Diğer
  Ana SayfaEditördenŞekere veda ediyoruz

  Şekere veda ediyoruz

  -

  Ruken Akbay GürtaşŞeker, son yılların en tartışmalı beslenme konusu. Adı her zaman tatlı ve mutlu anlamlar taşısa da kendisinin vücudumuza etkileri ne yazık ki sandığınızdan çok daha fazla… Bu ay “en tatlı bağımlılığımız” şekeri mercek altına aldık. Alanında uzman kişilere sorduk. “Hep tartışıyoruz, zararlarını duyuyoruz ama vazgeçemiyoruz. Peki nedir bu şekerin gerçek yüzü?” dedik. Aldığımız yanıtlar sayfa 34’te sizi bekliyor. Okuduktan sonra “Her şeyden vazgeçiyorum ama şekeri azaltamıyorum” diyemeyeceksiniz!
  Bedenimizi seviyoruz, ona iyi bakıyoruz, sağlıklı beslenip spor yapıyoruz ama yaz gelince “Ah şu selülitler” demekten kendimizi alamıyoruz. Sizi bu ay bir haftalık selülit diyeti ile buluşturuyoruz. Bir haftada düzenli bir şekilde uygulayıp sporla desteklediğiniz takdirde aklınızdaki selülit şikayetine veda edebilirsiniz. Sayfa 24’te programın detaylarını ve beslenme önerilerini bulabilirsiniz.

  Pozitif okuduk pozitif kaldık!
  19 yıllık Formsanté markasının güvencesiyle hazırladığımız kişisel gelişim dergimiz Pozitif, sizlerle buluştu. Aldığımız e-posta ve telefonlar Pozitif ile ruhunuza dokunabildiğimizi bize gösterdi. Üç ayda bir okurlarla buluşacak olan Pozitif’in ilk sayısını hala almadıysanız geç kalmamanızı öneririz. İçinde ruhunuza hitap eden çok şey bulacaksınız.
  Sevgi ve heyecan dolu bir yaza sağlıklı bir başlangıç yapmanız dileğiyle…

  Formsanté Haziran 2013 Sayısı…  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz