Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, iş, para... Sizi neler bekliyor?

  20 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar…  Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Formsante’de de her gün günlük burç yorumlarını bulabilirsiniz. Peki, 20 Kasım 2022 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 20 Kasım 2022 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte 20 Kasım 2022 günlük burç yorumları…

  20 Kasım günlük burç

  20 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20 Kasım 2022 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Funda KOÇ FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (20 KASIM 2022)

  Bugün finansal anlamda birtakım kararlar almak durumunda kalabilirsiniz. Gün içinde tartışma ve kavgalara açık olacaksınız. Sağlık konularında takibe almanız gereken durumlar gelişebilir.

  BOĞA BURCU (20 KASIM 2022)

  Bu sıralar ara düzelteyim derken ara bozucu damgası yiyebilirsiniz aman dikkat. Birileri arkanızdan birtakım dolaplar çeviriyor ve sosyal çevrenizde güç duruma düşmenizi istiyor.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (20 KASIM 2022)

  Yakın zamanda şehirlerarası bir araba yolculuğunuz olabilir. İş ya da ziyaret amaçlı bu seyahatte araç arızaları ya da ufak tefek kazalar olabilir.

  YENGEÇ BURCU (20 KASIM 2022)

  Bugünlerde Sezgileriniz oldukça kuvvetli. Alacağınız kararlarda ön sezilerinize güvenin. Aşk hayatınızda partnerinizin size olan düşkünlüğü ve sevgisi dahada artacaktır.

  ASLAN BURCU (20 KASIM 2022)

  Ailevi bazı sorunlarınızı acilen çözüme kavuşturmalısınız. Bu gerginlik bir süre sonra işleri içinden çıkılamaz hale sokabilir. Maddi kazanç sağlayacağınız bir fırsat kapınızı çalabilir.

  BAŞAK BURCU (20 KASIM 2022)

  Kafanızdaki bir seyahat planını bir süre ertelemek durumunda kalabilirsiniz. Yurtdışından beklediğiniz haberin henüz gelmemesi moralinizi bozabilir. Sabırlı olun ve beklemede kalın.

  TERAZİ BURCU (20 KASIM 2022)

  Bu sıralar gereksiz harcamalarınız bütçenizde zorlanmaya sebep olabilir. Sosyal çevrenizde sizi çekemeyen birileri size yönelik psikolojik tacizlerde bulunabilir. Buna kesinlikle izin vermeyin ve ilişkinizi bu insanla kesin.

  AKREP BURCU (20 KASIM 2022)

  Bugün partnerinizle birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Aranızda egosal bir üstünlük kurma savaşı var. Bu aranızdaki gereksiz çekişmeyi bir an önce çözmelisiniz aksi taktirde ilişkinizin sonu yakın.

  YAY BURCU (20 KASIM 2022)

  Bugün hayatınıza ve geçmişinize dair bir takım bilmediğiniz gerçekler ile yüzleşebilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Unutmayın ki geçmiş geçmişte kaldı. Hatalardan ders çıkarmalı ama geçmişe takılı kalmamalısınız.

  OĞLAK BURCU (20 KASIM 2022)

  Arkadaş çevrenizdeki herkes size karşı dürüst değil. En kısa sürede aradaki çürük yumurtalardan kurtulmanız lazım. Hayatınıza dair birtakım kararlar almak istiyor ancak bir türlü adım atamıyorsunuz.

  KOVA BURCU (20 KASIM 2022)

  Bugün kendinizi biraz güvensiz hissedebilir dışarıda vakit geçirmek istemeyebilirsiniz. Aslında bugünü kendinize ve evinize ayırmanız ve uzun süredir yapmaya fırsat bulamadığınız düzenlemeleri yapmak için iyi bir fırsat.

  BALIK BURCU (20 KASIM 2022)

  Bir süredir olaylara at gözlüğü ile bakıyor olmanız, sabit fikirli tavırlarınız yakın çevrenizde hoşnutsuzlukla karşılanıyor. Daha fazla insanlarla diyalog kurmalı ve empati yapmalısınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz