Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji22 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  22 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 22 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 22 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 22 Ağustos astroloji günlüğü:

  22 Ağustos günlük burç

  22 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 22 Ağustos günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Maddi sıkıntılardan dolayı hanenizde ortaya çıkan sorunları, mantıklı şekilde ele alarak, çözüm yolu aramak isteyebilirsiniz. İstemediğiniz negatif enerjilerin, hanenizden uzak kalması için mücadele edebilir, hanenizdeki kişilerden bunun için destek bekleyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Kendinizi maddi ve manevi olarak tüm negatif enerjilerden arınmış hissedebilirsiniz. Ailenizin maddi olarak zenginleşmesi, konfor alanlarınızın değişmesine neden olabilir. Eski mutlu günlerinizdeki gibi kendinizi pozitif hissedebilir, eski dostlarınızda görüşmeniz söz konusu olabilir.

  İKİZLER BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Duygusal hayatınızda partnerinize karşı gösteremediğiniz ilginizden dolayı, aranızda soğukluk oluşabilir. Aranızda oluşan soğuk ve negatif enerjilerden dolayı, ilişkinize ara vermek isteyebilir, mantıklı düşünerek bir karar almak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda önünüze çıkan farklı sıkıntılardan kurtulabilirsiniz. Yeni bir kariyer hayatıyla birlikte konumunuzu yükselterek, maddi ve manevi rahatlığa kavuşabilir, yaşadığınız depresif enerjilerden kurtulabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (22 TEMMUZ 2023)

  Sevdiğiniz kişinin tutku ve özlem dolu duygularla adım atması, sizi mutlu edebilir. Sevdiğiniz kişi ile birlikte daha çok sosyalleşebilir, arkadaş gruplarınızda birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Aklınızdaki kişiden haber alamamanız bazı merak duygularınızı öne çıkartabilir. Aklınızdaki kişiye karşı duyduğunuz merak ve özlem duygusunu sonlandırmak için, bir adım atabilir, duygu ve düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı olan duygularınızı gösterememeniz ve aranızda oluşan soğukluktan dolayı, hoşlandığınız kişiyi ikilemlerde bırakmış olabilirsiniz. Aranızdaki soğukluğu kaldırmak için ufak bir adım atabilir, alacağınız karşılığa göre aranızdaki iletişimi yönlendirmek isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Sezgilerinizin oldukça kuvvetli olduğu bugün, iç sesinizi dinleyebilir, ilişkiniz hakkında partnerinizin aldığı soğuk, keskin ve net tavırlarının gerçek sebebini öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz gerçekler karşısında, duygusal olarak kendinizi yorgun ve çaresiz hissedebilirsiniz.

  YAY BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda istediğiniz mutluluğa ulaşabilmek için, aldığınız net kararlarla harekete geçmek isteyebilir, karşınıza çıkan büyük bir fırsatı değerlendirmek isteyebilirsiniz. Değerlendirmek istediğiniz bu büyük şans ve fırsatla mutluluğa yaklaşabilir, ilişki için güzel adımlar atabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Maddi olarak geçmiş zamanda yaşadığınız sıkıntıları sonlandırabilirsiniz. Yoğun bir iş hayatına girmenizde kariyer hedeflerinizi değiştirebilir, farklı kariyer alanları elde etmenize neden olabilir.

  KOVA BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Aile huzurunuzu bozan bir kişi ile iletişiminizi kesmek isteyebilir, negatif enerjilerden uzak kalmak isteyebilirsiniz. Alacağınız bu kararı aile bireylerinizle paylaşıp, manevi olarak rahatlayabilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen olayları düzeltmek için oldukça fedakar davranışlarda bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin gönlünü tekrardan kazanmak için güzel adımlar atabilir, ilişkininizi tekrardan canlandırmak isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz