Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji27 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  27 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 27 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 27 Mart 2023 pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 27 Mart günlük burç yorumları…

  27 Mart günlük burç

  27 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 27 Mart 2023 pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (27 MART 2023)

  Mutlu giden ilişkinizde partnerinizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi huzursuz ve mutsuz hissedebilir, ilişkiniz hakkında almanız gereken kararları alabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (27 MART 2023)

  Partnerinizle almak istediğiniz ortak bir kararda, düşünceleriniz sevdiğiniz kişi tarafından onaylanmayabilir, bu konu yüzünden aranızda geçici dargınlıklar yaşanabilir. Ancak sonuç ne olursa olsun, kararınızdan dönmeyerek kararlarınızın arkasında duracaksınız.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (27 MART 2023)

  Dengeleri oturtmak için çaba verdiğiniz ilişkinizde yeni bir döneme girebilir, hayatınızla ilgili güzel kararlar alabilir, bu kararlarınız sevdiğiniz insan tarafından desteklenerek, mutlu bir gelecek için güzel adımlar atabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (27 MART 2023)

  Yeni başlangıçlar yaşadığınız aşk hayatınızda, mutluluğu yakaladığınız şu sıralarda, sevdiğiniz insana karşı duygularınızı saklamayı seçebilir bazı konularda emin olmadan, duygularınızı açıkça göstermek istemeyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (27 MART 2023)

  Aşk hayatınızda duygusal dönemlerden, ikilemlerden geçiyor olabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı mesafeli davranabilir, kendiniz geri çekerek, sevdiğiniz insanla uzlaşabilmek için, ilk adımın ondan gelmesini isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (27 MART 2023)

  Yakın bir dostunuz ile ummadığınız bir anda, bir konu hakkında tartışmalar kavgalar yaşayabilirsiniz. Göstereceğiniz tutumla, arkadaşlığınız hakkında çözümlenemeyen konular üzerinde düşünerek, kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmak isteyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (27 MART 2023)

  Sevdiğiniz insana karşı beslediğiniz duyguları partnerinize göstermek isterken aranızda ego savaşları olabilir. Oluşan bu ego savaşlarından dolayı sevdiğiniz insan sizden uzaklaşabilir. Sakin kalarak olayları kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz.

  AKREP BURCU (27 MART 2023)

  Ayrıldığınız eski işyerinizden yeni bir teklif almış olabilirsiniz. Bu alacağınız yeni teklife karsı isteklerinizi açıkça belirterek uzlaşabilir, yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

  YAY BURCU (27 MART 2023)

  Yoğun iş hayatınızdan dolayı, sevdiğiniz kişiye vakit ayıramadığınız şu zamanlarda, aranızda oluşan dargınlığın bitmesi için, sevdiğiniz insanla iletişime geçerek buluşma planları yaparak, bir araya gelmek isteyebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (27 MART 2023)

  Geçmişinizde ayrılık yaşadığınız kişiyle, tekrardan bir araya gelebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin dış görünüşünden oldukça etkilenebilir, sevdiğiniz insana güzel iltifatlarda bulunabilirsiniz.

  KOVA BURCU (27 MART 2023)

  Kariyer hayatınızda alacağınız yeni teklifler kafanızı karıştırabilir, mutsuz olduğunuz şuan ki, iş yerinizden ayrılmayı düşünebilirsiniz.

  BALIK BURCU (27 MART 2023)

  Parasal konularda yaptığınız yatırımların, daha karlı olabileceği, alacağınız bu karlarla yeni yatırımlar yapmayı planlayabilirsiniz. Yapacağınız bu yatırımlarla maddi olarak kendinizi garanti altına almak isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz