Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük burç yorumları: 22 Mayıs 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  Günlük burç yorumları: 22 Mayıs 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 22 Mayıs 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları: 22 Mayıs bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 22 Mayıs astroloji günlüğü:

  Günlük burç yorumları: 14 Mayıs

  22 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20 Mayıs 2023 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (22 MAYIS 2023)

  Kariyer hayatınızda aldığınız kararları sorgulayabilir, aldığınız kararları sorgularken ikilemler yaşayabilir, gelecek kariyer hayatınızla ilgili karamsar düşüncelere kapılabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (22 MAYIS 2023)

  Parasal konularda yaşadığınız ikilemler, kararsızlıklar artık sonlanabilir. Beklediğiniz bir maddi destek için yoğun bir iletişime girebilir, olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (22 MAYIS 2023)

  Hoşlandığınız kişiye karşı yoğun bir şekilde beslediğiniz güzel duygular, araya giren ayrılıktan dolayı yerini biraz sinir ve agresif bir zamana bırakabilir. Tekrardan bir araya gelmek isteyebilir, olumsuz bir sonuç almak ise sizi üzebilir.

  YENGEÇ BURCU (22 MAYIS 2023)

  Yeni tanıştığınız birisine karşı hissettiğiniz duyguları, saklamak isteyebilirsiniz. Belli bir süre duygularınızı açmamak isteyebilir, soğuk bir duruş sergileyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (22 MAYIS 2023)

  Resmi bir kurumdan beklediğiniz ödemeyi almakta biraz zorlansanız da, istediğiniz olumlu sonuca ulaşarak, maddi yönden rahatlayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (22 MAYIS 2023)

  Rutin giden aşk hayatınızda, bazı dengelerin kurulmasını isteseniz de, sağlıklı ve uzun süreli olacak bir ilişki için biraz daha beklemeniz gerekebilir. İstediğiniz şeylerin olumlu gitmemesi sizi biraz mutsuz edebilir.

  TERAZİ BURCU (22 MAYIS 2023)

  Kariyer hayatınızda otorite figürleriyle yaşadığınız anlaşmazlıklar biraz moralinizi bozabilir. Olayları biraz akışına bırakarak, aranızdaki soğukluğun geçmesini bekleyebilirsiniz. Görmeniz gereken gerçeklerden kaçmayarak, kendinize yeni bir kariyer hayatı planlayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (22 MAYIS 2023)

  Özlediğiniz eski partnerinizle tekrardan bir araya gelebilirsiniz. Yaşadığınız olayları daha büyük bir olgunlukla karşılayarak, sorunları sakince çözmek isteyebilirsiniz.

  YAY BURCU (22 MAYIS 2023)

  Evliliğinizde yaşanan sıkıntıları çözmek için birbirinize verdiğiniz şans size mutluluk ve güzel bir gelecek getirebilir. Geçmişte yaşadığınız kırgınlıklardan dolayı söylediğiniz sözler için pişman olabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (22 MAYIS 2023)

  Kariyer hayatınızda yeni bir döneme girebilmek için verdiğiniz emeklerinizin karşılığını alarak, istediğiniz çalışma hayatına kavuşabilirsiniz. Daha yoğun ve yorucu bir kariyer hayatına girseniz de, yapacağınız bu değişiklik sizi mutlu edecek.

  KOVA BURCU (22 MAYIS 2023)

  Sosyal ortamlarda tanışacağınız yeni insanlar, size biraz tedirginlik verebilir. Aranızdaki mesafeyi korumak isteyerek, kendinizi güvende hissetmek isteyebilir, karşınızdaki kişileri biraz daha tanımak isteyebilirsiniz.

  BALIK BURCU (22 MAYIS 2023)

  Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçebilirsiniz. Soğuk algınlığı gibi, sizi çok sarsmayacak sağlık problemleri geçirebilirsiniz. Enerjinizi tekrardan toparlamak için biraz dinlenmeye ihtiyacınız olabilir

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....