Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji25 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  25 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 25 Kasım günlük burç yorumlarında bugün neler var? 25 Kasım günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 25 Kasım astroloji günlüğü:

  25 Kasım günlük burç

  25 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 25 Kasım günlük burç ve cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (25 KASIM 2023)

  Duygusal hayatınızda yaşayacağınız duygusal zamanlar, yaşadığınız ilişkinin temelini güçlendirebilir. Partnerinizden duyacağınız duygusal itiraf ve iltifatlar egonuzu okşayabilir.

  BOĞA BURCU (25 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda yapacağınız seyahatler, partnerinizle aranızda bazı anlaşmazlıklara neden olabilir. Kendinizi negatif enerjilerde hissedebilir, agresif tavırlar sergileyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (25 KASIM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı ifade etmekten zorlanabilir, alacağınız cevaplardan çekinebilir, kendinizi kararsız hissedebilirsiniz. Ancak cesaretinizi kazanarak hızlı bir iletişime geçebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (25 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda anlaşamadığınız ekip arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ortak bir proje üzerinde çalışmak istemeyebilir, kendinizi geri çekmek isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (25 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda güzel sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir partnerle tanışabilir, dileklerinizin gerçekleştirmek için, güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (25 KASIM 2023)

  Hanenizden bir kişinin yapacağı uzun bir seyahat sizi bazı sorumluluklar altında bırakabilir. Zorlu bir zaman içine girebilir, manevi olarak kendinizi yorgun ve yalnız hissedebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (25 KASIM 2023)

  Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir sürece girebilirsiniz. Uyku ve beslenme dengenize dikkat etmeniz gerekebilir. Sağlık kuruluşlarından destek alabilir, beden ve ruh sağlığınızı dengeleyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (25 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızla ilgili yoğun bir döneme girebilir, çeşitli toplantılara girebilirsiniz. Bu yoğun dönemi başarılı bir şekilde atlatabilir, başarılı bir gün geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (25 KASIM 2023)

  Ebeveynlerinizin sağlık problemleriyle ilgilenebilir, kendinizi yorgun ve uykusuz hissedebilirsiniz. Göstereceğiniz sabır ve gayretle süreci olumlu bir şekilde geçirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (25 KASIM 2023)

  Sevdiğiniz kişiyle mutlu ve duygusal zamanlar yaşayacağınız bir organizasyon planlayabilirsiniz. Partnerinize olan duygularınızı ifade edebilir, gelecek hakkında güzel dileklerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (25 KASIM 2023)

  Maddi konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilir, konfor alanlarınızı genişletebilirsiniz. Kendinizi pozitif enerjilerde hissedebilir, neşeli ve çocuksu tavırlar sergileyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (25 KASIM 2023)

  Partnerinizle bir konuşma yapabilir, maddi konularınız hakkında bir karar alabilirsiniz. Ortaklaşa bir karar alabilmek için ego savaşlarına girebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....