Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji12-18 Aralık 2022 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  12-18 Aralık 2022 haftalık burç yorumları! Bu hafta neler yaşanacak?

  -

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 12-18 Aralık 2022 haftalık burç yorumları ve bunun burçlara ait enerjilerini, etkilerini Formsanté Online Astroloğu Funda Koç – Astrolog Hera Formsante okuyucuları için kaleme aldı. İşte haftalık burç yorumları (12-18 Aralık 2022): 

  12-18 ARALIK 2022 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  Haftaya finans ve ilişki konularını odağımıza taşıyarak başlayacağız. Her konuda artık düzen istediğimiz bir haftaya merhaba diyoruz. Özellikle yurt dışı bağlantılı işler yapan okurlarım organizasyon ve planlama ihtiyaçlarınızın arttığı bir dönemdesiniz, aynı zamanda alacaklarınızın tahsilatı konusunda da endişeleriniz var. Öte yandan bazı okurlarım içinde yurt dışı seyahat programları bu hafta gündemlerini meşgul edebilir. Özellikle sağlık konuları ve ufak tefek üşütmelere karşı dikkatli olmanızı öneririm. Bu arada bazı kadın okurlarımın hijyen sebebiyle sağlıkları bozulabilir aman dikkat. Salı günü alacağınız haberler hayal kırıklığı yaşamanıza sebep olabilir. Çarşamba günü Merkür burç değiştirerek Oğlak burcuna geçecek ve odağımızı iş/kariyer konularına çevirmemize sebep olacak. Perşembe günü İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay ile geçmişimize dair bazı konularda kendi içimizde bir hesaplaşmaya gidebilir nedenlerini sorgulayabiliriz. Özellikle gönül işlerini odağımıza taşıyacak bu dolunay, aklımızdaki kişiye dair iletişim arzumuzu dahada körükleyecektir. Cuma gününe ulaştığımızda ise özellikle parasal konularda zorlanabilir ve her türlü ikili ilişkilerde gerginlikler yaşayabiliriz.  Tam da bu sebeple cuma günü mümkün olduğunca sakin olmanız önemli. Hafta sonu ise Venüs burç değiştirerek Oğlak burcuna geçiş yapacak ve bizleri özellikle kalıcı ve sağlam ilişkiler kurmaya itecektir. Dolayısıyla özellikle hafta sonu odağımız ilişkilerimizi sorgulamak olacaktır. Bu süreç gelecek vaat etmeyen her ilişkinin net bir şekilde sonlandırılmasına vesile olacaktır.

  12-18 Aralık 2022

  KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ 

  Bu hafta iş hayatınız açısından hareketli zamanlarsizleri bekliyor olacak. Hafta başında patronunuza yaptığınız sunum ile adeta göz kamaştırabilir ve alacağınız övgüler neticesinde ego tatmini yaşayabilirsiniz. Hafta ortasına geldiğimizde ise bir yurt dışı görevi ya da seyahati konusunda bir nevi umutsuzluk enerjisine girebilir ancak hafta sonu beklediğiniz ve yüzünüzü güldürecek haberleri kucaklayabilirsiniz.

  BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA

  Bu hafta süregelen bir mahkeme ile ilgili hafta başında bazı gelişmeler görülebilir ve bu da sizlerin yüzünüzün gülmesine sebep olabilir. Ancak hafta ortasına geldiğinizde ise finansal konular veya nafaka konularında bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hatta ummadığınız harcamalar sebebi ile bir sürelik korku enerjisinin üzerinizde hâkim olması muhtemel olabilir. Fakat hafta sonuna geldiğinizde ise alacağınız haberler sebebi ile o umutsuzluk enerjisinden hızla uzaklaşacaksınız.

  - Advertisement -

  İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER

  Bu hafta krediler, borçlar ve alacaklar konuları gündeminizi meşgul edebilir. Hafta başında bu konulara dair bazı netleşmeler ve olumlu gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Ancak hafta ortasında özellikle partnerinizle veya eşinizle tartışma ya da aldığınız duyumlar sebebiyle bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ancak hafta sonuna doğru alacağınız güzel haberler enerjinizin yükselmesine sebep olacak.

  YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ

  Bu hafta ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler yaşayarak yeni haftaya merhaba diyeceksiniz. Süregelen sorunları aşacağınız ve adeta aşk tazeleyeceğiniz bir hafta sizleri bekliyor olacak. Hafta ortasına geldiğinizde ise sağlık sorunları biraz canınızı sıkabilir. Bu da yetmezmiş gibi iş ortamınızla ilgili alacağınız bir haber keyfinizi kaçırabilir. Ancak hafta sonu sevdiğiniz kişiyle geçireceğiniz zaman keyfinize keyif katacak.

  ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN

  Bu hafta iş konuları ile ilgili güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Haftaya kariyer konularıyla ilgili son derece olumlu enerjilerle başlayacaksınız ve hatta yaptığınız sunum ile adeta göz kamaştıracaksınız. Ancak hafta ortasında partnerinizle yaşayacağınız gerginlik sebebi ile bir sürelik belirsizlik canınızı sıkabilir. Hafta sonuna geldiğinizde güzel gelişmeler yeniden yüzünüzün gülmesine sebep olacak ve buzları eriteceksiniz.

  BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK

  Bu hafta başında partnerinizle son derece güzel zamanlar geçirecek ve adeta kendinizi bulutların üzerinde hissedeceksiniz. Hatta bir süredir ilişkilerinde sorun yaşayan okurlarım hafta başında bekledikleri haberin ardından tekrar bir yapılanma içerisine girebilirler. Ancak hafta ortasına ulaştığınızda özellikle aile içinde yaşanacak bazı sürtüşmeler sizlerin kendinizi gergin hissetmesine sebep olacak. Bu etki çok uzun sürmeyecek ve hafta sonuna doğru ev konuları ile ilgili beklediğiniz güzel haberler keyfinizi yerine getirecek.

  TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ

  Bu hafta ev konularına dair bazı güzel gelişmeler kapınızı çalabilir ve son derece şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev içerisinde bazı düzenlemeler yapabileceğiniz gibi, bazı okurlarım da bu hafta aradıkları yatırım fırsatını yakalayabilirler. Ancak hafta ortasına geldiğinizde özellikle kardeşlerinizle yaşayacağınız gerginlik canınızı sıkabilir. Hafta sonuna yaklaştığınızda ise ailenizden bazı kişilerin arabuluculuk etmesi sebebi ile sular durulacaktır.

  AKREP VE YÜKSELEN AKREP

  Bu hafta eğitim konularında bazı güzel fırsatlar kapınızı çalabilir. Yeni bir eğitime başlayabileceğiniz gibi, üzerinde bir süredir çalıştığınız projelerde de artık yeni bir sayfa açılabilir sizler için. Özellikle yurt dışında yaşayan sevdiklerinizden alacağınız haberler hafta boyu sizleri memnun edecek. Hafta ortasında finansal konularda önünüzü göremediğiniz ve bütçenizi zorlayacak gelişmeler yaşanabilir Dikkatli olmanızda fayda var.

  YAY VE YÜKSELEN YAY

  Bu hafta finansal açıdan son derece olumlu gelişmeler yaşayabilir ve ummadığınız yerden gelecek bir para sizleri mutlu edebilir. Özellikle iş değişikliği yapma planları olan okurlarımın, bu süreçte beklediği değişikliğin yanı sıra gelirlerinde de ciddi bir artış yaşayacakları gelişmeler olabilir. Hafta ortasında enerjiniz düşebilir ve hiçbir şey yapmak istemeyebilirsiniz ancak bu durum geçici olacak.

  OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK

  Bu hafta önce ben dediğiniz bir hafta sizleri bekliyor olacak. Kendinize dair bazı kararlar almak isteyebilirsiniz ve bazı okurlarım belki de yeni bir eğitim programı için yurt dışı okullarını araştırma yoluna gidebilirler. Para konularında son derece şanslı olacağınız bir hafta sizleri bekliyor olsa da hafta ortasında biraz kaygılanabilirsiniz. Kendinizi dış dünyadan izole etmek isteyebilirsiniz ancak hafta sonu geldiğinde keyfiniz tekrar yerine gelecek.

  KOVA VE YÜKSELEN KOVA

  Bu hafta kendinizi dış dünyadan izole etmek isteyebilir ve kapalı kapılar ardında sevdiğinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Özellikle bazı okurlarım bu hafta partnerleri ile bir tatil planlayabilir ve uzak mesafe yolculuklara çıkabilir. Hafta ortasında arkadaş çevrenizden alacağınız bazı haberler sizleri üzse de hafta sonuna doğru yapacağınız bir konuşma sizleri rahatlatacaktır.

  BALIK VE YÜKSELEN BALIK

  Bu hafta son derece sosyal olacak ve adeta her gün başka bir arkadaşınızla vakit geçireceksiniz. Bazı okurlarım kendilerini bu hafta yeni bir sosyal çevre içerisinde bulabilirler ve yepyeni dostluklar kurabilirler. Hafta ortasında ise kariyer alanında yaşanacak bazı gelişmeler sizleri üzecek gibi görünüyor. Özellikle sorun yaşadığınız iş arkadaşlarınız ya da patronunuza karşı sakin olmanızda fayda var.  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....