• ✓ Doğruluğu kontrol edilmiş makale
Dr. Yasemin Savaş

Soğuk hava cildinizi kurutmasın! Yıpranan cildinizi canlandırın

Cildinizin neminin azalmasına sebep olan soğuk havalara karşı önleminizi almayı unutmayın. Cilt kuruluğuna karşı özel bakım ürünlerinin yanı sıra medikal işlemler de yardımınıza koşuyor.

Yazı: Deran Çetinsaraç

KIŞIN YIPRANAN CİLDİNİZİ CANLANDIRIN! *

Dr. Yasemin Savaş, güzel ve nemli bir cilde sahip olabilmek için kişiye özel ve özellikli tedavilerin doğru medikal ürünler yardımıyla yapılmasının önemini ama bu tedavilerin mutlaka uygun sağlık koşullarında, doktor kontrolünde ve uygun bir klinikte yapılması gerektiğini belirtiyor.

NEM AŞISI: Nem aşısının içeriği saf hyalüronik asit ve su tutucu özelliğinden dolayı cilde nem ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı oluyor. Koruyucu olan bu uygulamayla cildin kurumasını engellemek ve kırışıklık oluşumunun önüne geçmek hedefleniyor.

GENÇLİK AŞISI: Cildin gençliğini uzun süre korumak amacıyla yapılan bir aşı. İçinde hyalüronik asit ve cildin ihtiyacı olan amino asitler ile peptidler var. Yüz, boyun, dekolte, özellikle göz çevresi, el üstü ve diz bölgesine uygulanabiliyor. Gençliği uzun süre muhafaza etmek amacıyla sarkmayı önleyici olarak kullanılıyor. Ciltte nem artışı, parlaklık, canlılık, dirilik ve duru bir görüntü vadettiği etkileri arasında.

THULIUM BAKIM: Cildin ihtiyaç duyduğu antiaging ürünlerin thulium lazer teknolojisinin yardımıyla istenen cilt katmanına ulaşmasını sağlayan cilt bakımı ve yenileme uygulaması. İnce kırışıklıkların iyileştirilmesi, antiaging amaçlı cilt yenileme, cilt tonunu düzenleme, cilt kuruluğu, cilt gevşekliği, dekolte bakımı, boyun yenilemesi gibi sorunlarda iyileşme hedefleniyor. Uygulama süresi kısa, ağrısız ve acısız olarak kabul ediliyor.

The Organic Pharmacy Honey & Jasmine kuru ciltlere onarıcı maske 689 TL
Cosmed Atopia temizleme yağı 105 TL
Dermoskin Ato Probiyotik balm 79,50 TL
Avon Cannabis Sativa Oil gündüz kremi 29,90 TL
Bioderma Atoderm krem 69,50 TL
Beauty Omelette atopik ciltler için nemlendirici krem 390 TL
ZO Skin Health nemlendirici krem 1.200 TL

İLGİLİ İÇERİKLER

YORUM YAZIN

Please enter your comment!
Please enter your name here