Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve AstrolojiGünlük burç yorumları: 7 Mayıs 2023; Aşk, sağlık, para ve şans...

  Günlük burç yorumları: 7 Mayıs 2023; Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 7 Mayıs 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları: 7 Mayıs bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 7 Mayıs astroloji günlüğü:

  Günlük burç yorumları: 7 Mayıs

  7 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 7 Mayıs 2023 pazar gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (7 MAYIS 2023)

  - Advertisement -

  Sevdiğiniz insana karşı sergilediğiniz, kararlı ve sert tutum, yerini özlem duyguna bırakarak, sevdiğiniz insanın yanında olmak isteyebilir, romantik ve duygusal zamanlar geçirebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (7 MAYIS 2023)

  Maddi konulardaki yaşamış olduğunuz karmaşık durumlar, ummadığınız bir yerden gelecek maddi bir destekle değişebilir. Gelecek olan bu desteği kimseyle paylaşmak istemeyerek, yapmanız gereken maddi yatırımları gerçekleştirebilirsiniz

  İKİZLER BURCU (7 MAYIS 2023)

  Aile hayatınızda sizden gizlenmiş olduğunuz konuların gün yüzüne çıkması, sizin aile bireylerine karşı, oldukça sert ve kesin tavırlar sergilemenize neden olabilir. Olayların gerçekliğini öğrenmek isteyerek, sezgisel yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (7 MAYIS 2023)

  Sevdiğiniz kişinin 3. Kişi enerjilerinde olduğunu düşünerek, bazı konularda bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Partnerinizle bu konuları konuşmak isteseniz de, sonuç alamayarak, bencil tutumlarla karşılaşabilirsiniz.

  ASLAN BURCU (7 MAYIS 2023)

  Maddi konulardaki yapacağınız yatırımların, karşılığını alabileceğiniz, beklediğiniz güzel gelişmelerin olacağı, maddi gelir kaynaklarınızın dengeye oturabileceği, kazançlı bir gün geçirebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (7 MAYIS 2023)

  İş yoğunluğunuzdan dolayı, sevdiğiniz kişiye zaman ayıramamanız, partnerinizde şüpheci ve kaygılı duygular yaşamasına neden olabilir. Bugün sevdiğiniz kişinin yanında olmak isteyerek, bu duyguların yerini sevgi dolu anlara bırakabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (7 MAYIS 2023)

  Sizden uzaklaştığını düşündüğünüz partnerinizin, size karşı adım atması, tekrardan bir araya gelmenize, eski güzel zamanlarınızın tekrardan yaşanmasına neden olabilir.

  AKREP BURCU (7 MAYIS 2023)

  kurtulabilmeniz için, büyük bir değişimle birlikte gelecek olan maddi bir destek, sıkıntılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

  YAY BURCU (7 MAYIS 2023)

  Maddi konulardaki hızlı gelişmeler bugün gündeminizde olabilir. Ümidini kestiğiniz maddi bir destek, uzak yoldan aniden gelen bir yakınınızdan elinize ulaşabilir.

  OĞLAK BURCU (7 MAYIS 2023)

  Sevdiğiniz insanla yaşadığınız geçmişinizdeki sıkıntılı konuları, bir araya gelerek tüm gerçekliğiyle çözerek, uyum ve dengeye kavuşabilir, bir birinize karşı, duygularınızı açıklamak için bir fırsat yakalayabilirsiniz.

  KOVA BURCU (7 MAYIS 2023)

  İlişkinizde geçmiş zamanda yaşanmış olan bilinmezlikler, şüpheci davranışlardan artık kurtulabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin dürüstlüğünden emin olarak, ilişkiniz için2. Bir şansı verebilir, sevdiğiniz insanla kutlama yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (7 MAYIS 2023)

  Yakın bir arkadaşınızla maddi konular hakkında, iletişime geçmek isteyebilri, bunun için doğru zamanı bekleyerek, beklentinizi dile getirmek isteyebilrisiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz