Diğer
  Ana SayfaHaberEmine Ün'ün acı günü: Koronavirüse yakalanan annesi hayatını kaybetti!

  Emine Ün’ün acı günü: Koronavirüse yakalanan annesi hayatını kaybetti!

  -

  Geçtiğimiz hafta annesinin ve kendisinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Emine Ün, bugün büyük bir acıyla sarsıldı. Ünlü ismin annesi bu sabaha karşı hayatını kaybetti.

  EMİNE ÜN: KAPKARA GÜN, ACIMIN TARİFİ YOK

  Emine Ün, bugün sabaha karşı yaptığı paylaşımlarla annesinin vefat ettiği duyurdu. Emine Ün, “Annem… Kapkara gün, acımın tarifi yok” mesajını paylaştı. Hürriyet’in ulaştığı Emine Ün, “Ben iyileştim ama bu sabah annemi kaybettik. Şimdi annemi de alıp çıkacağız hastaneden. Çok üzgünüm” dedi.

  EMİNE ÜN DE AŞI İDDİASINA YANIT VERMİŞTİ: CİDDİ KRONİK RAHATSIZLIKLARI VARDI

  “Annem ile benim aşılarımız yapılmıştı. Aşı olanlar asla koronavirüs olmayacak diye bir şey yok. Sadece aşı olanlar genelde hastalığı daha normal şartlarda atlatabiliyor, o da kişiye göre değişebilen bir durum… Herkesin var olan hastalıkları ve yaşı farklı fakat annemin çok ciddi kronik rahatsızlıkları var. Astım hastalığı, kalbinde stent ve çok çok ağır geçirdiği bir zatürre sorunu vardı. Bu sebepten annem çok hasarlı bir ciğere ve vücuda sahip olduğundan maalesef şu an çok ağır bir durum içinde…”

  - Advertisement -

  “ÜZÜNTÜMÜN TARİFİ YOK”

  Ün, daha önce yaptığı paylaşımda, “Beni bilenler bilir hastalık paylaşmak hiç hoşuma gitmez, mümkün olduğu kadar kendi içimde yaşarım. Fakat bu sefer maalesef öyle olamadı. Yaklaşık 10 gün önce annem ile beraber covid olduk ve tedavimiz hastanede beraber yan yana devam ediyorken anneciğim maalesef yoğun bakıma kaldırıldı, ben hastanede tedavime devam ediyorum sağlık açısından daha iyiyim bugün… Uzun uzun yazılacak bir şey yok, çünkü şu an üzüntümün tarifi yok…” ifadelerini kullanmıştı.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz