Diğer
  Ana SayfaPsikolojiRüya TabirleriRüyada altın görmek ne demek? İşte rüyada altın görmenin anlamları

  Rüyada altın görmek ne demek? İşte rüyada altın görmenin anlamları

  -

  Rüyada altın görmek sık görülen rüya çeşitleri arasında bulunuyor. Rüyada altın görmenin anlamları rüyanın nasıl görüldüğüne göre değişiklik gösteriyor. Rüyada altın görmek çoğunlukla isteklere ulaşmaya, neşeye ve sevince işaret etse de bazen de olumsuz yorumlanabiliyor. Rüyada altın görmek ne demek? İşte rüyada altın görmenin anlamları…

  RÜYADA ALTIN GÖRMEK

  Rüyada altın görmek, herkesin de tahmin ettiği gibi maddiyatla ilgili bir rüyadır. Rüyasında altın gören kimse genellikle bir anda büyük bir kazanca konar. Bazı rüya alimleri bu rüyayı ansızın gelen para, bir miras ya da bir piyango şeklinde açıklamıştır. Kişinin her başladığı işte daha çok kazanç elde etmesi şeklinde rüya tabir edilir. Ayrıca kişinin bir anda itibarlı bir konuma geçmesine ve yakın çevresinin de takdirini kazanmasına işaret eder. Pek çok rüya tabiri kitabında rüyada altın görmek itibarlı ve saygılı bir kişi olmaya delalet etmektedir.

  RÜYADA ALTIN BİLEZİK GÖRMEK

  Rüya sahibine uğrayacak zenginlik anlamına gelmektedir. Hatta bir miras kalacağına, mirasa sahip olacağı anlamına gelir. Rüyasında altın kolye gören kadın kısa bir zaman içerisinde hayırlı ve mutlu bir evlilik yapar. Rüyada kadının altın takması normal hayatta da olağan bir durum olduğundan dolayı bolluk ve bereket manasına gelir, fakat rüyada bir erkeğin altın takması hayra yorulmamaktadır. Bir erkeğin rüyasında altın taktığını görmesi, eşi ile birlikte yaşayacağı anlaşmazlığa delalet eder.

  RÜYADA ALTIN TAKILDIĞINI GÖRMEK

  - Advertisement -

  Rüyada altın takıldığını görmek mutluluktur. Rüya sahibinin kendisine altın takıldığını görmesi uzaklardan sevinçli bir haber alacak demektir. Bir başkasına altın takıldığını görmesi, kendisini sevindirici bir haber vereceğine işarettir. Altın takıldığını görmek ile ilgili rüyalarda hayır vardır. Altın mutluluktur. Takıldığını görmek gelecek olumlu şeylerin habercisidir.

  RÜYADA ALTIN BOZDURMAK

  Rüyada altın bozdurmak; çok fazla mal ve para, ele geçecek ganimetin sağlanması ve sıkıntı çekmeyerek zengin olma, maddi sorunların son bulmasına yorumlanır. Bu rüya; rüya elde ederek, mevki ve makam sahibi olmaya, yoksulluktan kurtulmaya, iş yaşamında yapılan yatırımların iyi neticelenmesine ve refaha ermeye işaret olduğu söylenebilir. Kimi yorumculara göre bu rüya, çalışma yaşamında zorluk yaşanacağına, elden para çıkacağına, korku ve üzüntüyü ifade eder.

  RÜYADA ALTIN DİŞ GÖRMEK

  Rüyada altın diş görmenin anlamı, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak hedeflerine ermesine yorulur. Rüyadaki altın diş, kimi alime göre gönül ilişkisini temsil eder. Kişi bu nedenle mutlu olacağı bir evliliğe yelken açar. Diğer yandan da ticari kazanç anlamını taşır. Rüyada altın diş görmenin tabiri, kendisine zarar verme ihtimali olan herkesten geri duracağı, hayalindeki kariyeri için tüm zorluklara göğüs germesine delalet eder.

  RÜYADA ALTIN GÖMMEK

  Rüya altın gömmek kendiniz hakkında bir şeyler saklamaya çalışıyor olduğunuzu göstermektedir.

  HAMİLE KADININ RÜYADA ALTIN GÖRMESİ

  Hamile bir kadının rüyasında altın görmesi, bebeğin kız olacağının müjdecisidir.

  RÜYADA SAHTE ALTIN GÖRMEK

  Rüyanızda gerçek zannettiğiniz ve sonradan sahte olduğunu anladığınız altın görmeniz, bir arzunuzun tam gerçekleşecekken bir anda işlerin ters gideceği ve arzunuzun gerçekleşmeyeceği manası taşır.

  RÜYADA ELLERİN ALTINA DÖNÜŞMESİ

  Elleriniz altına dönüşürse, çalıştığınız işle ilgili sıkıntılı bir döneme girersiniz.

  RÜYADA ALTIN KIYAFETLER GÖRMEK

  Rüyada altın kıyafetler görmek, sizinle aynı statüde olmayan biri ile evleneceğinize işaret eder.

  RÜYADA ALTIN TAÇ ÖRMEK

  Onur ve saygınlığı simgeler. Bilinç ya da ruhsal farkındalığın daha yüksek seviyelerine ulaşacağının bir işaretidir. Rüyada altından taç görmenin bir diğer anlamı da başarıyı ve üstesinden geleceğiniz birtakım olayları simgelemektedir. Kısacası rüyada altın taç takmak iyiye yorulur.

  RÜYADA ALTIN KAYBETMEK

  Rüyada altın kaybetmek; hayatınızda önemli olan bir kişi veya bir nesneyi kaybetmiş olabilirsiniz. Bu kayıp sizi derinden üzmüş olabilir. Rüyada altın sizin için maddi ve manevi olan birçok şeyi simgeleyebilmektedir.

  RÜYADA ALTIN YEMEK GÖRMEK

  Rüyanızda altınları yediğinizi görmüşseniz, ilerleyen dönemlerde birikim yapacaksınız demektir.

  RÜYADA ALTIN TUTMAK

  Rüyanızda birkaç tane altın parayı tutuyorsanız, karşılaşacağınız bazı olaylardan dolayı kederlenebilirsiniz. Hakkınızda dedikodular dolaşıyor olabilir. Eğer beş adet altın tutuyorsanız, çevreniz tarafından onaylanan bir işe girişebilirsiniz. Bir tane altın tutuyorsanız yeni bir ev alabilirsiniz.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz