Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji21 Temmuz günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  21 Temmuz günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 21 Temmuz günlük burç yorumlarında bugün neler var? 21 Temmuz günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 21 Temmuz astroloji günlüğü:

  21 Temmuz günlük burç

  21 TEMMUZ GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 21 Temmuz günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  - Advertisement -

  Maddi alanlardaki gücünüzü elinizde tutabilmeniz, istediğiniz başarıya ulaşabilmeniz, gücünüze güç katabilir. Gelecek hakkında yapacağınız planlar, oldukça olumlu olabilir, mutluluğunuz çevrenizdeki kişiler tarafından, yoğun bir şekilde hissedilebilir.

  BOĞA BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda sizi daha önce hayal kırıklığına uğratan konular hakkında, tekrardan mantıklı bir plan yaparak, istediğiniz başarı ve hedefe kavuşabilirsiniz. Elde edeceğiniz bu başarı, size istediğiniz unvanı getirebilir.

  İKİZLER BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Kariyer alanlarınızda yaşadığınız krizler sizi mutsuz edebilir. Yeni bir değişim yaşayabilir, yeni kariyer hedefleri belirlemek isteyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz şartlar sizi biraz daha zorlamaya devam edebilir.

  YENGEÇ BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Evlilik hayatınızda yaşadığınız korkular, sizi haklı çıkartabilir. Karşılaştığınız bir olay ile bazı gerçekleri öğrenebilir, partnerinize karşı soğuk ve sert bir tutum içinde olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni bir döneme girebilir, bazı ortak projelerde yer alabilirsiniz. Daha önce yapmadığınız farklı bir işle uğraşabilir, yeni değişim planlarınızı hayata geçirmek için, bazı riskleri göze alabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda bilinçaltınız da, partnerinize karşı bir umutsuzluk besleyebilirsiniz. Bozulan dengelerinizi yerine getirebilmek için, tekrardan bir başlangıç yapmayı düşünebilir, vereceğiniz emeklerin karşılığını alıp alamayacağınız hakkında ikilemlere düşebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Sağlık konularında yaşadığınız olumsuz günleri geride bırakabilirsiniz. Yeni bir tedavi sürecine girebilir, eski sağlıklı zamanlarınıza, isteğiniz ve azminizle kavuşabilirsiniz. Alacağınız olumlu haberler karşısında sevinebilirsiniz

  AKREP BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda uzlaşma yaşayamadığınız partnerinizle, tekrardan bir görüşme yaparak, duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz. Tutumunuzu net bir şekilde anlatabilir, bazı yol ayrımlarına girebilirsiniz.

  YAY BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı itiraf etmeniz bazı gerçekleri açıklamak isteyebilirsiniz. Mutluluğunuz adına gizlediğiniz bazı konuları, partnerinizle paylaşabilir, onun fikir ve görüşlerini alabilirsiniz. Alacağınız manevi destekle rahatlayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız kalp kırıklığını gizleyerek, güçlü görünmeye çalışabilirsiniz. Yaşadığınız bu kalp kırıklığı sizi derinden etkilemiş olabilir. Ancak eski gücünüzü toplayarak, manevi gücünüze kavuşabilirsiniz.

  KOVA BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni ekip arkadaşlarınızla, ortak bir çalışma yapabilirsiniz. Bu ekip çalışmasında oldukça etkili olabilir, arkadaşlarınızı yönlendirebilir, bazı konuları yeniden organize edebilirsiniz. Başarılı bir gün geçirebilirsiniz.

  BALIK BURCU (21 TEMMUZ 2023)

  Partnerinizin iş yoğunluğundan dolayı size zaman ayıramaması, aranızda bazı problemlere neden olabilir. Daha öncede benzer problemlerle karşılaşmanız ilişkinizdeki sorunun ilerlemesine neden olabilir

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz