Diğer
  Ana SayfaBurçlar ve Astroloji14 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  14 Mart günlük burç yorumları! Aşk, iş, para… Sizi neler bekliyor?

  -

  Astroloji adeta hayatımızın her yerinde… Günlük, haftalık, aylık, yıllık burç yorumları, retrolar, tutulmalar, kavuşumlar… Tüm astrolojik gelişmeler Astroloji meraklılarının yakın takibinde. Peki, 14 Mart 2023 günlük burç yorumlarında bugün neler var? Günlük burç yorumları bugün için neler söylüyor? 14 Mart 2023 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Formsanté Online Astroloğu Latife TEKİN sizler için kaleme aldı. İşte 14 Mart günlük burç yorumları…

  14 Mart günlük burç

  14 MART GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

  Doğduğumuz anda bu hayata geliş amacımızı, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzu, en önemlisi de kaderimizi gösteren bir harita oluşuyor ve biz astrologlar buna natal harita diyoruz. Gökyüzünün anlık hareketlerini takip ederek, bizlerin yaşamına yansıması ve yorumlanması noktasında ise astrolojiden destek alıyoruz. 14 Mart 2023 salı gününe ait enerjileri ve bunun burçlara olan etkilerini Astrolog Latife TEKİN FormSante okuryucuları için kaleme aldı.

  KOÇ BURCU (14 MART 2023)

  Geçmişte bir sevdiğinizin kalbini kırmış olabilir, bundan dolayı bugün biraz hüzünlenebilir, yaşadığınız günleri tekrar hatırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile tekrardan iletişime geçmek isteyerek, gönlünü almak isteyebilirsiniz.

  BOĞA BURCU (14 MART 2023)

  Harcamalarınızı gözden geçireceğiniz, yeni maddi planlar yapacağınız, aile bütçesine yardımcı olabilmek için, kendi masraflarınızı dengelemek isteyebilirsiniz. Aile bireylerinden bir kadın ile ortaklaşa karar alabilir, yeni bir düzene geçebilirsiniz.

  - Advertisement -

  İKİZLER BURCU (14 MART 2023)

  İş alanlarınızda kararsız kalmanız, istediğiniz değişimi elde edememenize sebep olabilir. Ancak bugün yeni fikirlerle iş hayatınıza yön vermek isteyebilir, yeni iş deneyimleri yaşamak isteyebilirsiniz.

  YENGEÇ BURCU (14 MART 2023)

  Yakın bir dostunuzla tartışma yaşamış olabilirsiniz. Kendinizi haksızlığa uğramış hissedebilir, size karşı bazı konularda dürüst davranılmadığını düşünebilirsiniz.

  ASLAN BURCU (14 MART 2023)

  Partnerinizin ilişkiden beklentilerinizi vermediğini, bencil davrandığını düşünerek, ilişkiden uzaklaşabilirsiniz. Kararlı bir tutum sergileyerek partnerinizin hatalarını görmesini isteyebilirsiniz.

  BAŞAK BURCU (14 MART 2023)

  Sevdiğiniz kadın bir dostunuzla yeni tatil planları yapabilirsiniz. Yapacağınız bu tatil planı daha önce görmediğiniz ve gitmek istediğiniz bir yer olabilir. Bu tatilin size güzel enerjiler vereceğini düşünebilir, bunun heyecanını yaşayabilirsiniz.

  TERAZİ BURCU (14 MART 2023)

  Hayatınızla ilgili ani ve radikal kararlar alarak büyük bir değişim yaşamak isteyebilirsiniz. Ancak aldığınız kararlar aileniz tarafından desteklenmeyebilir, aldığınız kararlar için tartışma yaşayabilirsiniz.

  AKREP BURCU (14 MART 2023)

  Uzun zamandır yaşamak istediğiniz sağlam temelli bir ilişki için bugün güzel fırsatlar yaşayabilirsiniz. Duygularını açmasını istediğiniz bir kişi ile karşı karşıya gelebilir, ilişkiniz hakkında konuşabilir, güzel bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

  YAY BURCU (14 MART 2023)

  Duygusal konularda yaşamış olduğunuz sıkıntılar, ikilemler sizi öfkelendirebilir. Yaşanan olayları mantık çerçevesinde düşünerek yeni kararlar alabilirsiniz.

  OĞLAK BURCU (14 MART 2023)

  Mahkeme ve dava sürecinde olan bir işinizin sonucunu bugün alabilirsiniz. Aldığınız sonuç sizi pek memnun etmeyerek yeni sorumluluklar almanıza sebep olabilir.

  KOVA BURCU (14 MART 2023)

  Aşk hayatınızda sağlamak istediğiniz istikrarlı bir ilişki için, sevdiğiniz insanla bir buluşma planı yapabilir, duygularınızı itiraf etmek isteyeceğiniz ve sonucu olumlu olacak bir buluşma yapabilirsiniz.

  BALIK BURCU (14 MART 2023)

  Yeni başladığınız ilişkinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla güzel bir gün geçirerek, yanından ayrılmak istemeyebilir sevdiğinize güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

  İLGİLİ İÇERİKLER  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz


  Tam bir sebze canavarıyım

  ‘Binbir Gece’ dizisindeki rolüyle her hafta evlerimize konuk olan, sevilen oyuncu Ceyda Düvenci “bakımlı, kendini her haliyle seven ve güvenen, sağlığına dikkat eden kadınlar...

  Diyette başarısızlık yoktur, vazgeçmek vardır

  Yeni kitabı ‘Afiyetle Diyet’’in raflardaki yerini aldığı bugünlerde Uzman Diyetisyen Dilara Koçak ile bir söyleşi yaptık ve ondan stil sırlarını öğrendik...Yeni kitabınızdan biraz bahseder...

  Tek yaptığım spor oğlumla yürümek

  G.O.R.A'nın çekimleri için ne diyeceksiniz?Çekileli uzun zaman oldu! İnsan bir şey çektiği zaman hemen seyretmek istiyor ama bu filmin başına hakikaten gelmedik şey kalmadı....