Merve Terim Çetin’den üzen haber: Seni göremesek de çok sevdik oğlum

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin geçtiğimiz ay hamile olduğunu duyurmuştu. Merve Terim Çetin’den üzen bir haber geldi. Ünlü isim sosyal medyada bebeğini kaybettiğini açıkladı.

İLK ÇOCUĞUNU 6,5 AYLIKKEN DOĞURMUŞTU

2011 yılında Ahmet Baran Çetin ile nikah masasına oturan Merve Terim Çetin, 2014 yılında oğulları Yaman’ı dünyaya getirmişti. İlk çocuğunu 6,5 aylık hamileyken erken doğum yaparak dünyaya getiren Merve Terim Çetin, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyordu. Ancak Çetin’den üzücü haber geldi. Ünlü isim, bebeğini kaybettiğini duyurdu.

MERVE TERİM ÇETİN: SESİM, SOLUĞUM, SEVİNCİM, HEYECANIM KESİLDİ *

Sosyal medya hesabından üzüntüsünü dile getiren Terim, “Sesim, soluğum, sevincim, heyecanım kesildi. ‘Bu hayatta en çok anne olmayı sevdim’ diyerek başladığım hikâyenin sonu maalesef güzel bitmedi. Yolumun zor ve uzun olduğunu biliyordum. Korkularım, endişelerim ilk günden beri vardı ama umudum hepsini aşacak güçteydi. Belki de bu yola çıktığım için deli olduğumu düşünen herkes haklıydı… Kimseyi duymak, kimseyle konuşmak istemiyorum. İçimde nereye akıtacağımı bilemediğim koca bir keder nehri var. Fiziken ve ruhen çok yorgunum, kabullenme safhasına geçmem için biraz zaman, biraz da anlayışa ihtiyacım var. Bana yeniden başlayacak gücü bulana kadar müsaade edin… Güzel günlerde buluşmak dileğiyle… Seni göremesek de çok sevdik oğlum, başka bir hayatta buluşuruz elbet…” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here