Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  1 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 1 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 1 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 1 Ekim astroloji günlüğü:

  1 Ekim günlük burç

  1 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 1 Ekim günlük burç ve pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (1 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşayacağınız köklü bir değişiklik bazı konuları tamamen kapatıp yeni sayfa açmanıza neden olabilir. Mantığınızla hareket ederek kendiniz için doğru kararlar alabilirsiniz

  BOĞA BURCU (1 EKİM 2023)

  Maddi konularınızda sıkıldığınız bir konuda yakın bir dostunuzdan yardım ve destek alabilirsiniz. Alacağınız destek sayesinde kaygılarınızdan kurtulabilir, birikmiş olan borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (1 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda kesin ve net kararlar almanız gerektiğinin farkına varabilir, net kararlar alabilmek için, kendinizi inzivaya çekebilir, mantıklı ve doğru kararlar alabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (1 EKİM 2023)

  Eğitim hayatınızda yarım bıraktığınız bazı konuları sonuçlandırmak için, yeni planlamalar yapabilir, gerekli çalışmalara yapmaya başlayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (1 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yapacağınız yeni başlangıçlar kaybettiğiniz eski gücünüze kavuşmanızı sağlayabilir. Kendinize olan güveninizi yerine getirmek için yoğun bir çalışma temposuna girebilir, istediğiniz başarıya kavuşabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (1 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda istediğiniz güzel başlangıçları yapmak için hoşlandığınız kişiye karşı olan duygularınızı ifade etmek isteyebilir, hoşlandığınız kişiyi sosyal çevrenize sokarak, yakın arkadaşlarınızla tanıştırmak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (1 EKİM 2023)

  Aile hayatınızda düzene sokamadığınız maddi sıkıntılarınızı sonlandırmak için, ailenizle birlikte birlik olup, üzerinizdeki yükleri paylaşabilir, maddi gelir ve giderlerinizi düzene sokarak, içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

  AKREP BURCU (1 EKİM 2023)

  Yurtdışı seyahatlerinizle ilgili olan gecikmeleriniz iş düzeninizi aksatabilir. Planlarınızın aksaması işlerinizin birikmesinden dolayı stresli bir gün geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (1 EKİM 2023)

  Yakın arkadaşlarınızla aranızda oluşan yanlış anlaşılmalardan dolayı kalp kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, yakın arkadaşlarınızla kısa bir küslük yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (1 EKİM 2023)

  Aile içinde yaşayacağınız bir mutluluk sizi heyecanlandırabilir. Ailenizle birlikte yoğun ve güzel bir telaş yaşayabilir, mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

  KOVA BURCU (1 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda ekip arkadaşlarınızla yaşadığınız bir tartışmadan dolayı depresif duygular içinde olabilirsiniz. Yaşadığınız ani gerginlikler uyku düzeninizi bozabilir, söylediğiniz bazı sözler ve davranışlardan dolayı pişmanlık yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (1 EKİM 2023)

  Partnerinize karşı gösterdiğiniz bazı tavırlardan dolayı aranızda oluşan soğukluğu sonlandırmak için partnerinize karşı duygusal yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz