Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji6 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  6 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 6 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 6 Mart 2023 pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 6 Mart günlük burç yorumları…

  6 Mart günlük burç

  6 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 6 Mart 2023 pazartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (6 MART 2023)

  Aşk ve sosyal hayatınızda uzun zamandır kendiniz geri planda tutmuş olabilirsiniz. Karar vermek istediğiniz konularda artık daha mantıklı ve net kararlar alacaksınız. Sevdiğiniz dostlarınız ve arkadaşlarınızla bir araya hem sosyal hem aşk alanında değişik güzel bir gün geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (6 MART 2023)

  Yaşamış olduğunuz olaylar hayatınızda radikal kararlar almaya sebep olmuş olabilir. Artık hayata bakış açınızın tamamen değişeceği, gelecekle ilgili, eskiye dair tüm defterleri kapatacağınız yeni bir gün sizler olacak.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (6 MART 2023)

  Mantığınızı ön planda tutarak alacağınız kararlar size başarı ve mutlu getirecek. Aşk hayatınızdaki iyileşmeler gündeminizde olacak. Partnerinizle güzel duygusal bir gün geçirebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (6 MART 2023)

  Yaşamış olduğunuz şanssızlıklar umutsuz, mutsuz ve kaygılı olmanıza sebep olmuş olabilir. Kendinize olan güveniniz bugün kendinizi güçlü hissetmenize sebep olacak. Geçmiş konuları artık kapatacağınız ve geleceğe umutla bakacağınız zamanlar artık sizinle olacak.

  ASLAN BURCU (6 MART 2023)

  İş hayatınızda yaşamış olduğunuz sıkıntılardan dolayı kendinizi haksızlığa uğramış ve mutsuz hissedebilirsiniz. Problemlerin çözülmesi için size gelen güzel adımlar olabilir, ancak gelen teklifleri kabul etmeyerek yeni bir iş sayfası açmak isteme ihtimaliniz yüksek olabilir.

  BAŞAK BURCU (6 MART 2023)

  Aşk hayatınızda yapmış olduğunuz başlangıçlar size büyük sorumluluklar yüklemiş olabilir. Bu sorumluluklar size ağır ve hatta yorucu gelebilir. İlişkiniz için yeni bir yön belirleyebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (6 MART 2023)

  Aşk hayatınızda kararsız kaldığınız bir dönemi geride bırakıp partnerinizle güzel kararlar alabilirsiniz. Daha ciddi bir birliktelik düşünerek gelecekle ilgili planlamalar yapabilirsiniz.

  AKREP BURCU (6 MART 2023)

  Yaşadığınız kalp kırıklıkları ve depresyonlu günlerden bugün kurtulabilmek için sevdiğiniz bir arkadaşınızdan destek görebilirsiniz.

  YAY BURCU (6 MART 2023)

  Mesafe koyduğunuz bir sevdiğinizle bugün buluşabilir, aranızda soğukluk yaratan konuları konuşarak ortak bir noktada buluşabilirsiniz. Daha önce duymanız gereken bazı gerçekleri bugün öğrenebilir, kalp kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (6 MART 2023)

  İş hayatınızda almanız gereken kararları alarak, yeni bir başlangıç yaparak hayatınızı düzene sokmak isteyebilirsiniz. Yorucu ve yoğun bir iş temposuna gireceğinizi düşünerek biraz çekimser davransanız da sonucunda bereketli ve güzel bir iş kapısından girebilirsiniz.

  KOVA BURCU (6 MART 2023)

  Aile büyüklerinizden alacağınız fikirleri onaylamak istemeyebilirsiniz. Ailenizde çıkan problemlere yeni bir çözüm bulmak için çabalayabilir, yeni fikirlerinizi sunabilirsiniz.

  BALIK BURCU (6 MART 2023)

  Mutlu giden birlikteliğinizi artık resmiyete taşımak isteyerek partnerinize güzel bir teklifle bir hediye vermek isteyebilirsiniz. İlişkiniz için güzel bir dönemin başlayacağı, heyecan ve mutluluk dolu zamanlar yaşayacağınız zamanlardan geçebilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....