Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  25 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 25 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 25 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 25 Ağustos astroloji günlüğü:

  25 Ağustos günlük burç

  25 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 25 Ağustos günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Duygusal hayatınızda yapacağınız yeni başlangıçlar, sizi oldukça heyecanlandırabilir. Tutku ve heyecan dolu zamanlar yaşayabilir, partnerinizden ummadığınız sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda alacağınız bazı kararlar, sizi maddi olarak biraz zorlayabilir. Büyüklerinizden alacağınız destekle, hedeflerinize kavuşabilir, dileklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Duygusal hayatınızda atmak istediğiniz adımları atamamanız duygularınız partnerinize tam olarak ifade edememeniz, aranızda istemediğiniz negatif enerjilerin oluşmasına neden olabilir.

  YENGEÇ BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Sevdiğiniz kişi ile yapacağınız aile ziyaretleri, mutlu ve güzel geçen bir gün, geleceğiniz hakkında temeli sağlam, olumlu bir adım atmanıza neden olabilir. Aile fertlerinizden alacağınız manevi destek, sevincini doyasıya yaşamanıza neden olabilir.

  ASLAN BURCU (25 TEMMUZ 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız bazı hayal kırıklıkları uykusuz geceler geçirmenize neden olabilir. Alacağınız kararlarda mantığınızı kullanarak, duygusallığa yer vermek istemeyebilir, kesin, net, keskin bir karar ile partnerinize olan duygularınızı ifade edebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Çevrenizde bulunan bazı arkadaşlarınızla aranızda çıkan sorunlardan dolayı, fikir ayrılıkları yaşayabilir, tatsız zamanlardan geçebilirsiniz. Ancak soğuk kanlı ve mantıklı düşünceleriniz, ortamı yumuşatarak içinde bulunduğunuz gerginliği sonlandırmanıza yardımcı olabilir.

  TERAZİ BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Geleceğiniz hakkında kaygı ve endişe enerjilerine girebilirsiniz. Aldığınız bir eğitim sonucunda istediğiniz başarıyı yakalayabilmeniz sizi bu olumsuz enerjilerden kurtarabilir.

  AKREP BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız bunalım ve depresif zamanları, partnerinizin size karşı atacağı güzel ve duygusal bir adımla geride bırakabilirsiniz. Ummadığınız bir anda partnerinizle beklemediğiniz duygusal bir buluşma, paylaşım içine girebilirsiniz.

  YAY BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda kendinizi riske atacak, acele kararlardan uzak durmanız, kariyeriniz ve geleceğiniz açısından önemli olabilir. Kariyer hayatınızda kaderinizi değiştirecek bir zaman diliminden geçebilir, mantıklı ve doğru olan kararı alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Aile büyüklerinizle uzlaşamadığınız konular hakkında, fikir ayrılıkları yaşamanız aranızda bazı çatışmaların meydana gelmesine neden olabilir. Yakın bir dostunuzdan alacağınız tavsiyeler sayesinde, daha ılımlı ve mantıklı kararlar alabilir, ailenize karşı pozitif bir tutum sağlayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda bazı zorlukla karşılaşmamanız için bazı önlemler almanız gerekebilir. Harcamalarınızda daha dikkatli olmanız, yaşayacağınız maddi zorlukların önüne geçebilir.

  BALIK BURCU (25 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızla ilgili alacağınız kararlar eşiniz tarafından desteklenebilir. Yeni kariyer hayatına girme isteğiniz, kendinizi hem pozitif hissetmenize, hem de çevrenize karşı daha pozitif yaklaşımlarda bulunmanıza neden olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz