Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  29 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 29 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 29 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 29 Ağustos astroloji günlüğü:

  29 Ağustos günlük burç

  29 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 29 Ağustos günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda ekip arkadaşlarınız tarafından negatif enerjiler hissedebilirsiniz. Aranızda oluşan soğukluğun motivasyonunuzu bozmasına izin vermeyerek, daha azimli ve hırslı çalışarak, kendinizi kanıtlamak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Partnerinizle aranızda yaşayacağınız güzel ve olumlu enerjiler çevreniz tarafından hissedilerek, bazı dedikodulara neden olabilir. İlişkinize dahil olmaya çalışan 3. Kişi enerjileriyle mücadele edebilir, aile hayatınızda konfor alanınızı korumak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Sosyal çevrenizde sevdiğiniz bazı yakın arkadaşlarınızla istemediğiniz sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aranızda oluşan bu sorunları dostlarınızla konuşarak, çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Size karşı ilgisi olan bir kişi tarafından aşk itirafları alabilirsiniz. Duyacağınız sözler karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyebilir, daha önce yaşamadığınız duygular içerisinde olabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (29 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda beklediğiniz bazı haberleri alabilirsiniz. Aldığınız haberler karşısında oldukça sevinebilir, pozitif enerjiler içerisinde olabilirsiniz. Alacağınız güzel haberleri ailenizle paylaşarak, güzel bir kutlama yapabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı duygularınızı anlatmak isteyebilirsiniz. Ancak karşılığını alıp alamayacağınız hakkında ikilemlerde kalabilir, yaşadığınız ikilemlerin kaygı ve endişe enerjisine kapılabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Eğitim ve öğreniminizle ilgili aldığınız kararlarda değişiklik yapmanız, aileniz tarafından olumsuz karşılanabilir. Fikir ayrılıkları yaşayabilir, sonuca ulaşamayacağınız bazı tartışmalar yaşayabilir, mutsuz bir gün geçirebilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Eğitim ve öğreniminizle ilgili aldığınız kararlarda değişiklik yapmanız, aileniz tarafından olumsuz karşılanabilir. Fikir ayrılıkları yaşayabilir, sonuca ulaşamayacağınız bazı tartışmalar yaşayabilir, mutsuz bir gün geçirebilirsiniz.

  YAY BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda rahatlamak için biraz daha sabretmeniz gerekebilir, beklediğiniz maddi kazançlarınızın olumsuz sonuçlanmasıyla hayal kırıklıkları yaşayabilir, beklemediğiniz bir kayıp yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Kendinizle ilgili yapacağınız değişiklikler, kendinizi pozitif hissetmenize neden olabilir, maddi yönden gelirlerinizin artmasıyla, hem dış görünüşünüzle ilgili hem de kişisel gelişiminizle ilgili konularda yatırım yapabilirsiniz.

  KOVA BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda alacağınız haber karşısında bir kutlama yapabilirsiniz. Yeni bir kariyer ve eğitim alanlarıyla ilgili olan bu konu üzerinde uzun zamandır, bekleme enerjisinde olabilirsiniz. Gelen sevindirici haberle birlikte dileklerinizin gerçekleştiğini düşünebilirsiniz.

  BALIK BURCU (29 AĞUSTOS 2023)

  Sosyal çevrenizde 3.kişi enerjilerinden dolayı bazı dedikodu niteliğinde tartışmalara şahit olabilirsiniz. Negatif enerjilerden uzak durmak için, bu tartışmalı ortamlardan uzak kalabilir ve bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz