Diğer
  Ana SayfaPsikolojiRüya TabirleriRüyada hamile olduğunu görmek ne demek?

  Rüyada hamile olduğunu görmek ne demek?

  -

  Rüyada hamile olduğunu görmek ne demek? sorusunun yanıtı arama motorunda yoğun olarak aranıyor. Hamilelik ile ilgili rüyalar çok yaygın olarak görülüyor. Rüyada hamile olduğunu görmenin hem olumlu hem de olumsuz olarak farklı şekilde tabirleri bulunuyor. Peki, rüyada hamile olduğunu görmek ne anlama geliyor? Rüyada hamile birini görmenin anlamı nedir? Rüyada hamile kadın görmek ya da bir erkeğin kendisini hamile olarak görmesi ne anlama geliyor? İşte yorumlar:

  RÜYADA BİRİNİN HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK

  Rüyada birisinin hamile olduğunu görmek; yeni başlangıçlara yorulur. Bu rüyayı gören kişinin, piyasa değiştireceğine, yeni işe başlayacağına, önemli sorumluluklar alacağı mevkiye ulaşacağına da delalet eder. Rüyada hamile olan birey tanınıyor ise, o kişinin oldukça başarılı bir hayata ehil olacağına, zenginliğe işarettir. Kimi yorumlara göreyse, bir kadının hamile olduğunu görmek; üzüntü ve keder veren olaylara tabirdir. Aynı şekilde kötülükler ile karşılaşacağı ve sorunlarla dolu bir yaşamın oldukça yakın olduğunu bildirmektedir.

  GERÇEK HAYATTA HAMİLEYKEN RÜYADA HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK

  Aslında, şu anda hamileyseniz, hamilelik veya yaklaşan doğum hakkında rüya görmek normaldir – bir anket hamile iken rüyalarının üçte birinin hamilelik, doğum veya çocuk yetiştirmeye odaklandığını buldu. Çoğu zaman, bu rüyalar hamilelik veya doğumda yanlış giden bir şey hakkında kabuslar biçimini alır. Bu, özellikle bir kişinin ilk hamileliği sırasında veya önceden gebe kalma konusunda sorun yaşıyorsanız, tamamen normaldir. Bazen rüyalarımız bir basınç valfi olarak işlev görebilir ve uyanıkken şişelenmiş stresi güvenli bir şekilde serbest bırakmamızı sağlar. Bu yüzden, hamileliğinizde gerçekten yanlış giden şeyleri rüyada görüyorsanız, herhangi bir şeyin gerçekten yanlış olduğunun bir işareti değil – muhtemelen normal bir sinir vakanızın bir işareti olabilir.

  ARKADAŞIN HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK

  Rüyadaki arkadaşı hamile olarak görmek yaşamın yeni fırsatı, kişiliğin yeni bir tarafı veya yeni bir projenin habercisi olabilir. Bebekler her türlü şey için büyüyebilen küçük yaratıklardır. Rüyada arkadaşını hamile olarak gören bir kişi yeni bir iş fırsatı yakalayacaktır. Rüyada görülen kişi bekar bir kadınsa bu kişi hastalığı, sakatlığı, odak eksikliğini, talihsizlikleri ve depresyonu temsil eder.

  BİR ERKEĞİN RÜYADA KENDİSİNİ HAMİLE GÖRMESİ

  İngiliz basınına göre her 25 erkekten biri rüyasında hamile olduğunu görebiliyor. İngiliz psikiyatr ve rüya uzmanı doktor Keith M. T. Hearne bir erkeğin rüyasında kendisini hamile görmesini şöyle yorumluyor: Bazen erkekler partnerlerine karşı empati duyarak, onların hamile olduklarında yaşadıkları semptomları tecrübe etmeye eğilim gösterebilirler. Ancak bazı durumlarda bir erkeğin kendini hamile olarak görmesi mecazi anlamda, işle ilgili bir projeyi iyi bir şekilde geliştirmek istediği anlamına da gelebilir. Yani hamile olduğunu gören kişi iş hayatında yüklendiği işi en başarılı bir şekilde yapmaya çalışmaktadır. Rüya bu çabanın bir yansımasıdır.

  - Advertisement -

  RÜYADA HAMİLELİĞİN SONA ERDİĞİNİ GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

  Rüyada hamileliğin sona erdiğini görmek, hamile olup daha sonra hamile olmadığını ve hamileliğin sona erdiğini görmek, rüya sahibinin üzücü şeylerden en kısa sürede kurtulması ve rahatlaması olarak yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda tüm malını, parasını kaptıran kişililerin yakın zamanda tekrar mutlu olacağına ve kayıplarını telafi edecekleri anlamına gelir.

  RÜYADA HAMİLE KADININ DOĞUM YAPMASI

  Rüya içerisinde hamile kadının doğum yapmasının anlamı; rüyayı gören bireyin yaşamındaki kara bulutların dağılmasına ve bireyin güneşi göreceğine, başaracağına delalet etmektedir. Kişinin derdinin sona ereceğine, geçim sorunlarının bitmesine, mutluluk ve huzurun yerine geleceği biçiminde yorumlanmaktadır. Bu sayede kişinin bütün sorunları teker teker halledileceği de söylenebilir.

  RÜYADA KIZININ HAMİLE OLDUĞUNU GÖRMESİ NE ANLAMA GELİR?

  Rüyada kızının hamile olduğunu görmesi kızından büyük menfaatler görmeye ya da rüyadaki fıtratta bir kızının olacağı anlamına gelir. Bu rüya sahibinin kızının bekar olması halinde evlenmesine, karşısına önemli bir kısmet çıkmasına tabir edilir.

  HAMİLE BİRİNİN BAŞKASINI RÜYADA HAMİLE OLARAK GÖRMESİ 

  Hamile birini gördüğünüz bir rüya, bu kişiye yakın olmak istediğinizin bir göstergesi olabilir. Eğer bir erkekseniz ve eşinizin veya kız arkadaşınızın başka birine hamile olduğunu rüyada görmek, o zaman ilişkinin bir kriz içinde olduğunu gösteren bir işarettir. Artık aynı hedeflere sahip değilsiniz ve önümüzdeki günlerde dağılma olasılığı var.

  RÜYADA HAMİLELİK TESTİ YAPTIĞINI GÖRMEK NE ANLAMA GELİYOR?

  Rüyanızda bir hamilelik testi yapmak, hayatınızda yeni bir iş veya ilişki olabilecek yeni bir aşamaya girdiğiniz anlamına gelebilir. Testin sonucu, değişikliklere hazır olup olmadığınızı gösterecektir. Yani, eğer pozitifse, negatifse pozitif değişiklikler sizin olacaktır, o zaman problemler olabilir.

  BU İÇERİKLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz