Diğer
  Ana SayfaModaAdrenalin yükseliyor

  Adrenalin yükseliyor

  -

  Kimileri yerinde rahat rahat durmaktan pek hoşlanmaz. Onlara göre mutlaka bir yerlere tırmanmalı, uçmalı, atlamalı ya da dağ-tepe demeden hızla yol almalı. TRT’de yayınlanan Adrenalin programının sunucusu Sinemis de işte bu gruba dahil olanlardan. Bakın moda sayfalarımızda adrenalin bu ay nasıl yükseliyor…

  Hiç sea kayak yaptınız mı?

  İlk bakışta kanoya benzeyen bu araçlar aslında birer sea kayak. İlk olarak eskimolar tarafından kullanılmış. Ayaklarınızı içine uzatarak oturuyorsunuz ve çift taraflı kürek yardımıyla yol almaya başlıyorsunuz. Kullanmak hiç de zor değil, sadece ilk başlarda biraz denge problemi yaşıyorsunuz. Yani suya, ıslanmaya hazırlıklı bir şekilde girmeniz yerinde olur!

  Her yolda gider!

  ATV yani All Trail Vehicle, her türlü yol ve arazi koşulunda gidebilen harika bir araç. Siz onun küçük göründüğüne bakmayın son derece güçlü. ATV'lerle son derece heyecanlı yarışlar gerçekleştiriliyor ve kullananlar bu zevkten bir daha vazgeçemiyor. Wattabe Doğa Sporları Merkezi Genel Müdürü Tayfun Akın, 3 saatlik eğitimle herkesin ATV kullanabileceğini söylüyor.

  - Advertisement -

  Tam yol İlerİ!

  Gölde katamaranla bir gezi yapmaya ne dersiniz? Temel katamaran eğitimi ile kısa zamanda rüzgarla yol alabilecek düzeye gelmeniz mümkün. Bu eğitimi alanlar gölde kendi kendilerine dolaşabilecek seviyeye geliyor. Tabii, sörf, yelken gibi diğer su sporlarına ait eğitimleri de almak ve su üzerinde olmanın keyfini daha fazla seçenekle yaşamak olası.

  Motosikletli kros

  Motosiklete bayılıyor ancak şehir içinde riskli olduğunu düşündüğünüz için bu zevkten mahrum kalıyorsanız size tavsiyemiz kros motosikletlerini denemeniz. Wattabe Doğa Sporları Merkezi'nde alacağınız eğitimle kros motosikleti kullanmayı öğrenebilir hatta antrenman yapıp, yarışlara bile katılabilirsiniz. Türkiye Kros Motosiklet Yarışmaları burada düzenleniyor.

  OFF -Road'a hazIrlIk…

  Toz, duman birbirine karışmış, çevrenin sessizliğiyle çelişir biçimde bir çok 4X4 araç ilerliyor. Wattabe'nin profesyonel off-road parkuru adrenalin seviyenizi iyice yükseltmek için ideal. ISOF (İstanbul Off-Road Kulübü ) yarışları da burada yapılıyor. Sinemis de yarışlara katılmak için aracının son hazırlıklarını yapıyor.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz