Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük burç yorumları: 21 Mayıs 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  Günlük burç yorumları: 21 Mayıs 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 21 Mayıs 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları: 21 Mayıs bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 21 Mayıs astroloji günlüğü:

  Günlük burç yorumları: 14 Mayıs

  21 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 20 Mayıs 2023 Cumartesi gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  - Advertisement -

  KOÇ BURCU (21 MAYIS 2023)

  Maddi konularınızda kendinizi güvence altına alabilmek için harekete geçebilirsiniz. Kariyer hayatınızda istediğiniz yere gelebilmek için, güzel bir şans yakalayabilirsiniz.

  BOĞA BURCU (21 MAYIS 2023)

  Partnerinizle aranızda olan iletişiminizde istemeden de olsa kırıcı olabilirsiniz. Aranızdaki uyum ve dengeyi sağlayabilmek için, bir arada olacağınız sosyal ortamlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (21 MAYIS 2023)

  Kariyer hayatınızda alacağınız kararlarda tereddütler yaşayabilir, emin olmadığınız konularda, ikilemler yaşayabilirsiniz. Yakın bir dostunuzdan alacağınız destek size yol gösterici olabilir.

  YENGEÇ BURCU (21 MAYIS 2023)

  Duygusal hayatınızdaki karmaşık olaylar, sizi bir takım endişelere sokabilir. Bilmediğiniz bazı gerçeklerle karşılaşabilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (21 MAYIS 2023)

  Duygusal hayatınızda beklemediğiniz ani gelişmeler bugün sizi şaşırtacak kadar mutlu edebilir. Kendi güzelliğinizin farkında olacağınız, karşınızdaki kişiden beklemediğiniz güzel başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (21 MAYIS 2023)

  Yapacağınız kısa bir seyahat size güzel, heyecan verici bir gün yaşatabilir. Aşk hayatınızda yaşayacağınız güzel zamanlar size ve sevdiğiniz kişiye olumlu enerjiler katabilir.

  TERAZİ BURCU (21 MAYIS 2023)

  Duygularınızı ifade edebilmek için bugün hoşlandığınız kişi ile iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Hoşlandığınız kişiden haber bekleyebilir, ya da iletişimi başlatmak için ilk adımı atan kişi olabilirsiniz.

  AKREP BURCU (21 MAYIS 2023)

  Dargınlık yaşadığınız partnerinizle bir araya gelerek, bir birinize olan duygularınızı ifade edebilirsiniz. Barışmak için güzel bir şansı mantıklı bir şekilde değerlendirerek olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (21 MAYIS 2023)

  Evlilik hayatınızda eşinize karşı maddi ve manevi yönden destek olmak için, yeni bir sürece girebilirsiniz. Şehir değiştirme ve yeni iş fırsatları gündeminizde olabilir.

  OĞLAK BURCU (21 MAYIS 2023)

  Kariyer hayatınızda başarıya ulaşabilmek için alacağınız bazı eğitimlere karar verebilirsiniz. Gireceğiniz bu süreçte biraz mücadele vermeniz gerekse de sonucunda başarılı olabilirsiniz.

  KOVA BURCU (21 MAYIS 2023)

  Eski dost ve ya sevdiklerinizden alacağınız bazı haberler bugün sizi mutsuz edebilir. Alacağınız ani bir haberle duygusal zamanlar geçirebilir, bir yakınınızın sağlığı hakkında endişe duyabilirsiniz.

  BALIK BURCU (21 MAYIS 2023)

  Ailenize karşı sergilediğiniz tutumlardan dolayı, aile büyüklerinizle biraz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Mücadeleci ve keskin tutumlarınız, aile içinde karışıklıklara sebep olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....