Adana koronavirüs haritası ve ilçe ilçe son Covid-19 durumu

Yaz döneminde Türkiye’de düğünler, tatiller ve mevsimlik işçilerin göç hareketleriyle birlikte günlük koronavirüs vaka sayılarında artış gözlenmişti. Adana’da mevsimlik işçilerin yoğun çalıştığı illerden bir tanesi. Fakat sonbahar ile birlikte diğer iller gibi Adana’da da vaka artışında büyük bir yükselme gözlendi. Peki, Adana koronavirüs vaka sayısı ne durumda? İlçelerin koronavirüs yoğunlukları nasıl? İşte ilçe ilçe son durum ve Adana koronavirüs haritası…

ADANA KORONAVİRÜS HARİTASI (30 KASIM) *

KOZAN KORONAVİRÜS HARİTASI *

CEYHAN KORONAVİRÜS HARİTASI *

SEYHAN ADANA KORONAVİRÜS HARİTASI *

seyhan adana koronavirüs haritası

İMAMOĞLU ADANA KORONAVİRÜS HARİTASI *

YÜREĞİR ADANA KORONAVİRÜS HARİTASI *

yüreğir adana koronavirüs haritası

SARIÇAM ADANA KORONAVİRÜS HARİTASI *

sarıçam adana koronavirüs haritası

ADANA GENEL KORONAVİRÜS HARİTASI *

adana koronavirüs haritası

SEYHAN ADANA KORONAVİRÜS HARİTASI *

ADANA KORONAVİRÜS HARİTASI *

genel adana koronavirüs haritası

YÜZDE 50’NİN ÜZERİNDE VAKA ARTIŞI OLAN İLLER *

Son hafta içinde yüzde 50’nin üzerinde vaka artışı olan 15 ilimiz var. Hatay, Adana, Osmaniye, Mersin, Artvin, Edirne, Samsun, Kırklareli, Tokat, Trabzon, Aydın, Muğla, Zonguldak, Ordu, Çanakkale’de yüzde 50 ile yüzde 100 arası artışlar oldu.

İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Gaziantep’te hasta yoğunluğunu yönetebilmek için bütün sağlık kuruluşlarımız büyük çaba harcıyor.

HASTANE DOLULUK ORANLARI *

Doluluk oranı İstanbul’da yüzde 70’lere dayanmış durumda; yüzde 69.5. İstanbul’da yoğun bakım doluluk oranının yükseldiğini yer yer sorunların yaşandığını biliyoruz. Ankara’da da yoğun bakım doluluk oranın arttığını görüyoruz. Ankara’da servis doluluk oranı yüzde 62,3, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 75,4, solunum cihazı doluluk oranı yüzde 28,9.” İzmir’de ciddi vaka artışı olduğunu biliyoruz.  Gaziantep pikini yaşıyor.

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here