Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji7 Şubat günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  7 Şubat günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 7 Şubat 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 7 Şubat 2023 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Astrolog Funda Koç sizler için kaleme aldı. İşte 7 Şubat günlük burç yorumları…

  7 Şubat günlük burç

  7 ŞUBAT GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 7 Şubat 2023 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog F. Zehra Çelebi FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Şu sıralar kendinizi fazlaca içe kapamış olabilirsiniz. Kısa süreli de olsa dışarı çıkıp dostlarınızla sosyalleşmeyi denemelisiniz. Aileniz ile olan bağlarınızı da güçlendirmeli onlar ile daha fazla iletişim kurmaya çabalamalısınız.

  BOĞA BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Bugüne kadar ihmal ettiğiniz ve belki de yarım bıraktığınız işlerinizi artık tamamlama vakti geldi. Bunu yapmadığınız taktirde işler içinden çıkılamaz bir hal alabilir. Bir süredir size ilgisi olan karşı cinsten biri ile hiç ummadığınız bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Eğitiminde dur durağınız olmayabilir. Kendinizi sürekli geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek en büyük zevkiniz haline gelmiş. Her şeyde olduğu gibi bu konuda da terazinin kantarını kaçırmamak azı. Hem kendinize hem de sevdiklerinize daha çok vakit ayırın.

  YENGEÇ BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Bu günlerde kendinle ilgili daha önce keşfetmediğiniz özelliklerinizi keşfedebilir ve bunun üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Finansal olarak ise bir yerlere yatırım yapmak ve paranızı değerlendirmek için bir arayış içindesiniz ancak bunun için uygun zamanlarda değilsiniz.

  ASLAN BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Yakın bir dostunuzdan üzücü bir haber alabilirsiniz ancak bu haber kötü bir olay sebebi ile olmayabilir. Mesela farklı bir ülke ya da şehre yerleşmesi ya da aynı iş yerinde çalışıyor iseniz, onun farklı bir yere geçmesi gibi de olabilir. Bu hafta ev ile de ilgili bir gündeminiz olabilir. Bunlar; tadilat, dekorasyon veya taşınma şeklinde gerçekleşebilir.

  BAŞAK BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Şu sıralar mevsimsel bazı sağlık sorunları ile uğraşabilirsiniz. Maddi kazanç da sağlayacağınız bir proje de yer almanız için bir teklif gelebilir. Gönül ilişkilerinde ise pek üzünüz gülmüyor ve ne yazık ki bu durum bir süre daha devam edebilir.

  TERAZİ BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  İş ya da turistik amaçlı bir seyahat planlaması yapabilir ve bunun için alışverişe çıkabilirsiniz. Partnerinizin size olan sevgisi ve ilgisi sizi zaman zaman bunaltsa da onun bu tavırlarından hoşlanıyorsunuz. Yakın zamanda bir alacak verecek davasına müdahil olabilirsiniz aman dikkat.

  AKREP BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Eşiniz ya da partnerinizle olan gerginliği bu akşam romantik bir yemekle çözüme kavuşturabilirsiniz. Karşı tarafın sizden beklentisi biraz ilgi ve alaka, bunu ondan esirgemeyin. Bir süredir takipte olduğunuz bir gayrimenkul hakkında artık karar aşamasına geleceksiniz. Elinizi çabuk tutmanız gerekebilir.

  YAY BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Bugün kardeş, kuzen ya da akranınız olan bir akrabanız ile gayrimenkul alımı için kısa mesafeli bir yolculuk yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizden hemcinsiniz olan biri arkanızdan konuşuyor olabilir dikkatli olmanızda fayda var.

  OĞLAK BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Son zamanlarda fazlaca işe güce boğuldunuz. Her ne kadar bu durum sizi pek rahatsız etmese de, aileniz ve partneriniz bu durumdan oldukça rahatsız. Aklınızda yeni bir ev almak ya da bir taşınmaza yatırım yapmak var ancak yeterli parayı bir türlü denkleştiremiyorsunuz. Bir akrabanızdan borç almak yerine krediye başvurmanız sizin adınıza daha hayırlı olacaktır.

  KOVA BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Bu sıralar iş yerinde oldukça popülersiniz bu durum kariyer hayatınız yada eğitim hayatınız için de geçerli. Etrafınıza adeta bir yıldız ışıltısı veriyorsunuz ve bu da önünüzdeki engellerin bir anda ortadan kalkmasına sebep oluyor. Bu enerjinin kıymetini bilin ve değerlendirin.

  BALIK BURCU (7 ŞUBAT 2023)

  Bir süredir adeta her şeyi bırakıp kendinizi yollara atasınız var. Özgür ruh edaları ile dünyayı bile dolaşabilecek bir enerjiye sahipsiniz. Ancak ne yazık ki şu sıralar bu neredeyse imkânsız gibi. Bunun için doğru zaman şu an değil. Hayallerinizi gerçekleştirmenin ilk adımı planlama yapmak ve onu uygulanabilir kılmaktır.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz