Diğer
  Ana SayfaSektörden Haberler'Barbaroslar Akdeniz'in kılıcı' izleyiciyle buluşuyor!

  ‘Barbaroslar Akdeniz’in kılıcı’ izleyiciyle buluşuyor!

  -

  Eylül ayında birçok televizyon projesi izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bunlardan biri de TRT 1’de yayınlanacak olan “Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı”… Peki, bu akşam saat 20.00’de başlayacak olan dizinin oyuncuları kimler? Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisi nerede çekiliyor? Konusu ne? Gelin bu akşam başlayacak dizinin detaylarına birlikte göz atalım…

  ‘BARBAROSLAR AKDENİZ’İN KILICI’ DİZİSİNİN KONUSU NE?

  Midilli’den çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi; Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatıyor.

  DİZİNİN BİRİNCİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

  Midilli Fatihi Yakup Ağa’nın oğulları İshak, Oruç, Hızır ve İlyas babalarının ölümünden sonra ayrı düşmüşlerdir. Oruç ve İlyas, İshak Ağalarının karşı çıkmasına rağmen denizlere açılmışlardır.

  İshak, Hızır’ın baba ocağı Midilli’de olmasından çok memnundur ancak Hızır’ın aklında da kitapçı Süleyman Usta ile birlikte peşine düştüğü büyük ve kutsal “sır” vardır. Ancak bu kutsal sırrın tek arayanı onlar değildir. Bu uğurda her kötülüğü yapabilecek olan Pietro da boş durmamaktadır.

  Baba Oruç ve İlyas korumalık görevini üstlendikleri gemide bir saldırıya uğrarlar. Bu saldırıdan sonra Oruç ve İlyas yeni bir düşman edinirler: Antuan!

  - Advertisement -

  Daha Baba Oruç ve İlyas İskenderiye’ye dönmeden, kötü haber Venedikli deniz tüccarlarının kurduğu Unita’nın hanına bomba gibi düşer. Antuan; hiçbir ahlaki değeri olmayan, azılı bir düşmandır. Unita’nın İskenderiye sorumlusu Sylvio’nun kızı İsabel, Baba Oruç ve İlyas için endişelense de artık olan olmuştur.

  Baba Oruç’un karısı Despina’yı yeni heyecanlar beklerken, düşman Antuan hiç beklenmedik bir yerden saldıracak ve kardeşleri can evlerinden vuracaktır.

  BARBAROSLAR DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

  Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin yapımcılığını ES Film, yönetmenliğini Doğan Ümit Karaca, senaryosunu Mustafa Burak Doğu ve Ethem Arslan yazıyor.

  DİZİ OYUNCULARI:

  • Engin Altan Düzyatan,
  • Ulaş Tuna Astepe,
  • Yiğit Özşener,
  • Yetkin Dikinciler,
  • Pelin Akil Altan,
  • Melis Babadağ,
  • İsmail Filiz,
  • Gülcan Arslan,
  • Devrim Evin,
  • Caner Topçu,
  • Bahadır Yenişehirlioğlu

  BARBAROSLAR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Çekimleri Antalya, Marmaris ve İstanbul’da devam eden dizi her Perşembe 20.00’de TRT 1 ekranlarında!

  DİZİNİN 1. BÖLÜM FRAGMANI

  Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm Fragmanı:

  https://www.youtube.com/watch?v=iZL-Z8j9dSc

  Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 1. Bölüm Görsel Linki:

  https://we.tl/t-RgDjdHmT7e  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz