Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji19 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  19 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 19 Kasım günlük burç yorumlarında bugün neler var? 19 Kasım günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 19 Kasım astroloji günlüğü:

  19 Kasım günlük burç

  19 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 19 Kasım günlük burç ve Pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (19 KASIM 2023)

  Partnerinizle aranızda oluşan soğukluğa son vermek için, duygusal bir adım atabilirsiniz. Ancak beklediğiniz karşılığın gelmemesi, partnerinizin konuşmaya kapalı olması size negatif enerjiler katabilir.

  BOĞA BURCU (19 KASIM 2023)

  Ebeveynlerinizin geleceği hakkında alacağınız kararları partnerinizle paylaşabilir, olumlu cevaplar alabilirsiniz. Partnerinizden alacağınız destekle, aldığınız kararları eyleme geçirebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (19 KASIM 2023)

  Partnerinizle aranıza giren mesafe ve soğukluk size acı verebilir. Geçmişte attığınız duygusal bir adıma cevap alamamanız, ilişkiniz hakkında alacağınız kararları etkileyebilir. Bekleme enerjisinde kalabilir, adım atmak istemeyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (19 KASIM 2023)

  Sevdiğiniz yakın bir dostunuzun geleceği hakkında kaygı ve endişe enerjisine kapılabilirsiniz. Birlikte elde etmek istediğiniz başarı için, yoğun emek harcayabilir, birlikte eğitim ve kurslara katılabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (19 KASIM 2023)

  Partnerinizle ilişkiniz hakkında alacağınız kararı, yakın arkadaş ve akraba çevrenize ilan edebilir, geleceğiniz için aldığınız bu ciddi kararı yakın çevrenizle kutlayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (19 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda ilişki sorumluluğu altına girmek istemeyebilirsiniz. Konfor alanlarınızı bozmak istemeyebilir, mantığınız ve duygunuz arasında kalabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (19 KASIM 2023)

  Hoşlandığınız kişiyi uzaktan izleme enerjisine girebilirsiniz. Hoşlandığınız kişinin yüksek pozitif enerjisi, mücadeleci tavırları, sizi cezbedebilir. Temelin sağlam bir ilişkiye adım atmak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (19 KASIM 2023)

  Dargın olduğunuz partnerinizden beklediğiniz haberleri alabilir, aranızdaki küslüğü sonlandırabilirsiniz. İlişkinizi ciddi boyuta taşıyabilir, bazı farkındalıkları yaşamaya başlayabilirsiniz.

  YAY BURCU (19 KASIM 2023)

  Hanenizde yaşayacağınız bir mutluluğa şahit olabilirsiniz. Resmi kurumlardan sağlınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilir, duygusal zamanlar yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (19 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda olumsuz düşündüğünüz konular, pozitif noktalara gelebilir. Çözüme kavuşturduğunuz sorunlarınızdan kurtulmanız, ilişkinizde yeni bir döneme girmenize neden olabilir.

  KOVA BURCU (19 KASIM 2023)

  Ailenizden bir büyüğünüzle yapacağınız seyahatte şaşıracağınız bazı konular gün yüzüne çıkabilir. Şaşıracağınız aynı zamanda ani bir öfke patlaması yaşayacağınız bu durumda, öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (19 KASIM 2023)

  Sevdiğiniz kişiye 3. Kişi enerjilerden dolayı hayal kırıklığına uğratarak, ilişkiniz hakkında kesin, net ve soğuk bir karar almasına neden olabilirsiniz. Partnerinizin ilişkinize farklı bir bakış açısıyla bakabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz