Diğer
  Ana SayfaSektörden HaberlerYılbaşında kendinize botanik yağlarla gelen “gençlik” hediye edin!

  Yılbaşında kendinize botanik yağlarla gelen “gençlik” hediye edin!

  -

  Bu yılbaşı kendinize ve sevdiklerinize bir güzellik yapıp, doğal 14 bitkisel yağın değerli karışımı ile üretilen Lonjevite Antioxidant Rejuvenating Serum (Antioksidan Yenileyici Serum) ve bir Gua Sha taşı hediye edebilirsiniz.

  Genç bir görünümü korumak için cilde nüfuz eden ve pürüzsüzleştiren antioksidan yenileyici serum, kuru ve donuk ciltlerde hayati besinleri yenilemek için omega 3, 6, 9 yağ asitleri ile dolu. Kuşburnu özleri ve ölmez otu, hasarlı cilt hücrelerini onarmaya yardımcı oluyor. Daha sıkı, esnek ve parlak bir cilt elde etmenize destek oluyor.

  Lonjevite nemlendirici yağları, bitki bazlı aktif bileşenlerin mümkün olduğunca güçlü olmasını sağlamak için küçük partiler halinde taze olarak üretiliyor.

  PH dengelidir. Paraben, ftalat, formaldehit, silikon, sülfat, mineral yağ veya sentetik koku veya renk içermiyor.

  ETKİYİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN

  Gece ve gündüz, temizlenmiş yüz ve boyuna 2-3 damla ılık olarak uygulayın. Daha pürüzsüz ve parlak bir cilt için siyah obsidiyen Gua Sha ile etkiyi artırabilirsiniz. Çin’de kadınların antik çağlardan bugüne güzellik ritüelinde kullandığı Gua Sha, bir masaj taşıdır. Lonjevite Black Obsidian Gua Sha taşı, daha pürüzsüz, daha sıkı bir cilt görünümünü iyileştirmeye yardımcı olurken, dolaşımı teşvik etmek için tasarlanmış.

  - Advertisement -

  Lonjevite’nin özel tasarım Gua Sha taşı, uygulanan serumun etkisini artırmayı, kan dolaşımını hızlandırmayı, lenfatik drenajı teşvik ederek yüzdeki şişkinliği azaltmayı destekliyor. Taşı, masaj yapmadan önce sıcak suda ısıtmalı, sivri ucunu akupunktur noktalarında, taraksı yüzeyi alında ve elmacık kemiklerinde,  kıvrımlı yüzeyleri ise boyun, yanak ve alın bölgesinde kullanmalısınız. Black Obsidian Gua Sha, düzenli kullanımda yüzü şekillendirmeye ve kaldırmaya yardımcı oluyor.

     CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz