Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji26 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  26 Kasım günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 26 Kasım günlük burç yorumlarında bugün neler var? 26 Kasım günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 26 Kasım astroloji günlüğü:

  26 Kasım günlük burç

  26 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 26 Kasım günlük burç ve pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (26 KASIM 2023)

  Hanenizde yakın arkadaşlarınızı ağırlayabilir, güzel sohbetler edebilirsiniz. İçten samimi duygular hissedebilir, kendinizi duygusal hissedebilirsiniz. Yapacağınız sohbetlerle geçmişe özlem duyabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (26 KASIM 2023)

  Resmi kuruluşlardan alacağınız haberler karşısında sevinebilirsiniz. Yaptığınız planlamaları gerçekleştirmek için harekete geçebilir, istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (26 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda beklentilerinizin karşılanmaması manevi olarak kendinizi güçsüz hissetmenize neden olabilir. Alacağınız kararla kendinize yeni bir kariyer hayatı belirleyebilir, haberleşme ve iletişimlere geçebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (26 KASIM 2023)

  Sosyal çevrenizde yakın arkadaşlarınızdan bazı olumsuz haberler alabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızın sağlığı hakkında endişe duyabilir, manevi destek vermek isteyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (26 KASIM 2023)

  Geçmişte yaşadığınız ilişkinizde olumsuz duygular yaşamanız sizi negatif enerjilerde bırakabilir. Geçmişi geride bırakarak, geleceğiniz için güzel başlangıçlar yapmaya karar verebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (26 KASIM 2023)

  Hanenizde maddi konularla ilgili alacağınız karaları aile büyüklerinizle paylaşabilirsiniz. Büyüklerinizden alacağınız destekle, planladığınız hayata geçirmek istediğiniz fikirlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (26 KASIM 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı göstermek için, duygusal ve tutkulu eylemlerde bulanabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlamak verdiğiniz emeklerin karşılığını pozitif bir şekilde alabilirsiniz.

  AKREP BURCU (26 KASIM 2023)

  Partnerinize karşı olan duygu ve düşünceleriniz değişebilir, ikilemler arasında kalabilirsiniz. Kendinizi maddi ve manevi olarak güçlü hissedebilir, partnerinize karşı soğuk bir tavır sergileyebilirsiniz.

  YAY BURCU (26 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşadığınız olumsuz zamanları geride bırakabilir, maddi beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kendinizi manevi olarak güçlü hissedebilir, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (26 KASIM 2023)

  Partnerinizle bozulan duygusal dengelerinizi yerine getirebilmek için, duygusal bir adım atabilirsiniz. Atacağınız bu adımla aşkını itiraf etmek isteyebilir, ilişkinizi ciddi bir boyuta taşımak isteyebilirsiniz.

  KOVA BURCU (26 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızla ilgili yapacağınız seyahat gündeminize gelebilir, keyifli ve güzel geçecek olan bu seyahat sayesinde, maddi gelirlerinizi çoğaltabilirsiniz.

  BALIK BURCU (26 KASIM 2023)

  Partnerinizle 3. Kişi enerjilerinden dolayı olumsuz enerjiler hissedebilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşayabilir, söylediğiniz bazı sözlerden dolayı pişmanlık yaşayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....