma yer değişimi gibi konularda tamamlanma süreci. Belki aileniz ile ilgili üzerini kapattığınız bir gündem tekrar ortaya dökülebilir ve önemli konular konuşulabilir.

  ASLAN BURCU – MART 2021

  Sevgili Aslanlar, 20 Mart’ta kadar balık burcunda yer alacak olan Güneş sizin ortaklı işler alanında olacak. Maddi konular odak noktanız. Eşiniz iş ortağınız ve gelir gider dengeniz kısacası finans anlamındaki konular. Sağlığınız veya bir ameliyat durumu söz konusu. Aile büyükleriniz de sağlıkla ilgili ihmal edilen durumlar var ise göz ardı etmemenizi öneriyorum. Her türlü ortaklı ilişkilerinizde değişim dönüşüm zamanı. 21 Mart’ta Güneş’in koç burcuna geçmesi ile birlikte odak konularınız değişim gösterecek. Uzak bağlantılı işler eğitim yüksek öğrenim inançlar ve hayatınızı sorguladığınız bir döngü. Yurtdışı veya uzaklarda yaşayan akrabalar var ise gündem veya onlarda alacağınız haberler olabilir. Mahkemelik olaylarınız var ise gündem bu yöne kayabilir.

  4 Mart’ta İkizler burcuna geçecek olan Mars ile birlikte yaşamınıza dair yeni karar ve güçlü mücadele ve sosyal olacağınız bir ay. Mars orada gerilmeyin sakin kalın. Çünkü bazı kopmalar yaşanabilir. 28 Mart’ta Terazi burcunda yaşanacak dolunay 3. Ev konularınızı tetikleyecek. Bir kararın açıklanması kardeş, yakın akraba veya onlardan gelecek haberleri gibi. Ticari faaliyetler ile ilgili bir imza söz konusu. Aracınız ihmal etmeyin tabi.

  BAŞAK BURCU – MART 2021

  Sevgili Başaklar 20 Mart tarihine kadar balık burcunda olacak Güneş sizin her türlü ikili ilişkinizin yer aldığı 7. Evinizde. Odağınız ilişki. Neptün Güneş ile kavuşum sağlayacak. Kendinizi biraz yorgun hissedebilir ve bir şey yapmak canınız istemeyebilir. 21 Mart’ta Güneşin Koç burcuna geçişi ile birlikte finansal konular banka işlemleri alacak verecek borç dengeniz ile ilgili konular önünüze gelmeye başlayacak. Finansal anlamda öngörmediğiniz borçlar veya ihmal edip ödemediğiniz bir takım borçlar sizi şaşırtabilir. 4 Mart’ta Mars’ın ikizler burcuna geçişi ile birlikte kariyer alanınızda değişim, yeni gelişmeler ve yeni iş teklifleri geleceği gibi  daha sıkı bir mücadele ve göz önünde olabileceğiniz bir süreçte yaşanabilir. 28 Mart’ta Terazi burcunda gerçekleşecek olan Dolunay sizin kendi kazanım evinizde olacak. Yeni finansal kaynakların oluşması bitişler ve yeni başlangıçlar olacağı gibi maddi durumunuzu gözden geçirecek ve yeni adımlar için çalışmalar başlatacaksınız.

  TERAZİ BURCU – MART 2021

  Sevgili Teraziler, 20 Mart tarihine kadar balık burcunda yerleşen Güneş sizin sağlığınıza daha dikkat etmenizi gereken bir süreci işaret ediyor. Venüs ve Neptün’de balık burcunda yer alması ile birlikte hassas olacağınız ve içsel huzur arayacağınız belki birtakım konularda aldanabileceğiniz bir ay olabileceğini gösteriyor. Günlük rutinleriniz çalışma arkadaşlarınız ve ev hayvanlarınız da odak noktalarınız arasında.

  4 Mart’ta İkizler Burcun’da yer alacak olan Mars sizi her türlü ikili ilişkilerde zorlayacağa benziyor. Mücadele zamanı, dikkat ve sarsılma olayları gözden geçirme zamanı. İmza sözleşme konularında dikkat etmenizde fayda var. Aldanmayın.

  21 Mart’ta Güneşin Koç burcuna geçişi ile birlikte ilişkilerinizde parlama zamanı diyebiliriz. Başlatma enerjisi veya karşınıza tam istediğiniz gibi bir partnerin çıkması olası. 28 Mart’ta sizin burcunuzda olacak dolunay ile birlikte Mart ayı kararlarınızı gözden geçirecek ve kendiniz ile alakalı değişim dönüşüm ve yeniden başlama zamanı diyeceksiniz sevgili Teraziler. Dolunay tamamlanmadır. Dikkatli adımlar atın ve geleceğinizi inşa edin.

  AKREP BURCU – MART 2021

  Sevgili Akrepler, 20 Mart tarihine kadar Güneş Balık burcunda ve sizin aşk evinizde. Sevmek sevilmek ve güzel eğleneceğiniz kendiniz çok daha iyi ifade edebileceğiniz bir mart ayı sizi bekliyor. Çocuklarınızın hayatları ile yeni gündemler belki okul hayatları veya yeni başlangıçlar olabilir. Çocuk sahibi olmak isteyen Akrepler için güzel gelişmeler yaşanabilir.

  4 Mart’ta Mars’ın İkizler burcuna geçişi ile birlikte ortaklı işler ve finansal konular odağınız olacak. Banka kredi her türlü nafaka olayları dikkat çekici. 21 Mart’ta Güneş’in Koç Burcuna geçişi ile birlikte çalışma hayatınızda değişim ve yeni işlere girişme vakti diyebiliriz. Günlük rutinleri gözden geçirin Sağlığınıza dikkat edin. Ev hayvanınız var ise kontrollerini ihmal etmeyin. 28 Mart’ta Terazi Burcunda dolunay meydana gelecek. Hareketli geçen Mart ayı sonu size dinlen diyecek. Ruhsal olarak içe çekilme ve meditasyon zamanı. Hayalleriniz idealleriniz ve başlatmak istediklerinizin planlarını yapabilirsiniz. Yalnız kalın ve kendinize zaman ayırın.

  YAY BURCU – MART 2021

  Sevgili Yaylar, 20 Mart tarihine kadar Güneş Balık burcunda sizin aile evinizde. Burada ev emlak konuları, taşınma geçmişte olan ve üstünü kapattığınız bazı ailevi konuların gün yüzüne çıkması olası.

  Kısa zaman önce bir taşınma olayınız oldu ise evinizde vakit geçirebilir ve bundan mutluluk duyabilirsiniz. 4. Ev baba demektir ve gündem babanız ile ilgili konular üzerine de gelişebilir. 4 Mart’ta İkizler Burcuna geçecek olan Mars sizin her türlü ikili ilişkinizde harekete geçmenizi sağlayacak. İlişkilerinizde bazı çatışmaların olması söz konusu. Bitmesi gerekiyor ise bırakın gitsin ve özgür bırakın Yenlere yer açın ve hafifleyin.

  21 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte belki biten aşk yerine yeni bir başlangıç veya geçmişte tanıdığınız bir arkadaşlığın aşka dönüşmesi ve güzel zamanlar geçireceğiniz bir döngü. Hobileriniz ve mutlu olacağınız eğleneceğiniz zamanlar. 28 Mart’ta Terazi burcunda yaşanacak dolunay ile birlikte arkadaşlık ve sosyal çevrenizde bir tamamlanma yaşanabilir. Hayatınızdan gitmesi gerekenler var ise bırakın gitsinler. Sizinle kalması gerekenler hayatınıza var olmaya devam edecektir.

  OĞLAK BURCU – MART 2021

  Sevgili Oğlaklar, 20 Mart tarihine kadar Güneşin Balık burcunda olan yerleşimi size kardeşler yeni eğitimler ve yakın akraba ilişkilerinde olan konularınızı taşıyabilir. Araba almak veya aracınız ile ilgili değişim yapma durumu gündem olabilir. 4 Mart’ta Mars İkizler burcunda olacak. Günlük rutinler, sağlığınız ve yanınızda çalışan kişiler ile gerilim yaşamamak adına sakın kalmanızda fayda var. Evcil hayvanınız var ise sağlığınız ve kontrollerini ihmal etmeyin. Çalışmıyor iseniz yaşam tarzınızda değişim sağlıklı yaşam veya spora başlangıç yapabilirsiniz.

  21 Mart’ta Güneş koç burcunda olacak. Aile konularınız taşınma evde değişim dekorasyon işlemleri veya yeni bir emlak almak gündeminiz meşgul edebilir.

  28 Mart’ta terazi dolunayı sizin sosyal ve arkadaşlarınız ile bir tamamlanma yaşamanıza sebebiyet verebilir. Dolunay tamamlanmadır. Kariyer kendi kazanımlarınız ve sosyal statünüzde değişime açık olun.

  KOVA BURCU – MART 2021

  Sevgili Kovalar, 20 Mart tarihine kadar balık burcunda yer alacak Güneş ile finans konusunda parlayacağınız ve yeni kazanç kapıları aralayacağınız güzel bir ay. 4 Mart’ta İkizler de yer alacak mars ile aşk ilişkileriniz hobileriniz ve çocuklarınız konusunda bazı mücadele gerektiren bir akış içinde olabilirsiniz. 21 Mart‘ta Güneş koç burcu geçişi ile birlikte kardeşler yakın akraba ve yeni eğitim başlangıçları söz konusu. Bu süreçte trafikte dikkatli olun lakin Mars orada ve kazalara açık bir zaman.

  28 Mart’ta Terazi burcunda dolunay var. Dolunay tamamlanma demek. Karar zamanı demek. Yeni iş yeni kariyer sonlanma ve başlangıç enerjisi demek. Geleni kabul edin ve kendinizdeki başarma potansiyelini görün ve gösterin.

  BALIK BURCU – MART 2021

  Sevgili Balıklar 20 Mart’ta kadar Burcunuzda olan Güneş ile birlikte parlama zamanı. Planlarınızı devreye alın. Kendinizde yapmak istediğiniz değişimler için zaman yaratın ve bu güzel zamanları çok iyi değerlendirin. 4 Mart’ta Mars İkizler burcunda olacak. Aile konularında dikkatli olmanız gereken zamanlar. Fevri olma zamanı değil fikirleri ve size iletilen durumları huzur ile değerlendirme zamanı. Ev emlak konuları yer değişimi veya taşınma söz konusu olabilir. Aile büyüklerinizin sağlığın ihmal etmeyin. 21 Mart ‘ta Güneş para evinizde konumlanıyor ve farklı kazanç yöntemleri deneyimleyebilir veya finansal konularda kendinize rahat hissedeceğiniz bir zaman dilimi içerisinde olabilirsiniz. 28 Mart’ta Terazi Dolunayı ile birlikte ise ortaklı işler konusunda tamamlanma ve yeni başlangıç denilebilir. Bu süreçte dikkatli olmalı ve finansal konularda risk almamalısınız.

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz