Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji17 - 23 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  17 – 23 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 17 – 23 Nisan 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  17 NİSAN – 23 NİSAN HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Haftaya kendimizi duygusal açıdan baskılanmış ve önümüzü göremez bir halde giriş yapıyoruz. Bu hafta geçtiğimiz hafta kadar pozitif bir ruh halinde olamayabiliriz ve hatta kendimizi yer yer parçalanmış hissetmemiz çok olası. İlişkiler açısından da yine ikilemlerin devam ettiği ve hatta bazı blokajların süre geldiği bir hafta olabilir. Yani duygusal olarak kendimizi kurban psikolojisinde hissedeceğimizden ilişkiye dair iç dünyamızda bazı kararlar alacak olmamıza rağmen kolaylıkla bu kararlardan cayma potansiyeli de sergileyebiliriz. İkili ilişkilerimizi toplamak için partnerle iletişime geçmek isteyenlere ufak bir uyarıda bulunmak istiyorum ki ani çıkışlar sebebiyle son söylenecek sözü ilk söyleyerek her şeyi daha da karıştırma gibi durumlar yaşanabilir benden uyarması. Bu hafta Merkür de retro hareketine başlayacağından ötürü ki zaten gölgeli günleri üzerimizde hissedilmeye başlamıştı. Şimdi ise artık yanlış anlaşılmalara bağlı iletişim sorunları gündeme gelebileceğinden dikkatli olmakta fayda var. Merkür retro su bir yandan, 20 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan güneş tutulması bir yandan bu hafta hiçbirimiz için, hiç de kolay geçmeyecek diyebilirim kısacası. Evet ağır enerjilerle bezenmiş durumdayız ancak bu haftada ama öyle ama böyle geçecek diyebilirim. Sağlıklı ve mutlu haftalar dilerim.

  Haftalık burç yorumları

  17 NİSAN – 23 NİSAN 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta zamanınızı çoğunu, aileniz veya işiniz için önemli olan birtakım konularda çeşitli devlet daireleri, bankalar veya bazı özel kurumlar da geçirebilirsiniz. Bu hafta boyunca, mantık yerine daha çok duygularınıza hareket etme eğiliminde olacağınız için, hayatınıza dair önemli kararlar alırken dikkatli olun. Değişkenlikler ve istikrarsızlıklar hayatınızda istenmeyen sonuçlara sebep olabilir. Hafta ortasında, tanıdığınız bir kişiyle ilgili bir haber sizi biraz şaşırtacak. Bu haber muhtemelen uzaktan aile bağınız olan veya eskilerden kalmış bir kişiyle ilgili olacaktır. Hafta sonunda ise, büyük ihtimalle sanal ortamda iletişim kurduğunuz, ortak ilgi alanlarınız olan, dertlerinizi ve fikirlerinizi paylaştığınız karşı cinsten biri ile olan dostane ilişkiniz ilginç bir yöne evrilebilir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  17-23 Nisan haftasında yakından tanıdığınız bir kişiyle ilgili tatsız bir olayı, istemeseniz de kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta boyunca yakın çevrenizdeki insanların sorunları ile uğraşmaktan kendinize, işinize ve ailenize fazla zaman ayıramayacaksınız. Ancak ilahi sistem bu hafta, bazı arzu ve isteklerinizi gerçekleştirmeniz için size en az bir şans gönderecek. Eğer yeteri kadar sebat eder ve irade gösterirseniz eylemlerinizde istikrarlı ve tutarlı olursanız size bahşedilen bu şansı değerlendirmiş olacaksınız. Hafta sonunda ise eşiniz ya da partneriniz ile kısa bir seyahate çıkabilir farklı bir şehirdeki arkadaş ya da akrabanızı ziyaret edebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Hafta başında, başka bir şehir veya ülkede yaşayan biriyle ilgili bazı haberler ve olaylar sizi çok mutlu edecek. Büyük olasılıkla, bu kişi, eskiden romantik ilişkiniz olan ya da hoşlandığınız biri. Bu hafta boyunca, yanlış anlaşılmalara veya manipülasyonlara oldukça açık olacaksınız. Bu nedenle ikili ilişkilerinizde ve konuşmalarınızda daha dikkatli ve seçici olmaya gayret edin. İlişkileriniz dürüstlük, saygı ve açıklığa dayalı olmalı. Finansal olarak ellinizin bollaşacağı bir zaman dilimindesiniz. Bu hafta bir gayrimenkul kiralamak yada satın almak için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Hafta sonu ise aşk adına sürpriz gelişmeler vaat ediyor. Mutlaka sosyalleşin ve dışarıda vakit geçirin. Belki de kısmetiniz sizi bir yerlerde bekliyordur.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta özellikle aile ve ev konuları gündeminiz olacak. Gerek ebeveyn ve kardeşleriniz eğer evli iseniz kendi çekirdek aileniz ile olan ilişkileriniz bu hafta vaktinizin çoğunu alacak diyebilirim. Bir süredir eviniz ile ilgili bir takım tadilat ve dekorasyon değişikliği ile ilgili araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Ya da ev değiştirmek, mevcuttakini satıp daha küçük ama yeni bir ev satın almak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar için bu hafta oldukça pozitif bir etkiye sahip olacaktır. Maddi olarak kazandığınız para sizi tatmin etmiyor ve bu durum gelecek planlarınızı da etkiliyor. Bu hafta bir dilek tutun ve evrene gönderin. Gökyüzü ve yıldızlar size şans gönderecek bir enerjiye sahip. Sadece gerçekten içten dileyin ve sebat edin.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu hafta boyunca yapacağınız her tür seyahat için tedbirli ve dikkatli olmalısınız. Evraklarınız veya bagajınızla ilgili her şeyi dikkatlice kontrol edin. Bu hafta yapacağınız yolculuklar sırasında, sizin için gerilim yaratacak veya bir tür kayıp yaşamanıza neden olacak beklenmedik durumların ortaya çıkma olasılığı var. Gene hafta boyunca profesyonel hayatınız da ve iş ilişkilerinizde dikkatli olun. Acelecilik veya deneyim eksikliği nedeniyle bazı iş kayıpları yaşayabilir hatta ciddi anlamda zarar edebilirsiniz. Daha da kötüsü eğer bir çalışan iseniz işinizden olabilirsiniz. Bu haftaki olumsuzluklar, sizi aceleci yapacak ve ani duygusal tepkilere sevk edebileceğinden planlarınızı ve eylemlerinizi olumsuz yönde etkileyecek ve bu durum onların derinleşmesine yol açacaktır. Yapmanız gereken tek şey sakin kalmak ve acele kararlar almamak olacaktır.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta, bir kurumdan, bankadan ya da başka bir kaynaktan alacağınız parayla ilgili bir belge sizi fazlasıyla memnun edecek ve şaşırtacak. Gene bu hafta, iş yerinizdeki bazı olumlu gelişmeler gelirinizde bir artışa sebep olabilir. Kendi işiniz ise belki yeni bir müşteri ya da proje eğer maaşlı çalışansanız belki de bir maaş artışı ya da prim. Ancak hafta boyunca, aile ilişkileriniz biraz çatışmalı ve gerilimli olabilir. Bunun sebepleri kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kiminiz eşiniz ile bir gerilim yaşarken kiminiz çocuklar, kardeşler ya da ebeveynler ile çatışabilir. Bekar olan ya da ilişki problemleri yaşayan Başaklar için bu hafta yepyeni aşk fırsatları doğabilir. Evli olup da sorun yaşayanlar ise ilişkilerini tamam ya da devam noktasına taşıyabilirler.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Genel olarak, bu hafta akraba, komşu veya arkadaş çevrenizden biriyle ilgili hoş olmayan haberler alacak veya beklenmedik bir olay yaşayacaksınız. Yine hafta boyunca, bir finansal belge, yerine getirilmeyen bir söz veya para ile ilgili olacak bir tartışma veya gerginlik canınızı sıkabilir. Bu hafta yakınınızda olan bir kadından ki bu anne, abla, kardeş, eş ya da sevgiliniz olabilir maddi destek almak zorunda kalabilirsiniz. Tüm hafta, aşk ve romantik deneyimler için uygun bir hafta olacak. Ancak yeni başlayacak ilişkiler için kısa süreli, yoğun ve ateşli olacağını söylemeliyim. Kısacası uzun vadeli bir beklentiye girmeyin derim. Hafta sonu katılacağınız bir etkinlik size yeni bir çevreye girme şansı verebilir.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Hafta boyunca ailenizde, aile ve aile ilişkilerinizde istikrarı ve rahatlığı sağlamak sizin için önemli olacak. Çabalarınızı bu yönde değerlendirmeniz kesinlikle olumlu sonuç verecektir. Bir çocuk veya yakın bir akrabanız için bazı harcamalar yapabilirsiniz. Bu durum belki de bir zorunluluk olacak, ancak muhtemelen sonuç hem sizi hem de yakın çevrenizi oldukça gururlandıracak. Hafta boyunca plan ve programlarınızı uygulamakta bazı zorluklar yaşayacaksınız. Bazen bir şeyi düzeltmek için geri adım atmanız gerekecek. Önemli olan, sonuçta başarılı olmanız ve verdiğiniz sözleri yerine getirebilmeniz olacaktır. Spor yapın, doğaya çıkın, sigara ve alkole dikkat edin. Bu hafta aşk hayatınız sürprizlerle dolu olabilir. Kendinizi daha özel hissedeceğiniz saatler yaşayacaksınız. Ancak, bu güzel anların hayatınızda daha uzun sürmesini istiyorsanız, hassas, dikkatli, kibar ve samimi olun.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Hafta boyunca, iş yerinizdeki stresli bir durumla çok akıllıca, pratik ve diplomatik olarak başa çıkmak zorunda kalacaksınız. Büyük olasılıkla, bu durum, amiriniz, patronunuz veya müşteriniz olan biri ile ilgili olacaktır. Gene bu hafta, bir devlet veya bankacılık kurumunu temsil eden bazı kişilerle olan görüşmeleriniz de sorunlu olabilir. Aman dikkat! Yakınınızda olan bir kişinin size karşı ikiyüzlü tavrı, kandırma ya da manipüle etme girişimleri ilişkinizi alt üst edebilir ve bu kişiyle ilgili hayal kırıklığı yaşamanıza neden olabilir. Aşk hayatınız hafta boyunca oldukça hareketli olacak. Yeni tanışacağınız ve sizden oldukça farklı bir kişiliğe sahip biri ile romantik saatler geçirmeniz an meselesi.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Hafta boyunca, finansal veya maddi nitelikteki sorunlarınızda bir takım olumlu gelişmeler bekleyebilirsiniz. Bu bir kredi onayı ya da vermiş olduğunuz bir borcun geri dönüşü sebebiyle olabilir. Ev ile ilgili bir tadilat ya da zaruri bir nedenden ötürü harcama yapmanız gerekebilir ve bu masrafı bir aile büyüğünüz karşılamak isteyebilir. Yurtdışı ile ilgili bir iş ya da fuar, konferans vb. sebepli seyahat planlaması yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu çok kısa hatta aynı gün içinde git gel şeklinde dahi olabilir. Hafta ortası özellikle düşüp yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızdaki tekdüzelik partnerinizi sizden biraz uzaklaştırmış olabilir. Ya ilginin dozajını arttırın ya da ona kalbini kazanacak bir hediye alın.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta, akraba ya da arkadaş çevrenizde uzun zamandır beklenen bir hamilelik veya doğum haberi alacaksınız. Hafta boyunca, sizden yaşça büyük veya iş yerinizde ya da özel hayatınızda sizden daha yüksek bir konuma sahip kişilerle finansal ilişkilere girmemeye özen göstermelisiniz. Hafta boyunca size yerine getirilmeyecek sözler verilebilir ya da gerçekleşmesi imkânsız olan uçuk kazançlar vaat edilebilir. Aman dikkat! Bu hafta hayatınızdaki otorite figürleri ile (Baba, abi, eş, patron) oldukça gerilimi günler yaşayabilirsiniz. Kimsenin sizin özgürlük alanınıza müdahale etmesine asla izin vermeyin. Hafta sonu, eşiniz ya da partneriniz ile baş başa romantik bir akşam yemeği yiyebilir, ilişkinize dair bir yenilenme ve tazelenme yaşayabilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  17-23 Nisan haftası, özellikle bekarsanız veya ciddi bir ilişki arayan gruptaysanız, romantizm ve aşk için oldukça uygun bir hafta. Hafta boyunca görüşeceğiniz bir partnerle ilişkilerinizde beklenmedik ama ilginç gelişmeler olabilir. Bu hafta boyunca agresif insanlardan ve hoş olmayan durumlardan kaçınmaya çalışın. Yaşanacak gelişimler beklenmedik bir hal alabilir ve size hem psikolojik hem de fiziksel olarak bir şekilde zarar verebilir. Bu hafta çok eskilerde kalan bir arkadaşınızla tesadüfi bir şekilde karşılaşacak ve oturup sohbet edeceksiniz. Eski anılar ve geçmişte kalan güzel günler her ikinizin de hüzünlenmesine sebep olacak. Hafta sonu ise sizin için adeta bir terapi gibi geçecek. Sessiz, sakin ve romantik saatleri partnerinizin ya da eşinizin şefkatli kollarında huzur dolu bir şekilde geçireceksiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz