Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  26 Ekim günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 26 Ekim günlük burç yorumlarında bugün neler var? 26 Ekim günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 26 Ekim astroloji günlüğü:

  26 Ekim günlük burç

  26 EKİM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 26 Ekim günlük burç ve perşembe gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (26 EKİM 2023)

  - Advertisement -

  Eğitim alanlarınızda verdiğiniz araya bir son vererek, kariyer alanlarınızda istediğiniz başarıya ulaşabilmek için, eğitim alanlarınızda eksik kaldığınız noktaları tamamlamak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (26 EKİM 2023)

  Partnerinizle aranızda maddi konulardan dolayı anlaşmazlıklar çıkabilir. Uzlaşmakta zorlanabilir, partnerinizin inatçı tavırlarından dolayı kendinizi içinden çıkamadığınız negatif enerjilerde hissedebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (26 EKİM 2023)

  Sevdiğiniz kişiye karşı duyduğunuz ikilemleri onunla paylaşmak isteyebilirsiniz. İlişkiniz için yapmanız gereken fedakarlıkları eyleme dökerek, kendinizi ispatlamak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (26 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda hayalini kurduğunuz, daha önce hissetmediğiniz duyguları yaşayabileceğiniz yeni bir kişi ile tanışabilirsiniz. Ancak kendinizi geri planda tutmanız soğuk tavırlar sergilemenize neden olabilir.

  ASLAN BURCU (26 EKİM 2023)

  Aşk hayatınızda önünüze çıkan zorluklarla mücadele edip istediğiniz mutluluğa kavuşabilirsiniz. Verdiğiniz emeklerinizin ve dürüst davranışlarınızdan dolayı hak ettiğiniz mutluluğu elde edebilir, partnerinizle sıkı bir bağ kurabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (26 EKİM 2023)

  Partnerinizle geçmişinizde yaşadığınız bazı problemlerden dolayı, size karşı pişmanlık duyabilir. Duyduğu bu pişmanlıktan dolayı size karşı adım atmakta zorlanabilir, sizden soğuk bir tepki alacağını düşünebilir.

  TERAZİ BURCU (26 EKİM 2023)

  Maddi konfor alanlarınızı genişletmek için yeni hedefler planlar yapabilir, yeni iletişimlerde bulunarak, yurt dışı bağlantılı konularınızı gündeme getirebilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızdan bu alanlarda destek görebilirsiniz.

  AKREP BURCU (26 EKİM 2023)

  Partnerinizden beklemediğiniz iltifatlar alabilirsiniz. Size karşı sakladığı duygularını ifade etmesi aranızdaki olan soğukluğu bitirebilir, partnerinizle yeni bir döneme girebilirsiniz.

  YAY BURCU (26 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni bir döneme başlamak için beklediğiniz bazı haberleri alabilirsiniz. Aldığınız haberler karşısında şaşırabilir, ummadığınız güzel bir mutluluk yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (26 EKİM 2023)

  Kariyer hayatınızda bazı ekip arkadaşlarınızdan gördüğünüz davranışlar moralinizi bozabilir. Kariyer hayatınızda yaşadığınız zorluklar sizi negatif enerjilere bıraksa da pes etmeden mücadele edebilirsiniz.

  KOVA BURCU (26 EKİM 2023)

  Hanenizle ilgili yapacağınız bazı değişimler size pozitif enerjiler katabilir. Yer değiştirme konularınız gündeminizi oluştursa da, maddi kısıtlanmalardan dolayı bu düşüncenizi ertelemek zorunda olabilirsiniz.

  BALIK BURCU (26 EKİM 2023)

  Partnerinizden beklediğiniz adımların gelmemesi size karşı sergilediği bencil tavırlarından dolayı, ilişkiniz hakkında sizi bir karar noktasına getirebilir. Alacağınız kararı partnerinizle paylaşarak ortak bir noktada buluşmak isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz