Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Mart - 2 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler...

  27 Mart – 2 Nisan 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 27 Mart – 2 Nisan 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  27 MART – 2 NİSAN HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Haftaya son derece hareketli ve pozitif enerjilerle merhaba diyoruz ancak devam eden günler için aynısını söyleyemeyeceğim. Yapmak istediğimiz konuşmalar konusunda dikkatli olmamız gereken bir hafta da bizleri bekliyor olacak. Konuşmalarımız ve fikirlerimiz konusunda kendi önceliklerimizi merkeze alacağımız zamanlar olacağından, bu süreçte hem yaralanabilir hem de yaralayabiliriz. Özellikle dilimizin kolaylıkla çatallaşma potansiyelinin son derece yüksek olduğu bir hafta geçireceğiz. İlişkilerde ani başlangıç ve bitişler söz konusu olabilir. Partner ile yapılan konuşmaların bizleri duygusal olarak tatmin etmeme ihtimalinin yanı sıra, yüzeysel konuşmalar olma ihtimali de bulunuyor. Kolektif alanda ise herkesin yüksek perdeden konuştuğu, insanların birbirlerine göz dağı verdiği bir hafta olacak Para piyasalarına dair bazı söylemler, spekülatif sözler para piyasalarında dalgalanmalara sebep olacaktır. Bu hafta attığımız  adımlar ya da yaptığımız yatırımların uzun vadede beklediğimiz sonucu verme potansiyeli son derece yüksek. Ancak sadece sabreden kazanacak diyebilirim. Dünyada ve ülkemizde patlama, kaza ve sel yıkımlarımının söz konusu olmaya devam edeceği bir hafta olacaktır. Bütünün en yüksek hayrına tecelli etmesi dileğiyle.

  Haftalık burç yorumları

  27 MART – 2 NİSAN 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Bu hafta başlattığınız herhangi bir ortaklık, sürdürülebilir ve başarılı sonuçlar verecektir. Rekabetçi fiyatlandırmayı bir strateji olarak kullanmak, iş geliştirme için yardımcı olacaktır. Bilinen bir kaynaktan veya uzun süredir görüşmediğiniz uzak bir akrabanızdan alacağınız yatırım tavsiyesi faydalı olacaktır. Yatırımlarınız için birden fazla uzun vadeli sepet yapın. Bu hafta için yapılan eğlence veya iş amaçlı seyahat planlarınız oldukça verimli ve keyifli geçecek. Hafta boyunca partnerinizin ihtiyaçlarını görmezden gelmekten kaçının, aksi takdirde onunla olan ilişkiniz istenmeyen bir hal alabilir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Hafta boyunca herhangi bir konuda karar alırken aceleci olmaktan kaçının, araştırın ve yalnızca tarafsız, adil bir yargıya vardıktan sonra kararınızı açıklayın. Bu hafta yatırımlarınız için profesyonel birinin önerdiği finansal araçlara yönelin ve asla risk almayın. Sağlıkla ilgili konularda biraz dikkatsizsiniz, koruyucu sağlık önlemleri alın ve mümkünse bir check-up yaptırın. Aşk ve iş hayatınızı birbirinden ayırın iş zamanı iş aşk zamanı aşk olmalı.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu hafta iş yerinizde çok fazla stres ve fikir çatışması ile karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda esnek olmayı bırakın ve bütçe hesabı yaparak buna sağdık kalın. Bu hafta başarı ve şans sizin yanınızda olacak. İlişkisi olan ya da evli İkizler için ilişkinin adeta parlayacağı bir dönem olacak. Bekar olanlar ise halen ciddi bir ilişkinin peşinde değil.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta abartılı bir kar için spekülatif finansal yatırım araçlarına para bağlamayın yoksa ağır kayıplarla karşı karşıya kalacaksınız. Size benzeri görülmemiş bir şey gibi görünse de, dürtülerinize hakim olun ve bu sıralar pahalı bir şey satın almaktan kaçının. Bir süredir monoton giden bir aşk olabilir ve bu durum karşı tarafın suçu değil. Hafta sonu için partnerinize güzel bir sürpriz yapmanız bu olumsuz durumu telafi edebilir.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Daha sonra pişman olma ihtimaliniz olduğundan, bu hafta iş ile ilgili herhangi bir karar almaktan kaçının. Kolay paranın cazibesine kapılırsanız, elinizdeki paradanda olacaksınız. Bu hafta, yakın çevrenizden birinin evliliği ile ilgili yaşayacağı problemde asla taraf olmayın. Gün gelir onlar barışır olan size olur. Finansal açıdan beklentilerinizin karşılanacağı bir hafta olacaktır. Hafta sonu için partnerinizin size hoş bir sürprizi olabilir.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta iş hayatınızda olumlu haberler bekleyebilirsiniz. Bu bir iş değişikliği veya terfi gibi bir durum olabilir. Yatırımlarınızı birden fazla küçük sepete bölmek sizi olası zararlardan koruyacaktır. Bu hafta özellikle partnerinizin kalbini kırmaktan kaçının ve aksine onun kendisini iyi hissetmesini sağlamaya çalışın. Hafta sonu yakınlarınız ve sevdikleriniz için yapacağınız alışverişlere biraz fazla para harcayabilirsiniz.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Bu hafta aileniz odağınız olacaktır. Eş ya da partnerden kaynaklı bir sağlık sorunu sizi biraz hırpalayabilir. Yurtdışı ile ilgili bir eğitim konusunda alacağınız haber, planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Maddi açıdan bu hafta geçen haftaya nazaran daha kazançlı ve bereketli günler geçireceksiniz. Hafta sonu şehir dışına bir kaçamak yapabilir sakin ve huzurlu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Bu hafta iş hayatınızda ani ve önemli kararlar almaktan kaçının. Özellikle istifa veya iş değişikliği için hiç uygun bir zaman  değil. Ay sonuna kadar resmi evrak işleri veya yasal sözleşmelerden de uzak durmalısınız. Mali sıkıntınızda size yardımcı olacak bir arkadaşınızı veya yakın bir akrabanızı aramaktan çekinmeyin. Muhtemelen size hayır cevabı vermeyeceklerdir. Partneriniz ya da eşiniz ile aranızdaki sorunları çözmek adına gayret gösterin ancak başkalarına da kapıyı kapatmayın.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Bu hafta özellikle nakit akışınızı kontrol altında tutun ve risk almayın. Ailenizin veya sevdiklerinizin duygusal ihtiyaçlarını göz ardı etmekten kaçının. Eşinizi ya da partnerinizi aldatmanız ilerleyen günlerde sizi psikolojik olarak rahatsız edecektir. Bir anlık heves uğruna tüm düzeninizden olabilirsiniz. haftasonuna doğru sosyal etkinliklere katılabilir ve dostlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Bu hafta odağınız yabancı bir ülkeye seyahat etmek veya iş hayatınızda yeni ortaklıklar kurmak olabilir. Bir süredir mesai harcadığınız bir konuda beklediğiniz bir haberi gecikmeli de olsa alacak ve rahatlayacaksınız. Hafta ortası finansal getirisi de olacak bir organizasyonda yer alabilirsiniz. Hafta sonu ise partnerinizden başka kimseye söz vermeyin.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta özellikle eşiniz ya da partnerinizin size her konuda destek olmasına ve yanınızda durmasına ihtiyacınız olabilir. Onun bu haftaki tutumu belki de ilişkinin devamı yada noktası olacaktır. Bu hafta birine borç para vermek yada birinden borç almak çok da akıllıca  olmayacaktır. Her iki durumda da sıkıntılar yaşanacak ve araya kırgınlıklar küslükler girebilecektir. hafta sonu kendinize zaman ayırmalı, dingin ve sakin bir ortamda vakit geçirmelisiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Haftanız eğlence ve keyif dolu geçecek. Bu hafta işe odaklanmak sizin için çok zor olacak ve zamanınızı aileniz ve arkadaşlarınızla geçirmek isteyeceksiniz. Parasal anlamda bu hafta eliniz bollaşabilir ancak siz gene de gereksiz harcamalardan uzak durmaya bakın. Hafta ortasında özellikle baş ve boğaz ağrısı şikayetleriniz olabilir. Hafta sonu eşiniz yada partneriniz ile şehir dışına bir kaçamak her ikinize de çok iyi gelecektir.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....