Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  29 Eylül günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 29 Eylül günlük burç yorumlarında bugün neler var? 29 Eylül günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 29 Eylül astroloji günlüğü:

  28 Eylül günlük burç

  29 EYLÜL GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 29 Eylül günlük burç ve cuma gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Eğitim ve kariyer alanlarınızda yapacağınız değişimler, sizi yeni bir yapılanmaya sokabilir. Vereceğiniz emeklerin karşılığını maddi ve manevi olarak alacağınızı düşünebilir, geleceğiniz için güzel dilekleriniz, hayalleriniz olabilir.

  BOĞA BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Aile hayatınızda üst üste gelen problemlerden dolayı kendinizi mutsuz hissedebilir, kendinizi negatif enerjilerde hissedebilirsiniz. Aile büyüklerinizden biriyle sorunlarınızı çözebilmek için konuşabilir 3. Kişi enerjilerinden uzak kalmak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Duygusal olarak kendinizi yenileyeceğiniz, kendinizi pozitif enerjilerde hissedeceğiniz, yeni bir ilişki için, sağlam temellerle başlangıç yapacağınız güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Yakın arkadaşlarınızla sosyal çevrenizle vakit geçirebilir, geçmiş güzel günlerinizden konuşabilir, sevgi dolu nostaljik zamanlar yaşayabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızdan alacağınız güzel bir haberle de duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Maddi konularınızla alakalı bazı sıkıntılı konular gündeme gelebilir. Yaptığınız harcamaları kısıtlamak zorunda kalabilir, ailenize maddi olarak da destek olmak zorunda kalabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızda istediğiniz başarıya kavuşmanız maddi olarak sizi güçlendirebilir. Elde ettiğiniz başarı ile konfor alanlarınızı değiştirebilir, çeşitli iş kollarıyla alakalı güzel başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Maddi konularda yaşamış olduğunuz zorlukları atlatabilmek için yeni bir planlama yapabilir, farklı yatırımlarda bulunabilirsiniz. Ummadığınız güzel gelişmeler yaşayabilir, maddi olarak güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Kariyer hayatınızda yaşadığınız yoğunluktan dolayı kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. Biraz dinlenmeye ihtiyaç duyabilir, uyku düzeninizle alakalı, bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Yasal işlemlerinizle ilgili konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Mahkeme yada sağlık kuruluşlarından güzel haberler alabilir, sevincinizi yakın çevrenizdeki arkadaş ve dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Yapacağınız ani seyahatler sizi biraz yorabilir. Yapacağınız bu seyahatler maddi dengelerinizi biraz bozabilir, yaptığınız harcamalardan dolayı maddi olarak dikkat etmeniz gereken bir döneme girebilirsiniz.

  KOVA BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Aile hayatınızda bir büyüğünüzle ilgili ani bir sağlık problemi ile karşılaşabilirsiniz. Kaygı ve endişe enerjisine kapılsanız da, kısa sürede bu enerjiden kurtulabilir, sağlıkla ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

  BALIK BURCU (29 EYLÜL 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız problemlerden dolayı partnerinizle sıkıntılı bir döneme girebilirsiniz. 3. Kişi enerjilerden çıkmak isteyebilir, kendi iç sesinize göre hareket etmek isteyebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz