Diğer
  Ana SayfaHaberGüneş, Jüpiter, Plüton ve Satürnle karşılaşıyor! Neler yaşanacak?

  Güneş, Jüpiter, Plüton ve Satürnle karşılaşıyor! Neler yaşanacak?

  -

  14-15-21 Temmuz’da ana ışık kaynağımız Güneş ve Jüpiter, Güneş ve Plüton ve Güneş ve Satürn karşıtlığı yaşanacak. Güneş yengeç burcunda, diğerleri oğlak burcu seyahatinde olacaklar. Peki, bizi bu günlerde neler bekliyor? Karma ve Spiritüel Astrolog Elifliastroloji yorumluyor…

  14 TEMMUZ GÜNEŞ & JÜPİTER KARŞITLIĞI

  Jüpiter’in bereketinden faydalanamayacağımız gibi dinsel, felsefi, akademik ve hukuksal konularda bu karşıtlıktan dolayı sorunlar oluşabileceği ve fanatizm boyutunda din ve hukuk konularının vurgulanıcağı anlamına geliyor. Kişisel olarak ise kendimizi maneviyata yönelerek rahatlatacağız.

  15 TEMMUZ GÜNEŞ & PLÜTON KARŞITLIĞI

  Güneş

  Derinleşeceğimiz hislerimizin dipten vurarak bizi bunaltacak ancak daha sezgisel olacağımızı gösteriyor. Ayrıca gizli saklı ne varsa ortaya dökülecek, sırlar ifşa olacak! Gizli düşmanlıklar ortaya çıkacak.

  21 TEMMUZ GÜNEŞ & SATÜRN KARŞITLIĞI

  Karmanın lordunun sınavlarını verip verememekle ilgilidir. Ektiğimiz tohumunların mahsül zamanı da denebilir. Sen & ben egosuna girmeden iyilik yapamların kazanacağı dönem başlıyor. Ancak kendinizi otorite tarafından çok baskılanmış hissedebilirsiniz.

  - Advertisement -

  ŞİMDİ YILIN “HESAP ZAMANI”

  Herkesin ve bütünün en yüksek hayrına olmasını dilerim…

  https://www.instagram.com/elifliastroloji/

  YAZARIN DİĞER YAZILARI  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz