Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji18 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  18 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 18 Kasım günlük burç yorumlarında bugün neler var? 18 Kasım günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 18 Kasım astroloji günlüğü:

  18 Kasım günlük burç

  18 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 18 Kasım günlük burç ve cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (18 KASIM 2023)

  Hanenize beklemediğiniz ani misafirleriniz gelebilir. Bazı anlarda gerilebilir, istemediğiniz dedikodu niteliğinde konuşmalara katılmak istemeyebilirsiniz. Enerjinizi yüksek tutarak pozitif enerjinizi koruyabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (18 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda yoğun bir çalışma temposuna girebilirsiniz. Yoğun çalışma temposuna alışmakta zorluk çekebilir, uyku düzeninizi bozabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (18 KASIM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı itiraf etmek isteyebilir, aranızda yaşanılan huzursuzlukları, olumsuz düşünceleri geçmişte bırakarak, gelecek hakkından yeni planlamalar yapabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (18 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni yapılanmaya girebilir, yeni ekip arkadaşlarınızla uyumlu bir takım arkadaşlığı yapabilirsiniz. Elde edeceğiniz başarıları birlikte kutlayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (18 KASIM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı kendinizi agresif hissedebilir, bazı tartışmalar yaşayabilirsiniz. 3. Kişi enerjilerinden dolayı, huzursuz anlar yaşayabilir, sorunları çözümlemekte zorlanabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (18 KASIM 2023)

  Yakın arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız seyahatte macera dolu anlar yaşayabilirsiniz. Kendinizi geri çektiğiniz sosyal çevrenize geri dönmek, içinde bulunduğunuz depresif duygulardan kurtulmanıza neden olabilir.

  TERAZİ BURCU (18 KASIM 2023)

  Maddi konularda yaşadığınız bazı talihsizlikler canınızı sıkabilir. Yakın bir arkadaşınızdan alacağınız maddi ve manevi destek, sizi bu olumsuzluklardan kurtarabilir.

  AKREP BURCU (18 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda içinde bulunduğunuz rutinlikten kurtulmak isteyebilir, yeni kariyer hedefleri planlayabilirsiniz. Yapacağınız başlangıçlarda mantığınızı ön planda tutabilirsiniz.

  YAY BURCU (18 KASIM 2023)

  Partnerinizle aranızda olan sorunlara 3. Kişilerin dahil olması, size kaygı ve güven problemleri yaşatabilir. Kendinizi manevi olarak yorgun hissedebilir, inzivaya çekilebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (18 KASIM 2023)

  Uzun zamandır görmediğiniz yakın akraba ve dostlarınızı ziyaret etmek isteyebilir, uzun bir seyahate çıkabilirsiniz. Yapacağınız bu ziyarette eğlenceli anlar kadar, duygusal zamanlarda yaşayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (18 KASIM 2023)

  Partnerinizle birlikte katılacağınız toplu organizasyonlarda romantik ve duygusal anlar yaşayabilirsiniz. İlişkinizi ciddi boyuta taşımak için bazı adımları atmaya karar verebilir, hayallerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (18 KASIM 2023)

  Hanenizde yaşadığınız problemler sizi bir çıkmaza sokabilir. Gelecek kaygısı yaşayabilir, kendinizi negatif enerjilerde hissedebilirsiniz. Bir aile büyüğünüzden manevi destek bekleyebilir, sorunlarınızı anlatabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz