Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji1 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  1 Ağustos günlük burç yorumları! Aşk, sağlık, para ve şans…

  -

  Astrolojiyi hayatımızın her yerinde görmek mümkün… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 1 Ağustos günlük burç yorumlarında bugün neler var? 1 Ağustos günlük burç yorumları: bugün için neler söylüyor? Bugüne ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte günlük burç yorumları: 1 Ağustos astroloji günlüğü:

  1 Ağustos günlük burç

  1 AĞUSTOS GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 1 Temmuz günlük burç ve salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  - Advertisement -

  Hoşlandığınız kişinin davranışlarından dolayı, ilişkinizin belli bir noktaya gelemeyeceğini düşünebilir, bunun hayal kırıklığını yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin tutumsuz davranışları aklınızda soru işaretlerine neden olabilir.

  BOĞA BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Duygularınızı açıklamak istediğiniz kişiye karşı, yapamadığınız başlangıçlardan dolayı, pişman olabilirsiniz. Aklınızdaki kişiyi biraz daha gözlemek isteyerek, kendinizi ifade etmek isteyebilir, duygularınızı itiraf etmek isteyebilirsiniz.

  İKİZLER BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda istediğiniz başarıyı elde etme konusunda korkular yaşayabilirsiniz. Başarısız olma korkusu sizi negatif enerjilere sürükleyebilir. Daha programlı çalışma isteğinde olabilir, kendinizi göstermek isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Aklınızdaki kişiyle alakalı yaşadığınız bazı ikilemler, kafanızda soru işaretleri yaratabilir. Adım atabilmek için bazı konuların netleşmesini isteyebilir, kendinizi geri çekerek, aklınızdaki kişiden bir adım bekleyebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (1 TEMMUZ 2023)

  Kariyer hayatınızda elde edeceğiniz başarılar, istediğiniz maddi ve manevi güce ulaşmanıza neden olabilir. Maddi olarak bir yükseliş yaşayabilir, bu yükselişle kendinizi motive edebilir, daha gayretli ve istekli çalışabilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Resmi bir kurumdan beklediğiniz haberleri alabilir, alacağınız bu haberlerle mutlu olabilirsiniz. Hedeflerinize kavuşmak için aradan kalkan bazı engeller, kendinize olan güveninizi yerine getirebilir. Tüm benliğinizi ortaya koyarak, mücadele edebilir, rakiplerinizi yenebilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Ayrılık sürecinde olduğunuz sevdiğiniz kişiye karşı özlem ve tutku dolu olabilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişiye gösterdiğiniz kırıcı davranışlardan dolayı, sevdiğiniz kişiye adım atmakta çekinebilir, biraz daha bekleme enerjisinde kalabilirsiniz.

  AKREP BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Maddi konularda elinize geçen büyük bir şansı fırsatı değerlendirmek isteyebilir, hayalinizde hedeflediğiniz maddi güce sahip olabilirsiniz. Ancak önünüze çıkan zorluklarla mücadele etmek zorunda kalabilir, belli bir süre daha maddi konularınızda sorunlar yaşayabilirsiniz.

  YAY BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Yaşadığınız çeşitli problemler sizi depresyon enerjisine sokabilir, yapmak istediğiniz, eyleme geçirmek istediğiniz davranışları sergileyemeyebilir, içinize kapanarak, kendinizi sosyal çevrenizden uzak tutabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Aile hayatınızda yaşadığınız bazı sorunlar, aile bireylerinizle aranızda soğukluk yaşatabilir. Sizden gizlenen bir sırrın ortaya çıkması, aile fertlerinizle aranızda bir mücadeleye neden olabilir. Kendinizi depresif ve mutsuz hissedebilirsiniz.

  KOVA BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Kariyer hayatınızda yapacağınız bazı değişimler olabilir, yapacağınız bu değişimler hakkında biraz bilgi edinebilir, yakın çevrenizden birileri ile bu konu hakkında görüşmeler yapabilir, yoğun bir iletişim enerjisine geçebilirsiniz. Alacağınız pozitif yorumlar, karar vermenizde size faydalı olabilir.

  BALIK BURCU (1 AĞUSTOS 2023)

  Kendinizle ilgilenmek istediğiniz şu sıralar, yen i bir imaj yakalamak isteyebilir, sıkıldığınız negatif enerjilerden kurtulmak isteyebilirsiniz. Yapacağınız bu değişim, kendinizi mutlu hissetmenize neden olabilir.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz