Diğer
  Ana SayfaPsikolojiRüya TabirleriRüyada diş dökülmesi görmek ne anlama gelir?

  Rüyada diş dökülmesi görmek ne anlama gelir?

  -

  Rüyada diş dökülmesi görmek oldukça sık rastlanan bir durumdur. Fakat diş dökülmesinin birçok çeşidi vardır. Köpek dişlerinin döküldüğünü görmek nedir? Rüyada bütün dişlerin dökülmesi nedir? Rüyada dişlerin avucuna dökülmesi nedir? Rüyada diş dökülmesi ne anlama gelir? En merak edilen soruların başında gelir. İşte hepsinin yanıtı…

  RÜYADA DİŞ DÖKÜLMESİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

  Rüyada bir kimsenin dişlerinin düşmesi akranlarından daha fazla ömrünün olmasına yorumlanır. Rüyada bütün dişlerinin döküldüğünü ve onları eteğinde veya kucağında tuttuğunu gören kimsenin dişlerinin hepsi düşünceye kadar ömrü olur. Ve onun aile ve hane halkı çoğalır.

  Bir kimse üst dişlerinin eline döküldüğünü görse, eline mal geçer. Kucağına düştüğünü görse erkek evladı olur. Yere düştüğünü görse müsibettir. Alt dişlerinin düştüğünü gören kimseye, keder ve üzüntü isabet eder.

  Bazı yorumcular, dişlerinin döküldüğünü görmek, bazı dostlarına zarar gelmesine işaret eder derler.

  Ön dişinin eline düştüğünü ve bunu bir bez parçasına sarıp muhafaza ettiğini gören kimse çocuğundan yahut erkek ya da kız kardeşinden istifade eder.

  - Advertisement -

  BÜTÜN DİŞLERİN DÖKÜLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

  Bütün dişlerinin döküldüğünü ve elinde veya yanında durduğunu görse, o kimsenin nesli çoğalır.

  Hiçbir müdahale yapmadan bir dişinin düştüğünü ve eline aldığını yahut bir bez parçasına sararak muhafaza ettiğini gören kimsenin yanında hamile kadın varsa bir çocuğu olur. Eğer hamile kadın yoksa bozuştuğu erkek kardeşiyle veya bir yakınıyla barışır.

  RÜYADA DİŞLERİN AVUCA DÖKÜLMESİ NE DEMEK?

  Dişlerinin döküldüğünü ve yemek yiyemediğini gören kimse, fakirleşir. Bir şahsın acısız ve müdahalesiz dişlerinin avucu içine düştüğünü görmesi, o dişlerin sayısınca eline mal geçmesine yorumlanır.

  rüyada diş dökülmesi görmek

  DİŞLER İNSANIN EV HALKIDIR

  Dişler insanın ev halkıdır. Üst çenedeki dişler, rüya sahibinin babası tarafından olan akrabalarıdır. Alt çenedeki dişler ise ana tarafındaki akrabalarıdır. İkisi alt ve ikisi üst çenede bulunan dört ön dişlerden alt çenedeki iki ön diş, rüya sahibinin babası tarafından değil de, kendi neslinden meydana gelmiş olan en yakın kimselerdir.

  Üst çenede olan iki ön dişler de baba ile amcadır. Bunların sağ taraftaki baba, sol taraftaki amcadır. Rüya sahibinin babası ve amcası yoksa, o iki ön diş iki erkek kardeşidir veya iki çocuktur ya da şefkatli iki dostudur.

  RÜYADA KÖPEK DİŞİNİN ÇIKMASI NE DEMEK?

  Köpek dişleri amca oğullarıdır veya amca oğulları yerine geçen iki dostudur. Köpek dişlerinin yanındaki diş rüya sahibinin ailesi arasında her yönüyle kendisine güvenilen ve onun üstünde başka bir kimse bulunmayan reisidir veya onun yerine geçen reisin dostudur.

  Dişlerden birisinin rüyada oynaması hastalıktır. Dişin dökülmesi veya kaybolması yukarıda da açıklandığı gibi dişin temsil ettiği şahıslardan birisinin ölmesi veya mağdur olmasıdır.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz