Diğer
  Ana SayfaStilÜniversite mezuniyet balosuna hazır mısınız?

  Üniversite mezuniyet balosuna hazır mısınız?

  -

  mezuniyet1

  Üniversite mezuniyetleri, önceki mezuniyetlerden farklı olur. Eğitim hayatının son mezuniyetini yaşarken artık yetişkin bir birey olarak mezuniyet balosunda daha bilinçli ve olgun bir birey olduğunuzu fark edersiniz. Önceki mezuniyetlerinizde çocukluk döneminin heyecanlarını yaşarken üniversite mezuniyet balosuna yetişkin bir birey olarak katılırsınız. Peki, üniversite mezuniyet elbiselerini seçerken nelere dikkat etmeli, balo elbisenizi belirlerken hangi kriterleri göz önüne almalısınız.

  Üniversite eğitimi kolay bir süreç değil. Bir yandan zorlu bir eğitimle boğuşurken bir yandan da vücudun ergenlikten yetişkinliğe geçişindeki sancıları yaşamış olabilirsiniz. Vücut hatlarınız artık yetişkin bir bireyin çizgilerine erişmişken, lise yıllarındaki vücut hatlarınız yerini daha kalın çizgilere bırakmış olabilir. Dolayısıyla mezuniyet elbiseleri üniversitede çok daha fazla önem kazanır. Eski mezuniyetlerinize oranla daha fazla dikkatle seçim yapmalı, daha fazla kriteri göz önüne almalısınız.

  mezuniyet2

  - Advertisement -

  Bu son mezuniyet balosunda, eğitim hayatınızın finalini en güzel anılarla kapatmak için, herkesin dönüp bakacağı, herkesin hayran kalacağı bir mezuniyet elbisesi ile akıllarda kalmak isteyebilirsiniz.

  Üniversite mezuniyet elbiselerinde 2018’in trendi, kendinizi rahat hissetmek olarak öne çıkıyor. Vücut hatlarınızı zorlamayan, kendinizi içinde rahat hissedeceğiniz mezuniyet elbiseleri bu yılın tercih edilen tasarımları arasında yer alıyor.

  mezuniyet3

  Bu da doğal bir sonuç, artık Instagram gibi sosyal medya platformları varken kimse yapmacık bir görüntü verdiği fotoğraflarla anılmak istemiyor.

  Dolayısıyla, üniversite mezuniyet elbisenizi seçerken, hem içinde kendinizi rahat hissedeceğiniz tasarımları dikkate alırken hem de vücudunuzun güçlü yönlerini ön plana çıkartacak bir elbiseyi tercih etmelisiniz.

  mezuniyet4

  Örneğin, yüzücü, sporcu, geniş ve etkileyici omuzlara sahipseniz omuzlarınızı açıkta bırakan bir elbise tercih etmek sizin için doğru bir tercih olacaktır.

  Ya da basenlerinizden memnun değilseniz vücut hatlarınızı ortaya çıkaran dar modeller yerine basenlerinizi saklayacak dökümlü tasarımlara yönelmeniz doğru olabilir.

  Elbette mezuniyet elbisenizin rengi de tarzınızı ve kimliğinizi ortaya koyacak, arkadaşlarınızın anı fotoğraflarında yer edece önemli bir detay. Elbisenizin rengini seçerken sizin sevdiğiniz renkleri göz önünde bulundurabileceğiniz gibi farklı renklerin insan psikolojisindeki etkisini de dikkate alabilirsiniz. Bu şekilde çevrenizde istediğiniz etkiyi bırakmanız kolaylaşacaktır.

  Renklerin bir diğer önemi de sosyal medyada bir ömür kalacak fotoğraflarınızın etkisini planlamak olmalıdır. Balonun düzenleneceği salonun/mekanın hakim renklerine önceden bakarak, ortamda kontrast oluşturacak şekilde bir renk seçmek, tüm fotoğraflarda en çok göze çarpan insan olmanıza katkı sağlayacaktır.

  mezuniyet5

  Forever New Mezuniyet Elbiseleri
  Mezuniyet elbisesi seçerken, zarif ve şık tasarımlarıyla öne çıkan Forever New Mezuniyet Kıyafetleri koleksiyonlarını da incelemenizi tavsiye ediyoruz.

  İnternet üzerinden sipariş verebileceğiniz kıyafetleri hemen incelemeye başlamak için Forever New online mağazasını ziyaret etmeniz yeterli.

  Kendinize inanın, o mezuniyet balosunun yıldızı siz olacaksınız ve balodaki diğer bütün kızlar sizi kıskanacak.

  Bu bir ilandır.

     Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz