Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1-7 Mayıs 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  1-7 Mayıs 2023 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 1-7 Mayıs 2023 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı.

  1-7 MAYIS HAFTASI ASTROLOJİDE YAŞANACAKLAR

  Mayıs ayının ilk haftasına iş, kariyer ve para konularına odaklı olarak başlayacağız ve finansal harcamalarımızı düzenleme yoluna gidebiliriz. Hafta boyunca ev ve aile konularında bazı kararlar almak isteyebiliriz ve bu konuda bazı görüşmelerde bulunabiliriz. Hafta başında düşüncelerimiz hızlanacak ve hatta aklımıza gelen her şeyi hızla hayatımıza çekme potansiyeline sahip olacağız, bunu değerlendirmek bence önemli. Ani girişimlerde bulunmak isteyebilir ve yaratıcılığımızın son derece yüksek olduğu bir hafta bizleri bekliyor olacak. Hafta sonuna doğru ise ilahinin parmağı ve müdahalesi ile bazı ilişkilerde bitişler görülebilir ve lütfen unutmayın ki bu bitişler aslında sizleri daha büyük bir hayal kırıklığından korumak içindir. Hafta boyu aslında ağır enerjilerle bezenmiş durumda olacağız ve 5 Mayıs tarihinde Akrep burcunda gerçekleşecek olan ay tutulmasının enerjisi bizi tüm hafta boyunca etkiliyor olacak. Hayatımızda önümüzdeki süreçte yaşanacak olan dönüşümlerin ve bitişlerin ayak sesleri bu hafta itibariyle duyulmaya başlayacaktır. Özetle bu hafta sistem bizi değişime zorlayacak ve önümüzdeki süreçte de hayatlarımızda köklü değişimler yaşandığına şahit olacağız. Sistem bizlerin hayatında artık bize hizmet etmeyen çürümüş her tür konuda temizlik yapmamızı istiyor. Peki biz bu konuda direnmeye devam edersek ne olur derseniz, önümüzdeki altı ay içerisinde sistem direksiyona geçip zaten bitirecektir. Bu sebeple bu hafta karşınıza gelen konu, olay ve kişilere çok dikkat edin. Mutlu haftalar diliyorum.

  Haftalık burç yorumları

  1-7 MAYIS 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ

  Hafta boyunca, işiniz ve işyeriniz ile ilgili birtakım gelişme, umut ve beklentilere sahip olacaksınız. Bu yeni bir iş, anlaşma, proje, zam, atama vb. olabilir. Bu hafta genel anlamda düşüncelerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmek adına oldukça şanslı bir dönemdesiniz.  Yeni insanlar hayatınıza dahil olurken, geçmişten gelen bazı dostluklarınız ise yara alabilir. Bu hafta, aşk hayatınız ve ilişkilerinizin gelişimi açısından da elverişli olacak. Problemli olan ilişkiler de şifalanma yaşanabilir.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Bu hafta, sahip olduğunuz bir gayrimenkul ile ilgili karar vermenizi gerektirecek birtakım gelişmeler yaşanabilir. Bu durum aynı zamanda yeni bir ev ya da araba alımı içinde söz konusu olabilir. Artık yeni koşulların ortaya çıkması, finansal açıdan sizi biraz zorlasa da hafta içi alacağınız bir haber bu sıkıntınıza adeta ilaç gibi gelecek. Aşk hayatınız da çalkantılı bir hafta sizleri bekliyor. Partneriniz ile aranızda sebepsiz bir gerginlik var ve bunu çözmek için iki taraftan birinin adım atması gerekiyor.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu Hafta’nın hem kişisel hem de profesyonel yaşamınız üzerinde olumlu bir etkisi olacak duygusal olarak dengeli hissedeceksiniz. Genel anlamda macera dolu ve eğlenceli bir hafta geçirmeye hazır olun. Aşk hayatınızda ise tutkulu, romantik ve yatıştırıcı günler geçireceksiniz. Hafta sonu, siz ve partneriniz için inanılmaz derecede güzel ve sıra dışı geçecek. Maddi açıdan bu hafta kredi karınızın limitlerini zorlama ihtimaliniz epey fazla. Eğlence ve alışverişe gereğinden fazla harcayacaksınız.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta uzun zamandır beklediğiniz bir konu ile ilgili alacağınız haber hem kişisel yaşamınızı hem de mesleki kararlarınızı etkileyecektir. Bu haber sonrası vereceğiniz kararlar sadece sizin özel hayatınızı değil yakın çevrenizdeki insanları da dolaylı yoldan etkileyecektir. Hafta ortası gibi, aile içi bir konu sebebiyle ebeveynleriniz veya kardeşleriniz ile büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Şehirlerarası bir yolculuk yapabilir ya da şehir dışına kısa mesafeli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Aşk hayatınızda çok fazla bir değişim yok. İlişkisi olanlar da bekar olanlarda rutin akışlarına devam edecekler.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu hafta aşk hayatınız ve ikili ilişkileriniz gündeminiz olacak. Partnerinize karşı olan yaklaşımınız da daha kucaklayıcı, anlayışlı ve şefkatli olmalısınız. Hangi cinsten olursanız olun, şefkat ve anlayış her zaman verilmesi gereken bir duygudur. Parasal konularda bir süredir hissettiğiniz sıkışmışlık duygusu sizi zaman zaman hata yapmaya itebilir. Acele kararlar almaktan ve önünüzü göremediğiniz işlere girişmekten kaçınmalısınız. Hafta sonu aile büyükleriniz ile samimi ve sıcak bir buluşma gerçekleştireceksiniz. Onları daha sık ziyaret etmelisiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Hafta başında, beklenmedik bir haber veya arkadaşlarınızdan ya da akrabalarınızdan gelen bir teklif sizi şaşırtacak ve heyecanlandıracak. Genel olarak, bu hafta hayatınıza canlılık ve yeni şeyler katacak insanlarla tanışabilir ya da yeni gruplara katılabilirsiniz. İş ve kariyer hayatınızda bir takım yeni düzenlemeler olabilir. Bu yeni duruma alışmak için bir süre beklemede kalın ve ani tepkilerden kaçının. Aşk hayatınızda bu hafta için herhangi sıkıntılı bir durum gözükmüyor ancak siz yine de ilginin dozajını biraz arttırın.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Hafta boyunca yanlış yere gönderilen bir belge, gerçeği yansıtmayan bazı haberler veya duyumlar, yanlış kişiler ile iletişime geçmek gibi konulara dair bazı sorunlarla karşılaşacaksınız. Gene hafta boyu ikili ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara karşı daha dikkatli olmalı ve gereksiz ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olmadığınız konularda tartışmaya girmemeli, gerginlik yaratmamalı, insanlarla sakince konuşmalı ve sizi rahatsız eden şeyleri size daha dikkatli bir şekilde açıklamalarını talep etmelisiniz. Bu hafta aşk ve romantik ilişkileriniz için biraz karmaşık olacak, özellikle de kopmuş bir ilişkiyi yeniden canlandırmaya çalışıyorsanız.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Hafta boyunca, aileniz ile ilgili bugüne dek tamamlayamadığınız konuları tamamlamak adına girişimlerde ve çalışmalarda bulunacaksınız. Yeni bir eve taşınma, seyahat, başka bir şehirde veya ülkede hayata yeni bir başlangıç yapma vb. sebeplerden dolayı aileniz ile bir ayrılık yaşamanız mümkündür. Bu hafta, medeni durumunuz ne olursa olsun aşk hayatınız için ilginç gelişmeler olacağa benziyor. Hafta boyunca sosyal medya üzerinden sanal ortamda romantik mesajlar veya gerçek buluşmalar ve samimi görüşmeler olabilir. Hafta içi, oğlunuz, torununuz, yeğeniniz, erkek kardeşiniz vb. olabilecek biri ile ilgili önemli bazı haberler alacaksınız. Bu kişi hayatında büyük değişiklikleri beraberinde getiren bir teklife kesin bir cevap vermek zorunda kalacak.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Bu hafta, geçmiş ya da şu anda yaşadıklarınız ile ilgili birtakım karamsar ruh hallerinin etkisinde kalacağınız dönemler yaşayacaksınız. Etrafınızdaki insanların davranış ve sözlerinde ise güvensizlik ve şüpheye yatkın olacaksınız. Beklenmedik masraflar veya verdiğiniz taahhütler sizi bir miktar bunaltabilir. Bunun nedeni onların zorluğu veya karmaşıklığı değil, zihinsel ve duygusal olarak bu hafta iyi durumda olmamanızdır. Bu hafta Finansal açıdan her türlü beklenmedik olay ve duruma karşı hazırlıklı olmalısınız. Her şeyden önce, harcamalarınızı akıllıca kontrol etmeye çalışın. Aile ve partnerle ilişkilerinizin gelişimi de duygusal durumunuza bağlı olacaktır. Çatışmaların ortaya çıktığı yerde, bunun nedeni tam olarak sabır, anlayış ve hassasiyet eksikliği olacaktır, özellikle de sizin açınızdan.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Bu hafta, ikili ilişkilerde konuşmalarınıza ve hareketlerinize dikkat etmenizde fayda var çünkü düşüncesizce veya aceleci sözlerle hem kendinize zarar verebilirsiniz hem de karşınızdakine. Hafta boyunca, yalnızca kendi sorunlarını görme eğiliminde olan ve kendinden başka kimseyi umursamayan insanların manipülasyon girişimlerini veya olumsuz etkilerini görmezden gelin. Hayatınızda ki son olaylar muhtemelen tamamen farklı bir yönde gelişme gösterecek ama her halükârda geleceğinizi etkileyecekler. Bu hafta dedikodu veya arkanızdan hoş olmayan konuşmalardan sakınmalısınız. Elbette bunları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta, boyunca gerek kişisel hayatınızda gerekse de iş hayatınızın gelişimi için bir yeni bir fırsat veya teklifin ortaya çıkması konusunda şanslı olacaksınız. Ancak gerçekçi olmak, hayatınızda böyle bir değişiklik veya yenilik için hazır olup olmadığınızı iyi düşünmek zorundasınız. Hafta ortası bir akrabanızın sağlık durumuyla ilgilenmeniz veya bu durum hakkında görüşmeler yapmanız gerekebilir. Bu hafta boyunca, dikkatiniz öncelikle aileniz için önemli olan şeylere odaklanmalıdır. Aşk hayatınıza dair beklentilerinizin fazlasıyla karşılanacağı bir haftada olacaksınız. Hafta sonu romantik zamanlar geçirebilirsiniz.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu hafta boyunca, duygusal anlamda kafa karışıklıkları yaşayabilir, aynı anda hem üzgün hem de neşeli olabilirsiniz. Kararsız duygusal durumunuz sebebi ile, bazı anlaşılmaz eylemleriniz ve kararlarınız yakın çevreniz, aileniz ve partneriniz ile olan ilişkilerinizi sarsabilir. Dikkatsizlik, acelecilik veya aşırı güvenden kaynaklanan kazalara karşı tedbirli olmalısınız. Bu hafta boyunca, parayla ilgili her konuda dikkatli olmalısınız. Özellikle yeni yatırımlar veya gayrimenkul alımı için hiç uygun bir zaman değil. Hafta sonu katılacağınız bir toplantı da yepyeni bir çevreye adım atabilir geleceğe yönelik doğru insanlar ile tanışabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz