Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji29 Kasım 2023 günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  29 Kasım 2023 günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 29 Kasım günlük burç yorumlarında bugün neler var? 29 Kasım günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 29 Kasım astroloji günlüğü:

  29 Kasım günlük burç

  29 KASIM GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 29 Kasım günlük burç ve çarşamba gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  Aylık Burç Yorumları: Kasım ayında hangi burcu ne bekliyor? İşte yanıtı…

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (29 KASIM 2023)

  Sevdiğiniz kişiden güzel hediyeler almak sizi şımartabilir, kendinizi çocuksu tavırlarda hissedebilir, sevdiğiniz kişiyle romantik ve duygusal zamanlar geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (29 KASIM 2023)

  Hanenizden bir kişinin maddi sıkıntılarından dolayı zor zamanlar geçirebilir, kendi maddi dengelerinizi korumakta zorlanabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (29 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda yaşadığınız kararsızlıklar sizi negatif enerjilerde bırakabilir. Sevdiğiniz kişiyle ortak noktada buluşup uzlaşamamak sizi sıkıntılı zamanlara sokabilir.

  YENGEÇ BURCU (28 KASIM 2023)

  Sağlığınızla ilgili yaşayacağınız güzel gelişmeler sizi pozitif enerjilere sokabilir. Alacağınız güzel haberleri sevdiklerinizle kutlayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (29 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilir, yeni tanışacağınız kişiyle duygusal bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Birlikte olacağınız kişinin fiziksel özelliklerini oldukça beğenebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (29 KASIM 2023)

  Partnerinizle geleceğinizle ilgili konularda ortak bir karar alabilirsiniz. İlişkinizi resmiyete taşımak isteyebilir, konu hakkında aile büyüklerinizden destek görebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (29 KASIM 2023)

  Maddi gelirlerinizle alakalı yaşadığınız güzel gelişmeler, içinde bulunduğunuz kaygı enerjisinden çıkmanıza neden olabilir. Mantıklı kararlar alarak yeni planlamalar içinde olabilirsiniz.

  AKREP BURCU (29 KASIM 2023)

  Eğitim hayatınızla ilgili alanlarda alacağınız kararlarla yeni bir çalışma planı yapabilir, istekli ve hırslı bir şekilde başarı odaklı olabilirsiniz. Yapacağınız çalışmaların karşılığını olumlu bir şekilde alabilirsiniz.

  YAY BURCU (29 KASIM 2023)

  Partnerinizden şaşırtıcı beklemediğiniz duygusal adımlar görebilirsiniz. Karşılıklı olarak duygularınızı itiraf edebilir, mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (29 KASIM 2023)

  Hanenizde yapacağınız bazı değişimler sizi hem maddi hem manevi olarak biraz yorabilir. Yakın çevrenizdeki dostlarınızdan alacağınız destekle bu süreci atlatabilirsiniz.

  KOVA BURCU (28 KASIM 2023)

  Aşk hayatınızda istediğiniz dengeleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi inzivaya çekmek isteyebilir, bir süre daha bekleme enerjisinde kalabilirsiniz.

  BALIK BURCU (29 KASIM 2023)

  Kariyer hayatınızda kendinizi kısıtlanmış hissedebilir, ekip arkadaşlarınızla problemler yaşayabilirsiniz. Ortak bir arkadaşınız aracılığıyla, ekip arkadaşlarınızla uzlaşabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....