Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji20 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  20 Şubat günlük burç yorumları! Bugün burcunuzu neler bekliyor?

  -

  Göksel cisimlerin insanla arasındaki ilişkisini inceleyen astrolojide burçların özelliklerine göre, aşk, sağlık, iş hayatına dair yorumlama yapılır. Günlük burç yorumlarında da haftalık, aylık ve senelik de olduğu gibi burçlar baz alınır. Peki, sizin günlük burç yorumunuz ne diyor? 20 Şubat 2022 Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Astrolog Dilara Yıldızhan 20 Şubat 2022 günlük burç yorumunu sizler için yazdı. 

  KOÇ BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Koç; ilişkiniz ya da ortaklığınızda bugün anlaşmazlıklar içinde kalabilirsiniz ve tartışma yaşayabilirsiniz. Özellikle de kariyer hayatınızdaki problemlere dikkat etmelisiniz. Sosyal çevrenizle vakit geçirmek için ise güzel bir gündesiniz.

  BOĞA BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Boğa; çalışma hayatınız, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgilendiğiniz bir gündesiniz. Kariyer hayatınızla ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilir ve otoriteden de destek görebilirsiniz. İlişkinizde ise anlaşmazlıklar yaşanabilir. Eğitim, seyahatlerde tartışmalara dikkat etmelisiniz ve seyahatlerde kazalara açıksınız. Bel bölgesi rahatsızlıklarına dikkat edin.

  İKİZLER BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili İkizler; aşk, flört, çocuk ya da hobinizle ilgileniyorsunuz. Eğitim, yurt dışı, seyahatlerle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak için karar alabilirsiniz. Harcamalarınıza ise dikkat etmelisiniz, çok fazla harcama yapabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yengeç; ev, ailenizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. İlişki, evlilik ya da ortaklığınızla aranızda sürtüşmeler olabilir, sakin kalmaya çalışın.

  - Advertisement -

  ASLAN BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Aslan; seyahat, kardeş, yakın çevre, eğitim konularında aktif bir gün geçirebilirsiniz. Partner ya da ortağınızla kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.  Sağlığınıza ise dikkat etmelisiniz, ani rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Çalışma hayatı, gündelik işler, yanınızda çalışanlarla problemler yaşanabilir.

  BAŞAK BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Başak;  maddi kaynaklarınız, ürettiklerinizle ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar almak için güzel bir gündesiniz. Aşk, flört, çocuk ya da hobinizden dolayı harcama yapabilirsiniz. Ayrıca duygusal olarak kendinizi ifade ederken tartışma yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Terazi; aşk, flört, çocuk ya da hobilerinizle ilgili kalıcı uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Sorumluluklarınızı almak için güzel bir günesiniz. Aile içi tartışma ya da sorunlar yaşanabilir.

  AKREP BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Akrep; duygusal olarak içe çekildiğiniz bir gündesiniz ama ailenizle ilgili kalıcı adımlar atabilirsiniz. Sorumluluklarınızı rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Yakın çevre, kardeşlerle iletişim problemleri yaşanabilir. Ayrıca trafikte dikkatli olmalısınız.

  YAY BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Yay; arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz ayrıca yeni eğitime başlamak, yeni bir topluluğa katılmak için doğru bir gündesiniz. Harcamalarınız ise gün içinde çok artabilir.

  OĞLAK BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Oğlak; kariyer ve iş hayatınızla ilgilenebilirsiniz ve maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Çok çalıştığınız ve aktif olduğunuz bir zamandasınız, her şey üstünüze geliyormuş gibi olabilir ama gerginliğinizden dolayı bugün tartışmalar içinde kalabilirsiniz.

  KOVA BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Kova; uzak mesafe seyahat, eğitim, yurt dışı konularınla kalıcı kararlar alabilirsiniz. Uykularınızın çok bölündüğü bir süreçte olabilirsiniz, spora başlamak size iyi gelecektir. Ayrıca gizli düşmanlarla tartışmalar yaşayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (20 ŞUBAT 2022)

  Sevgili Balık; finansal konularda kalıcı kararlar alabilirsiniz, otoriteden destek görebilirsiniz. Sosyal çevrenizde ise aktif olduğunuz bir zaman dilimindesiniz ama harcamalarınıza bu süreçte dikkat etmelisiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz