Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji24 - 30 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  24 – 30 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 24 – 30 Nisan 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  24 NİSAN – 30 NİSAN HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Bu hafta geçtiğimiz haftanın ağır enerjisinden arınarak biraz daha kendi iç dünyamıza ve kendi önceliklerimize odaklandığımız bir hafta geçireceğiz. Evet duygusal açıdan ikilemler devam ediyor olsa da, bir süredir iletişim içinde olmadığınız partnerden ani bir buluşma veya konuşma isteğiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hafta özellikle ikili ilişkileri toparlama, düzene koymak adına sürpriz görüşmeler ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Ex partnerler yine bu süreçte kapınızı çalabilir. Aile içinde bazı fikir ayrılıkları ve ego çatışmaları söz konusu olabileceğinden, haftanın genelinde kendinizi aile ve ev konularına odaklanmış şekilde bulmanız son derece olası diyebilirim. Aslında bu hafta iki tutulma arasında kalan ve kendi iç dünyamıza dönerek kendi hayatımızı yapılandırma fırsatı sunan bir hafta diyebilirim. Hal böyle olduğu için özellikle ikili ilişkiler konusunda ilahinin de desteğiyle sürpriz karşılaşmalar ve toparlanmalar yaşanabilir bu hafta. Ancak kardeşlerle ve kuzenlerle olan bazı belirsiz durumlar devam edebilir ya da ufak tefek sürtüşmeler hayal kırıklığı yaşamamıza sebep olabilir buna dikkat etmekte fayda var. Hepinize mutlu ve huzurlu bir hafta dilerim.

  Haftalık burç yorumları

  24 NİSAN – 30 NİSAN 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Hafta boyunca, kendi işinizde ya da çalıştığınız yerde alacağınız görevlere çok daha iyi konsantre olmanız gerekecek. Daha fazla özen göstermeniz, sizi hatalardan veya ihmallerden koruyacaktır. Ayrıca yöneticilerinizin veya müşterilerinizin karşısında sizi zor duruma düşürmeye çalışan art niyetli kişilerden de kendinizi sakınmalısınız. Hafta boyunca her türlü yeni anlaşmalar ve projelerden uzak durmalısınız. Bu hafta aile içi bir nevi kuşak çatışması yaşanabilir. Siz aile büyükleriniz ile veya var ise sizin çocuklarınız sizin ile anlamsız bir gerginlik içinde olabilir. Aşk hayatınızdaki çalkantılı süreç bir süre daha devam edecek gibi. Bu süreçte nelerin doğru nelerin yanlış olduğuna dair kendi içinizde bir hesaplaşmaya ihtiyacınız olabilir. Bu hafta mevcut ilişkiniz ile ilgili ya da yeni bir ilişkiye dair karar almaktan kaçının.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Bu hafta, iş için ya da ailevi nedenlerle bir seyahate çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Bu seyahat, endişelerinize rağmen sizin için ilginç, duygusal ve faydalı olabilir. Bu hafta boyunca bazı boğalar bir kadın  ile olan bağlarını tamamen kopartabilir. Bu kadın, yakın bir dostunuz, iş arkadaşınız ya da akrabalarınızdan biri olabilir. Hafta ortasına kadar, işyerinizde yeni bir pozisyona, yeni bir projeye veya tamamen yepyeni bir işe geçiş yapabilirsiniz. Ancak kötü bir olasılık daha var ki oda işinizden olabilirsiniz. Bu sebeple özellikle haftanın ilk iki günü her zamankinden çok daha fazla performanslı çalışmaya özen gösterin ve kimse ile tartışmayın. Bu hafta aşk hayatınıza dair bazı acı tecrübeler yaşayabilirsiniz. Bu durum ile başa çıkabilmek zor olsa da biraz zamana oynayın ve zihninizi arındırmaya çalışın. Doğru hamle yapabilmek için duru ve net bir zihin yapısında olmalısınız.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  24-30 Nisan haftasında, Mayıs ayına ilişkin planlarınızı belirleyecek bir takım konuşmalar ya da görüşmeler yapacak veya kararlar alacaksınız. Bu hafta, aile içi ilişkilerde bir dengesizlik oluşabilir. Evliyseniz, eşinizle veya onun yakınlarıyla olan ilişkilerinizde çatışmalara ve gerginliklere sebebiyet vermeyin. Böyle bir durum sizin gelecek planlarınızı temelden değiştirmenize neden olacak sonuçlar doğurabilir. Hafta sonunda şehir veya ülke dışına tatil amaçlı bir seyahat planı yapabilirsiniz. Bu eşiniz veya partneriniz ile ilişkilerinizde yeni bir kapı açabilir. Bu hafta finansal olarak ek bir gelire sahip olacaksınız. Bu bir prim, bir alacağın tahsili ya da ek bir kazanç sebepli olabilir.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta, beklenmedik şekilde ilginç, duygusal veya romantik bazı deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu mevcut partneriniz ile ilgili olabileceği gibi yepyeni bir insanın heyecanı ile de ilgili olabilir. Yaşayacağınız bu deneyim sayesinde ilişkinizde uyum ve saygıyı yakalayıp sürdürmeniz veya anlık duygu ve ihtirasların peşinden gitmeniz tamamen size bağlı olacaktır. Hafta boyunca, yeni bir ev satın alma, yeni bir eve taşınma, büyük onarımlar vb. dahil olmak üzere önemli bazı kararlar alabilir ve bunları uygulamaya dahi geçirebilirsiniz. Ancak siz gene de aceleci davranmayın ve bu haftayı aksiyon almadan kapatmaya bakın. Bu hafta değer verdiğiniz ve sevdiğiniz birinin eylemleri sizi hayal kırıklığına uğratacak veya kızdıracak. Neler olduğunu ve neden olduğunu anlamak için kendinize biraz zaman tanıyın. Tavrınızı netleştirmek için acele etmeyin.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu hafta yeni tanışacağınız bir kadının hayatınıza dokunması, sorunlarınız ile ilgili size destek olması ve yönünüzü bulmanıza yardımcı olması size duygusal anlamda adeta bir doping etkisi yapacaktır. Bu kadın genç de olabilir yaşlı da ancak ilahi sistemin karşınıza çıkardığı biri olduğu neredeyse kesindir. Hafta boyunca, çıkar çatışmaları veya diğer kişisel sorunlar nedeniyle bazı arkadaşlarınız ile ilişkileriniz sınanabilir. Bu hafta yapacağınız bir toplantı veya sohbet ise belirli bir kişi veya olayla ilgili şüphelerinizi gidermenize yardımcı olacaktır. Bu, bir şekilde geleceğiniz için yeni planlar yapmanıza da yardımcı olacaktır. Aşk hayatınıza hafta sonu bir kıpırdanma olabilir. Eşiniz ya da partneriniz size ummadığınız bir sürpriz hazırlayacak. Bekar olan Aslanlar ise hafta sonu şehir dışına yapacakları bir seyahatte yeni biri ile tanışabilir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta, aileniz ile ilgili bir sorunu veya durumu çözmenize yardımcı olacak bir para veya önemli haberler bekleyeceksiniz. Bu durum hafta başı sizi biraz gergin yapabilir. Hafta içi, romantik geziler ve deneyimler için, ya da sanal ortamda bazı romantik yazışmaların ve çevrimiçi sohbetlerin gelişimi için oldukça uygun bir zaman olacak. Dost bildiğiniz bazı kişilerle yaşadığınız sorunlar belki de sizin onlara karşı takındığınız ve farkında dahi olmadığınız tutumla alakalı olabilir. Çevrenizdeki insanları sürekli kendinize rakip olarak görmekten vazgeçmelisiniz. Hafta sonu kendinizle baş başa kalıp içsel bir sorgulama yapmanız ve bazı kararlar almanız yolunuzu bulmanıza yardımcı olacak.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Bu hafta, farklı bir şehirde yaşayan karşı cinsten biri ile mesajlaşarak duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Ancak evli ya da ilişkiniz var ise bu durum mevcut ilişkinizi bitirme noktasına dahi taşıyabilir.Ayrıca karşı tarafın da evli olma ihtimalini göz ardı etmeyin. Bir anlık da olsa duygusal açlığınıza yenik düşmeniz sizi çıkmaz bir sokakta tek başınıza bırakabilir. Hafta içi, bir süredir beklediğiniz iş ile ilgili olumlu bir haber sizi oldukça mutlu edecek. Hafta sonu ise aile büyükleriniz ziyaret edecek uzun süredi ilk kez kalabalık bir sofrada bir araya geleceksiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Hafta boyunca, farklı şehirlerden insanları bir araya getiren sanal veya gerçek ortamda düzenlenen çeşitli etkinliklere katılmak, sizi hem heyecanlandıracak hem de pek çok kişi ile tanışmanıza vesile olacak. Bu hafta, arkadaşlarınız veya akrabalarınızla seyahat etmek için de oldukça uygun bir zaman olacak.Genel olarak, hafta sizin için başka bir şehirden veya ülkeden insanlarla ilgili olumlu olayları ve deneyimleri müjdeliyor. Parasal konularda uzun süredir yaşadığınız sıkıntılar hiç ummadığınız bir anda ve beklemediğiniz bir gelişme sayesinde sona erecek. Artık hayatınızı yeniden kurgulamanın ve yepyeni bir yola çıkmanın zamanı. Hafta sonundan itibaren size yük olan herkes ve her şeyden kurtulmaya başlayın. Buna gereksiz eşyalarınız da dahil.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Hafta boyunca, sizin için önemli olan bir şeyi gerçekleştirme şansınız veya fırsatınız olacak. Tanıdığınız veya henüz yeni tanıştığınız bir kadından yardım almanız muhtemeldir. Bu hafta, bir tartışma ya da gerginlik ortaya çıktığında, tepki vermek için acele etmeyin. Aceleyle suçlamalar veya hakaretler yapabilir ve daha sonra yaptıklarınızdan pişman olabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınıza dair alacağınız kararlar kalıcı ve net olacaktır. Yeni başlanan ilişkiler ya da biten ilişkiler. Bu sebeple karar vermeden önce iyi düşünün. Maddi olarak kendinize yeni gelir kaynakları arıyor olabilirsiniz. Ancak ilk olarak elinizdekini muhafaza etmeye çalışın ve ani kararlar alarak kendinizi maceraya atmayın.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Hafta boyunca, aşk hayatınızın veya evlilik ilişkinizin gelecekteki gelişimi hakkında daha net bir fikir edinme fırsatına sahip olacaksınız Böyle bir ilişkinin hayatta kalması veya nihai bir son yaşayıp yaşamaması, kişisel çabalarınıza ve birlikte yaşanmışlıklarınıza bağlı olacaktır. Birlikte yaşadığınız her olayın bir anlamı olduğunu bilmek önemlidir ve bunlar ya ilişkinizi güçlendirecek ya da onun yerine daha değerli bir ortağa hayatınızda yer açacaktır. Bu hafta, hayatınızda köklü bir değişikliğin başlangıcını yaşayabilirsiniz, ancak bu çok yavaş ve neredeyse algılanamaz bir şekilde gerçekleşecektir. Sevgili Oğlak kadınları, bu hafta sabırsız, duygusal, kaprisli veya alıngan olabilirsiniz. Ancak bu tavırlar neticesinde herhangi bir kazanımınız olmayacağını da bilmelisiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta, kadınlar arasındaki çatışma veya problemlerde taraf olmaktan kaçının. Hiçbir konuda onlara yardımcı olamayacaksınız ama pek çok noktada kendinizi çok hassas ve güç bir durumda bulabilirsiniz. Bu hafta boyunca iş yerinizde her zamankinden daha aktif ve dikkatli olun. Hafta boyunca, diğer insanların eylemleri veya sözleri hakkında hemen bir sonuca varmayın. Söylenenleri veya yaptıklarının anlamını daha iyi anlamak için beklemede kalın ve gelişimleri takip edin.Bu hafta herhangi bir para meselesini veya mali açıdan önemli nitelikteki evrakları halletmek için sadece siz Kovalar adına oldukça müsait bir zaman dilimi. Bu bir kredi başvurusu olabilir ya da borç yapılandırması. Ancak aynı durum aşk hayatınız için geçerli olmayabilir. Yeni bir ilişkiye başlamak, ilişkiyi yapılandırmak veya ilişkiyi bitirmek için bu hafta uygun olmayacaktır. Süreci beklemeye alın ve doğru zamanın gelmesini bekleyin. Kısacası burcunuzu takip etmeyi unutmayın.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu hafta, gelecek planlarınızı geliştirmek için ilginç bir fırsatınız olacak. Ya şansınız yaver gidecek ya da yakın bir arkadaşınız veya aile büyüğünüzden beklenmedik bir destek göreceksiniz. Bu destek maddi de olabilir akıllıca bir yönlendirme de. Bu hafta boyunca, arkadaşlarınızla olan yanlış anlaşılmalara veya çelişkilere çözüm bulma fırsatı da yakalayacaksınız. Onlarla olan ilişkinizi yeniden canlandırabileceksiniz, ayrıca geçmişte kalan sizin için önemli bir insanla da yeniden iletişime geçeceksiniz. Bu hafta size gelen her daveti kabul etmek için acele etmeyin ve yeni insanları kolayca hayatınıza almayın. Bu insanın, tanıdığınız birinin arkadaşı olması sadakat, samimiyet ve dürüstlüğün garantisi değildir. Aşk ya da evlilik hayatınız şu aralar problemsiz gibi görünse de aslında içten içe fokurdayan ve her an patlamaya hazır bir volkan gibi. Siz siz olun bir an önce karşı tarafın kalbini tekrar kazanmaya bakın aksi taktirde bu volkan patlar siz de küllerin altında kalırsınız.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz